>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Witam, chciałbym się dowiedzieć czemu zostałem skreślony z listy uczestników konkursu??
Wiem, wiem regulamin...
Tyle że nigdy nie było problemów z Ucztą (ogólnie konkursami na forum, nawet pomagałem z liczeniem), a czy nie angażuje się w życie forum to nie wiem. Wielokroć podrzucałem użytkownikom jakiekolwiek linki do wyników, jak jestem tylko i znam odpowiedź na zadane pytanie to staram się pomóc. A że nie piszę analiz. Cóż, nie ma na to czasu a suche typy z 2-3 zdaniami są zwykle usuwane przez moderatorów działów.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Dlaczego zostałem wywalony z konkursu? Mógłbym powalczyć z najlepszymi. W Copa America zająłem 2 miejsce. Nie piszę analiz aby nie zdradzić przeciwnikom swojego toku rozumowania. Z resztą jaki procent jest trafiony tych analiz znawców? Ci co piszą brednie powinni mieć postów na minusie.
No cóż może tak miało być.
Szacunek
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Przejrzałem 1 stronę Twoich postów i nic tam nie ma, więc nie masz się co dziwić. Hyde Park i konkursy. Bierz udział w dyskusji w działach tematycznych, a na pewno kolejne konkursy Cię nie ominą.
Spoko, rozumiem. Ale jednak te ponad 300 postów musiało się nazbierać poza HP i konkursami (posty nie są tam zliczane). Pkt reputacji też się nie biorą z powietrza a za pomoc użytkownikom. A że zapytania o wyniki oraz linki są w Dyskusjach to tak bywa. To wg mnie też jest wkład w życie forum. Będą sporty zimowe (zwłaszcza curling - fajny sport) oraz koszykówka europejska=będę się udzielał ponownie na forum w działach.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Wiadomo że nikt nie pyta o wyniki sławnych lig. Tutaj zwykle chodzi o młodzików, jakieś uniwesjady. Zreszta to widać w postach ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dlaczego zostałem wywalony z konkursu? Mógłbym powalczyć z najlepszymi. W Copa America zająłem 2 miejsce. Nie piszę analiz aby nie zdradzić przeciwnikom swojego toku rozumowania. Z resztą jaki procent jest trafiony tych analiz znawców? Ci co piszą brednie powinni mieć postów na minusie.
No cóż może tak miało być.
Szacunek
To nie pierwszy konkurs z takimi ograniczeniami. Były wcześniej i każdy kto ma dłuższy staż na forum powinien o tym pamiętać. To także informacji dla tych, którzy zostali usunięci. W następnych edycjach tego typu konkursach albo nawet we wszystkich będę ograniczenia w zakresie aktywności na forum.
Panie Shamoth - nie chodzi tylko i wyłącznie o analizy. Wkleję swój post z innego tematu konkursowego:
To forum dyskusyjne, a nie forum analityczne czy kącik poetycki. Pod pojęciem merytoryczny wkład nie mamy na myśli pisanie pięknych analiz.
Każdy z Was może merytorycznie dyskutować o typach sportowych, promocjach, firmach bukmacherskich np. przykład usera bludek itd
Post 3-4 zdaniowy może być często bardziej wartościowy niż nie jedna analiza napisania na kilka stron A4.... Dyskutujmy, komentujmy, czyli rozmawiamy merytorycznie na forum. Wkrótce nowe konkursy z ciekawymi pulami, więc myślę że warto.
@mucios88
Do czasu zapisania się do Uczty twoja aktywność była w czerwcu tylko konkursy. W maju jeden post w dziale tenis i nic poza tym.
Organizujemy tylko i wyłącznie dla Was fajne konkursy z najwyższym pula nagród po 9000zł, 6000zł, 5000zł czy 4000zł, które nie trwają rok czasu, a zaledwie około 2, max 3 miesiące. To dla Was okazja na zarobieniu paru &quot;groszy&quot;. Na innych forach/stronach takich konkursów z takimi pulami nie znajdziecie.
Oczekujemy od Was też jakieś &quot;wdzięczności&quot; za to, bo załatwienie sponsorów z takimi pulami nie należy do łatwych. My od Was tylko (dla niektórych aż) oczekujemy aktywności. Pod pojęciem aktywność nie chodzi o klepanie analiz 10 na tydzień. Wystarcz jedna analiza (nie musi być referat na 4 strony A4) na tydzień, napisanie postu z cennymi informacjami (np. kontuzje, kartki), posty typu krótka zapowiedź, komentarz po meczowy itd. Macie ogromne pole do popisu...
Nie wiem, nie rozumiem, jak możecie mieć problem z napisaniem choć jednego postu konstruktywnego w tygodniu...
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ok rozumiem. Mamy wakacje w końcu ????
Może następnym razem w takim razie, lecz myślę że takie działanie powoduje pisanie na siłę na temat na który i tak ktoś nie ma pojęcia. Ale ok od dziś będę wiedział że nieważne co, ale ważne żeby tylko coś napisać w dziale tematycznym ????
Pozdrawiam ????
SimonS// POST KONSTRUKTYWNY - słowo klucz
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
myślę że takie działanie powoduje pisanie na siłę na temat na który i tak ktoś nie ma pojęcia.
jestem tego samego zdania. Po weryfikacji w uczcie piłkarskiej widoczne było pisanie głupot przez jednego z użytkowników. Prawie w każdym temacie wypisywał po 1-2 zdania, które w sumie zbytnio nie wnosiły nic ciekawego do dyskusji. Ale widocznie chodzi o nabijanie postów na forum :/
 
horus 129

horus

Użytkownik

Pewnie jak będzie 128 osób ???? się zrobi grupy i ruszy w któryś weekend, albo na puchary
Ech... człowiek tydzień nie ma dostępu do komputera i przepadają mu dwa konkursy. :-|
Jeśli zwolni się jakieś miejsce to jestem chętny dołączyć. :-|
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ech... człowiek tydzień nie ma dostępu do komputera i przepadają mu dwa konkursy. :-|
Jeśli zwolni się jakieś miejsce to jestem chętny dołączyć. :-|
To się zapisz w odpowiednim temacie. Weryfikacja nie jest jeszcze zakończona. Pewnie jeszcze kilku userów usuniemy z powodu braku lub mizernej aktywności..
Jak dwa konkursy? We wszystkich można się jeszcze zapisywać.
 
horus 129

horus

Użytkownik
To się zapisz w odpowiednim temacie. Weryfikacja nie jest jeszcze zakończona. Pewnie jeszcze kilku userów usuniemy z powodu braku lub mizernej aktywności..
Jak dwa konkursy? We wszystkich można się jeszcze zapisywać.
Champions League i Uczta Piłkarska. W pierwszym się jednak zapisałem, bo miejsca się zwolniły, w drugim niestety temat z zapisami jest zamknięty. ;)
 
S 131

strojes666

Użytkownik
O co chodzi - zapisałem się do konkursu a tu mój post z zapisaniem został wywalony i nie ma mnie w żadnej lidze. Chyba jakieś nieporozumienie. Jestem aktywnym użytkownikiem forum, zapisałem się dokładnie jako 122 bo patrzyłem więc powiniennem być w konkursie. Proszę o naprawienie tego błędu.
175 postów, reputacja 35 i się mnie wywala z konkursu - to coś tu jest nie halo!
Mam nadzieję że jesteście poważni i naprawicie ten błąd
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom