>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Spotkania Errani i debelek Pavlyuchenkovej wg OOP startują o 24:00, wg DOXX o 23:55. W związku z tym, że spotkań na dziś jest dość mało, uznamy że 23:55 jest godzina startu.
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Świetni jestescie....
Pierwszy raz nie napisałem bukmachera i odrazu 1.00 , czy to aż takie ważne?
Po 2 pisałem odrazu p otym do jednego z adminów na gg ponieważ na forum nie mogłem bo mi stronka nie chodziła od wczoraj południa do dziś rana...
Widzę że w tym konkursie nie liczy się że wygra ten co się zna lub ma pojęcie tylko ten który dobrze pisze posty ;p
Powodzenia ????
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
Świetni jestescie....
Pierwszy raz nie napisałem bukmachera i odrazu 1.00 , czy to aż takie ważne?
Po 2 pisałem odrazu p otym do jednego z adminów na gg ponieważ na forum nie mogłem bo mi stronka nie chodziła od wczoraj południa do dziś rana...
Widzę że w tym konkursie nie liczy się że wygra ten co się zna lub ma pojęcie tylko ten który dobrze pisze posty ;p
Powodzenia ????
a co Ty myślisz że pierwsze śliwki robaczywki :grin: chłopaku weź się w garść otrzyj łzy i walcz jak tygrys :grin: przecież Ty się znasz na tenisie a nie tam będą Ci jakies tam drobne błędy wytykać:grin:
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkania Errani i debelek Pavlyuchenkovej wg OOP startują o 24:00, wg DOXX o 23:55. W związku z tym, że spotkań na dziś jest dość mało, uznamy że 23:55 jest godzina startu.
Na dzisiaj było wystarczająco dużo spotkań do zagrania i jeśli powyższe spotkania rozpoczną się po północy powinny zostać rozliczone po kursie 1,00.

Rozumiem, że powyższe typy można grać na 3 i 4 dzień rozgrywek.
No chyba, że rozpoczną się one 3 dnia rozgrywek to co innego.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Na dzisiaj było wystarczająco dużo spotkań do zagrania i jeśli powyższe spotkania rozpoczną się po północy powinny zostać rozliczone po kursie 1,00.
A głowa Cię nie boli czasem??Jeśli główny Moderator odpowiadający za Konkurs Pisze,że Spotkania Errani i debel Pavlyuchenkovej mogą być typowane w dniu dzisiejszym i sam wychodzi z inicjatywą,że tak będzie lepiej dla typujących,to dlaczego Ty starasz się coś mieszać i znów siać jakieś urojenia??:-|Bo pewnie Twój przeciwnik podał jeden z typów prawda??;)Chyba na siłę piszecie w tym temacie:-|No Offence....
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A głowa Cię nie boli czasem??Jeśli główny Moderator odpowiadający za Konkurs Pisze,że Spotkania Errani i debel Pavlyuchenkovej mogą być typowane w dniu dzisiejszym i sam wychodzi z inicjatywą,że tak będzie lepiej dla typujących,to dlaczego Ty starasz się coś mieszać i znów siać jakieś urojenia??:-|Bo pewnie Twój przeciwnik podał jeden z typów prawda??;)Chyba na siłę piszecie w tym temacie:-|No Offence....
Nic dodac nic ując. Spotkania Errani i debel Pavluychenkovej są typami na dziś. Jeśli ktoś poda je na dzień jutrzejszy ( wg unibetu może to zrobic ), to będzie musiał dac typ zastępczy, zostanie o tym poinformowany przez PW.
Tyl;e że jutro masa spotkań Davis Cupa, więc liczę, że się bez tego obejdzie.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
A głowa Cię nie boli czasem??
Z moją głową wszystko dobrze, nie musisz się o mnie tak martwić.

Jeśli główny Moderator odpowiadający za Konkurs Pisze,że Spotkania Errani i debel Pavlyuchenkovej mogą być typowane w dniu dzisiejszym i sam wychodzi z inicjatywą,że tak będzie lepiej dla typujących,to dlaczego Ty starasz się coś mieszać i znów siać jakieś urojenia??:-|
Można powiedzieć, że wyraziłem swoje zdanie na temat tej sytuacji, niczego od nikogo nie żądam...

Chyba mogę takie coś uczynić? czy mi zabraniasz? ;(

Bo pewnie Twój przeciwnik podał jeden z typów prawda??;)
Tak, podał.

Chyba na siłę piszecie w tym temacie:-|No Offence....
Tak, nabijam posty, chcę mieć ich dużo, będę czuł się z tym lepiej.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Spotkania Errani i debelek Pavlyuchenkovej wg OOP startują o 24:00, wg DOXX o 23:55. W związku z tym, że spotkań na dziś jest dość mało, uznamy że 23:55 jest godzina startu.
Prasa znów nie jestes konsekwentny, pisałeś dodając doxbeta, ze pierwszeństwqo maja godziny z OOP doxbeta, a tam jest 23.55 więc chyba bez Twojego specjalnego pryzwolenia (bez urazy)typy z 23.55 sa na dzis, proste. Prosze nie siac zamieszania.

ale ja generalnie nie o tym, takie typy przyuważyłem:
Dzień 3
bam14-adrianoss

1. 04.03.2010 22:00 Szavay, A - Groenefeld, A L 1 @ 1,62
2. 04.03.2010 22:00 Sevastova, A - Benesova, I 1 @ 1,97
3. 04.03.2010 20:00 Martin, F - Sidorenko, A over 21,5 @ 1,8

AKO: 5,74

Unibet

bardzo mnie ciekawi skąd kolega adrianoss wziął kurs 1,97 na Sevastovą???
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Mam taką prośbę do Ciebie Prasa, mógłbyś jakoś &quot;pogonić&quot; Pana Hellraisera do tego aby w końcu zaktualizował IV ćwiartkę bo rękę sobie dam uciąć, że wygrałem 3:0 ale jakoś bez aktualizacji jest to dość mało czytelne i w efekcie końcowym nie jestem niczego pewien ;)
Pozdrawiam
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Prasa znów nie jestes konsekwentny, pisałeś dodając doxbeta, ze pierwszeństwqo maja godziny z OOP doxbeta, a tam jest 23.55 więc chyba bez Twojego specjalnego pryzwolenia (bez urazy)typy z 23.55 sa na dzis, proste. Prosze nie siac zamieszania.
ale ja generalnie nie o tym, takie typy przyuważyłem:
Dzień 3
bam14-adrianoss
1. 04.03.2010 22:00 Szavay, A - Groenefeld, A L 1 @ 1,62
2. 04.03.2010 22:00 Sevastova, A - Benesova, I 1 @ 1,97
3. 04.03.2010 20:00 Martin, F - Sidorenko, A over 21,5 @ 1,8
AKO: 5,74
Unibet
bardzo mnie ciekawi skąd kolega adrianoss wziął kurs 1,97 na Sevastovą???
Nie z OOp DOXXa, tylko z OOp a potem Doxxa, czytaj uważnie. Wg OOP były na 0:00, a wg DOXXa, któłry jest 2 w kolejności na 23:55. Więc nie ja sieje zamieszanie a Ty. A Adrianoss za typ ma 1, spokojnie.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Mam taką prośbę do Ciebie Prasa, mógłbyś jakoś &quot;pogonić&quot; Pana Hellraisera do tego aby w końcu zaktualizował IV ćwiartkę bo rękę sobie dam uciąć, że wygrałem 3:0 ale jakoś bez aktualizacji jest to dość mało czytelne i w efekcie końcowym nie jestem niczego pewien ;)

Pozdrawiam
ja nie rozumiem niektórych , naprawde. Człowieku niektórzy mają swoje lata, pracują, uczą się, mają wiele ciekawszych rzeczy do roboty, niż tylko siedzenie przed komputerem. Ważne, żeby wszedł na koniec, podliczył oficjalnie i napisał kto przechodzi dalej, a czy tak trudno sobie samemu policzyć stan rywalizacji? Czy to takie skomplikowane wejsc w profil twojego przeciwnika, otworzyć w 3 kartach swoje typy na 1, 2 i 3 dzien, w 3 następnych kartach twoje posty z dnia 1, 2 i 3. Potem otworzyć stronie z livescorem i zobaczyć kto co trafił, podliczyć ako i zobaczyć jaki jest stan rywalizacji? :|
Chyba nie, więc zacnzijcie poprawiać siebie, to każdy konkurs będzie wyglądał lepiej, niech każdy włoży troszeczke wysiłku, czytania ze zrozumieniem i samego rozumowania a liczba problemów zmniejszy się o 50%.
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
ja nie rozumiem niektórych , naprawde. Człowieku niektórzy mają swoje lata, pracują, uczą się, mają wiele ciekawszych rzeczy do roboty, niż tylko siedzenie przed komputerem. Ważne, żeby wszedł na koniec, podliczył oficjalnie i napisał kto przechodzi dalej, a czy tak trudno sobie samemu policzyć stan rywalizacji? Czy to takie skomplikowane wejsc w profil twojego przeciwnika, otworzyć w 3 kartach swoje typy na 1, 2 i 3 dzien, w 3 następnych kartach twoje posty z dnia 1, 2 i 3. Potem otworzyć stronie z livescorem i zobaczyć kto co trafił, podliczyć ako i zobaczyć jaki jest stan rywalizacji? :|
Chyba nie, więc zacnzijcie poprawiać siebie, to każdy konkurs będzie wyglądał lepiej, niech każdy włoży troszeczke wysiłku, czytania ze zrozumieniem i samego rozumowania a liczba problemów zmniejszy się o 50%.
Wiesz ja nie mam problemu do prowadzącego i nie na nalegam aby wszystko było super co dzień aktualizowane, bo mod też człowiek, więc nie musisz się spinać i wyskakiwać do mnie z buzią ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Mój rywal nie podawał typów przez 3 dni. Nagle teraz podał. Jest tu jakiś sens? Na 100% wygrałem? ;)
 
inter 5

inter

Użytkownik
Dzień 3
Kuboslaw - Inter
Kuboslaw
1. 04-03-2010 22:00 Sevastova Anastasija (LAT) vs. Benesova Iveta (CZE) 1 @1,45 ✅
2. 04-03-2010 23:55 Errani Sara (ITA) vs. Cibulkova Dominika (SVK) 2 @ 1,44 ✅
3. 04-03-2010 23:55 Sevastova Anastasija (LAT) vs. Benesova Iveta (CZE) 1 @ 1,6 ?? ⛔
ako: 3,34
trafione: 2,08
DOXXbet
Według mnie mój przeciwnik złamał regulamin podając typy na wczorajszy dzień a zostało mu policzone normalne ako :?.
 
Do góry Bottom