>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
D 0

dawmil

Użytkownik
mam pytanie,bowiem mój post z zapisem do konkursu został usunięty a nie ma mnie na czarnej liście....a nie jestem zapisany do zadnej z lig.....dlaczego??
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
mam pytanie,bowiem mój post z zapisem do konkursu został usunięty a nie ma mnie na czarnej liście....a nie jestem zapisany do zadnej z lig.....dlaczego??
Na przykład dlatego, że Twój wkład w rozwój forum równa się ilości napisanych przez Ciebie postów ?

Przeczytaj regulamin
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Witam, mam pytanie do opiekuna konkursu, bo jestem przekonany, że zapisałem sie do konkursu, a teraz patrze i nie ma mnie nigdzie ani w liście zapisanych, ani w tabelach. Wiec jeśli jest mozliwosc prosze o wyjaśnienie.
Pewnie to samo co w przypadku usera wyżej. Administracja i opiekunowie konkursu uznali, że Twój wkład merytoryczny w rozwój forum jest zbyt mały i nie możesz brać udziału w konkursach.

Z resztą po co zapisywać się do konkursów, skoro nie znacie regulaminu? Uprzednie przeczytanie go zredukuje liczbę durnych pytań i ułatwi pracę opiekunom konkursu.

Pozdrawiam
 
M 0

mazine

Użytkownik
Czemu mój zapis został usunięty po raz drugi skoro był przywrocony i byłem przydziony do ligi?
Kuba86// punkt 31.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Niektóre osoby zostaną jeszcze usunięte mimo tego, że dodałem je do grup. Administracja weryfikuje wszystkie konkursy i usuwa na bieżąco, więc jeżeli ktoś dziś został/nie usunięty z konkursu to właśnie z tego powodu. Poprzednio głównie moderatorzy (ale nie tylko) weryfikowali userów. Później tutaj napisze, kto został usunięty z grup, żeby każdy nie musiał siebie szukać.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dlaczego nie ma mnie w żądnej grupie ?
Dlaczego nie ma mojego postu w dziale zapisy !?
SimonS// Aż tak cięzko przeczytać powyższy post ? ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jeśliby można jeszcze zająć miejsce kogoś kto się ewentualnie wycofa to jestem chętny.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
SimonS// Aż tak cięzko przeczytać powyższy post ? ????
ogół napisałeś.
Chciałbym od razu wiedzieć czemu mnie wykreślono.

nie przypominam sobie, żebym olewał konkursy.
Poza tym bronie tytułu sprzed roku ;)
Vader// To już nie bronisz tytułu ;)
Poza Hyde Parkiem i konkursami są też inne działy gdzie warto pisać merytorycznie.

31. Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz (jego multikonto) jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
c) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Hej,
Mógłbym znać powód usunięcia mnie z konkursu ? Może nie mam dużo postów, ale nie jestem zaawansowanym stażem userem, w innych działach się udzielam, a w konkursie chciałem się sprawdzić (tak przy okazji się zapisałem). Nie jestem userem konkursowym.
Pozdrawiam ????
Vader// Zapraszamy do udzielania się merytorycznie na forum a wtedy nie będziesz miał problemów aby wystartować w każdym konkursie na forum.
Pozdrawiam
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
witam mam takie pytanko kiedy będzie podany jakiś terminarz kto z kim walczy w pierwszej kolejce
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
A ja mogę widzieć dlaczego zostałem usunięty :?:
Nie podważam ogromneeeego wkładu niektórych osób w rozwój forum, ale uważam, że część z nich robią niewiele więcej ode mnie czy Bama.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Po co pytacie czemu zostaliście usunięci, skoro dobrze wiecie. A jak nie wiecie to pisaliśmy o tym chyba z 4-5 razy w tym temacie. Punkt 31 regulaminu.
Jak chcecie szczegóły to wejdzie sobie w własny profil i zobaczcie gdzie pisaliście większośc/ostatnio posty i macie odpowiedź.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chciałbym się upewnić... Nie mogę podać typów na 1. i 2. kolejkę jednocześnie, dopiero o 8.01 mogę dnia następnego po 1.kolejce, tak ?
Sorry za post pod postem, I typy na jutro mogę podać dopiero jutro po 8.00 ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co roku robię regulamin i jest za każdym razem poprawiany przykładami etc. żeby nie powtarzały się te same pytania. Mimo to ciągle są te same pytania. Powoli brak sił ...
27. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:01 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 8:00 dnia 09.08.
Jaka część cytatu jest niejasna ?
Skoro nie było żadnej kolejki dotychczas to czy poprzednia się zakończyła ? xD TAK ponieważ nie było poprzedniej, ta jest pierwsza.
Skoro tak to nie ciężko wpaść na to, że już można podać typy na 1 kolejkę.
Czy możesz podać typy na 2 kolejkę ? Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie należy odpowiedzieć na - Czy kolejka, która następuje przed rundą nr. 2 się zakończyła ? Odpowiedź brzmi NIE, bo kolejka nr 1 się nawet nie zaczęła, więc się tym samym nie skończyła. Nie trudno wpaść na to, że typów na 2gą kolejkę nie można teraz podać

Jak i w poprzedniej edycji, będę karał za pytanie, na które odpowiedź znajduje się w regulaminie (napisano &quot;jasno i wyraźnie) , tak jak w tym przykładzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
W lidze nr 5 wystąpiła literówka mojego nicku,ponieważ mój nick to nocnybelt, a tam widnieje nick mocnybelt który też mi się podoba :] Ale można poprawić żeby nie było później niedomówień.
//SimonS - tak jak w przypadku 100icki&#39;ego, literówka, chodzi o Ciebie, więc jest OK ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom