>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
1. na jakim serwerze stoi forum.bukmacherskie.com ? (interesuje mnie nazwa usługodawcy - www sam znajdę)

2. co sie stalo z tematem &quot;dowal modowi&quot; ? [to co sie dzieje w grupie 6. tenisa zakrawa na kpine - czyt. brak rozliczen od 2 kolejki]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. na jakim serwerze stoi forum.bukmacherskie.com ? (interesuje mnie nazwa usługodawcy - www sam znajdę)

2. co sie stalo z tematem &quot;dowal modowi&quot; ? [to co sie dzieje w grupie 6. tenisa zakrawa na kpine - czyt. brak rozliczen od 2 kolejki]
1. Po co Ci to wiedziec?

2. Został usuniety
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bo mi się nie podobał. Jeszcze jakieś pytania?
jeśli tak masz odpowiadać to po co jest TEN wątek ?
1. Po co Ci to wiedziec?
nie ładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie
Sądzę że niema to tutaj większego znaczenia więc jest to nie istotne ..

A Marcin ma prawo w końcu jest adminem i ma tu bardzo dużo do powiedzenie a tamten temat był naprawdę zbędny ponieważ zaczął się tam robić Burdel każdy pisał co mu się podobało !
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No tak usuneliscie ten temat bo napisalem skarge na dobermana no wiec zeby nie bylo sladow to temat poszedl do kosza a mi daliscie ostrzezenie bo jak co to nie moge teraz udowodnic ze nic nie zrobilem bo tematu nie ma!! tylko ja sie zastanawiam za co dostalem to ostrzezenie?? :]:] najpierw sami tworzycie taki temat a potem walicie warny za to ze ktos dowali modowi ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
A ja mam pytanko :idea:

Dlaczego się zamienił Marcin Odra z Damian77 wymiana mod na admina i odwrotnie :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A ja mam pytanko :idea:

Dlaczego się zamienił Marcin Odra z Damian77 wymiana mod na admina i odwrotnie :p
Heh, To pytanie chyba skierowane do Lucasa, bądź Kamila. Ale Ci grzecznie odpowiem.
Po prostu zadecydowali, iż należy wprowadzić zmiany na forum. Damian wrócił do rango moderatora, ja awansowałem na admina. Za jakiś czas znów pewnie ktoś mnie zamieni.
Tak bywa na forum. Zmiany były, są i będą.

Temat &quot;dowal modowi&quot; usunąłem, gdyż rozmowa odbiegała od zakładanego tematu. W ogóle, temat mi się nie podobał. Jeżeli macie jakieś &quot;ale&quot; do moda, to pisać na gadu i dochodzić do kompromisu. Ewentualnie są tematy &quot;pytania, propozycje...&quot; i tam pisać swoje żale.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Dzisiaj dostałem takową wiadomość prywatną od jednego z użytkowników o nicku Krzysztof1985

Czy ty naprawdę jesteś taki niedopier*** czy mi się tylko wydaje :?: rzuczasz się jak pchła na jaja i myślisz że wygrasz, zaskakujesz mnie swoją impotencją umysłową więc jedno słowo.....
odpierdol się ode mnie :!: Zachowujesz się jak dzieciak, który myśli że mu wszystko wolno, wiem że masz te 15 lat jesteś skrzywdzony umysłowo i teraz jeszcze Giertych daje wam do pieca ale zastanów się bo jakbym Cię spotkał to byś dostał w papę i bym Ci najebał. Pokaż że jesteś lepszy lub conajmniej równy bo narazie to dla mnie jesteś szmatą co się drze że pęka. T o tyle.

Spierdalaj małolacie :!:
Czytając regulamin natknąłem się na taki punkt

6. Do każdego użytkownika forum należy podchodzić z odpowiednim szacunkiem. Zabrania się ubliżania innym forumowiczom, oraz klubom, którym kibicują.
Mam nadzieję, że administracja wyciągnie odpowiednie konsekwenscje wobec tego użytkownika, bo jego zachowanie jest co najmiej karygodne.
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Ragiz9, ten punkt regulaminu nie tyczy sie PW, zreszta administracja zawsze klotnie wlasnie tam odsyla ... Wiec wyciaganie PW na forum jest mala bezczelnoscia z Twojej strony. Nikt z Was nie jest zapewne bez winy, wiec dajcie sobie spokoj ...
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Fajnie ze jest mozliwosc sprawdzenia kto jest adminem, junior adminem i modem ale skoro jest jeszcze mozliwosc zdobycia typera vel koloru to dlaczego nie mozna sprawdzic kto nalezy do tego grona ? (fajnie by tez bylo podac w jaki sposob osoba stala sie typerem zeby latwiej mozna bylo ustalic specjalizacje tej osoby..)
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Panowie pomóżcie, jak wklejać screeny kuponów na forum? Wrzucam na fotosik.pl i na forum pokazuje mi się mały obrazek (próbowałem już chyba wszystkich linków z fotosika i nic).
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Niektore funkcje moga jeszcze nie dzialac, gdyz forum jest w trakcie upgradu. Wprowadzanie zmian i aktualizacji zajmie jeszcze kilka dni, do tego czasu prosze wszystkich o cierpliwosc i wyrozumialosc.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Panowie pomóżcie, jak wklejać screeny kuponów na forum? Wrzucam na fotosik.pl i na forum pokazuje mi się mały obrazek (próbowałem już chyba wszystkich linków z fotosika i nic).
Poprawione, obrazki wklejane przy pomocy funkcji
 
W 2

wislak

Forum VIP
dlaczego niektore tematy sa jakby szarymkolorem wyroznione. caly temat, caly pasek
np ..:::Typy by Icius:::.. czy nawet w Administracji Blokowanie stopek w profilu
jakos wyroznione to jest, czemu i jak to mozna ustawic&gt;? :jezora:
aha i jeszcze jedno, jak zrobic POMÓGŁ i co w tym loto ???? ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom