>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League Expekt

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja się stresowałem wczoraj,że mecz Lyonu przy jakimś opóźnieniu skończy się po 23 i że nie podliczę na czas spóźniając się o kilka minut,mając też na uwadze poprzednią edycję,gdzie wszystko było dopięte na ostatni guzik i minuta spóźnienia była karana,a tu proszę,regulamin można obkręcać na prawo i lewo:grin:Co jest Panowie Moderatorzy??Czegoś w tej edycji nie doczytałem??:cool:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Co jest Panowie Moderatorzy??Czegoś w tej edycji nie doczytałem??
Take it easy, zapewne posty po 23:00 będą skasowane i nie brane pod uwagę, po prostu adsq nie ma na razie, będzie później, inni Moderatorzy mają swoje zajęcia, ale spoko - wszystko będzie zgodnie z regulaminem.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Take it easy, zapewne posty po 23:00 będą skasowane i nie brane pod uwagę, po prostu adsq nie ma na razie, będzie później, inni Moderatorzy mają swoje zajęcia, ale spoko - wszystko będzie zgodnie z regulaminem.
Zbyt spory konkurs,żeby wszystko zależało tylko od jednego Moda,ktoś z ModTeamu powinien wziąć sprawy w swoje ręce,taka delikatna aluzja;)
 
R 9

rakan

Użytkownik
Właśnie się zorientowałem że zrobiłem błędne podliczenie... Kupony rozliczone na ✅ zawierają też stawkę czyli jak mam 3 kupony na ✅ to o 300j za duzo mi wyszło.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
ci którzy zrobili podliczenia po 23 - dziękujcie niebiosom ze nie wróciłem kilkadziesiąt minut wcześniej, bo mówiąc kolokwialnie wypier... bym Wasze posty w kosmos. Niedługo losowanie.
 
R 9

rakan

Użytkownik
Losowanie chyba nie jest potrzebne bo skoro turniej rozgrywany jest w stylu drabinki to z wygranych w parze 1 i 2 jest juz para na nastepna runde ;)
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Nie ma mnie w 1/32 choć wygrałem swoja parę (57. enrico - chajtgr ✅176- ⛔400). W 1/32 jest za to para: 6. qwerty16 - vernix, która spotkała się w 1/64. Zapewne wkradł się jakiś chochlik, ze zwycięzcą tej pary powiniene spotkać się ja.
poprawione
 
pablex 77

pablex

Użytkownik
Proszę o dopisanie ( poprawienie ) 2 przy typie Racing Santander - Real Madrid (-1)
3#
Atletico Madryt - Sporting Gijon 1 @ 1,45
Málaga - Athletic Bilbao 1 @ 1,65
Racing Santander - Real Madrid (-1) 2 @ 1,6
AKO: 3,83
100j
Expekt
Dziękuje !
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Witam, #22 post w 1 Cwiartce. Jakos za duzo razy mi sie skopiowalo, tak wiec prosze o usuniecie dwoch linijek Atletico - Gijon
ok
 
G 277

geryx

Użytkownik
dziękuje modom za odpowiedx na pytanie 2 posty wyżej i następne:
Cibulkowa -Shvedova dałem +1,5 seta na Shvedovą, wynik 7-6 Ret- zwrot czy przegrana?
 
Do góry Bottom