>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
champion 896

champion

Użytkownik
Macie problemy z kontami nagrodami.Nagrody będą dotyczyć tylko ułamka użytkowników.
dla mnie najciekawsza będzie rywalizacja z innymi i po to się zapisałem ????
 
champion 896

champion

Użytkownik
wiesz nie wszyscy mieli możliwość się zapisać bo trzeba do pracy iść:kwasny4565:
Bywa takie życie.to mój pierwszy konkurs na tym forum jakos nigdy nie mialem cisnien ze musze sie zapisac.akurat bylem na forum jak mozna sie byl rejestrowac.chlopie teraz sobie mozesz przebierac w konkursach a ze do jednego sie nie zapisales to moze jakos przebolejesz
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
wlasnie jezeli chodzi o zapisy wg mnie:
-pierw na PW powinny byc wyslane zaproszenia dla osob aktywnych i oni powinni miec pierszenstwo a dopiero potem kto pierwszy ten lepszy...
z szacunku dla osob ktore pisza cokolwiek a nie tylko bez sensowne posty.....
ale juz po ptokach.....
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ten temat to pytania i niejasności jakby ktoś nie zauwazyl.
Jak ktos sie nie zalapal na konkurs to bardzo mi przykro, macie inne pomysly co do sposobu zapisywania sie do konkursow sa odpowiednie dzialy do tego w administracji itp.
chcecie sie pozalic ze sie nie udalo, to nie darujcie sobie ... nic nie wnosi to do zadnego tematu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Panowie jest zmiana to też przydałoby się zmienić regulamin.Nie wiem o ile zmieniła się liczba uczestników, ale można byłoby to zmienić w regulaminie, aby przynajmniej formalnie się zgadzało.

E: Dzięki.

By Ass: nie ma problemu.. :spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dlaczego w regulaminie jest napisane że jest 208miejsc ?? W zapisach pisze że jest 160..

To ile jest ?
W związku z dużym zainteresowaniem zapisy zostały poszerzeone o 48 miejsc stąd 208 osób będzie mogło wziąc udział w konkursie.
Zapisywac się bo jeszcze są wolne miejsca !
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
w zapisach wkradł się błąd! spójrzcie na koniec 2 strony i początek 3 strony z zapisami i na numery graczy, wszystko przez to, że kilka osób (w tym ja) wpisywało się w tym samym momencie a moderatorzy nie poprawili nr. porządkowych, proszę o poprawienie ;)
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
nie rozumiem dlaczego usunięty został mój post skoro miałem w nim rację.
jutro nie jest środa a wtorek.
Więc skoro tak to zaczynamy pojutrze.
Pewnie znowu usuniecie post.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
nie rozumiem dlaczego usunięty został mój post skoro miałem w nim rację.
jutro nie jest środa a wtorek.
Więc skoro tak to zaczynamy pojutrze.
Pewnie znowu usuniecie post.
A czytałeś regulamin z zamieszczonym terminarzem ??
CHyba nie bo tam jasno jest napisane
1 kolejka 18-19 sierpień !

Więc jak widac nie miałes racji i dlatego został post usunięty !
Czytanie regulaminu naprawde nie boli, a tutaj piszczie coś jak już naprawde nie wiecie, a nie srutu tutu kilogram drutu jak dotychczas !
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Czyli w jednej grupie ma byc 26 osob dla kazdej z grup zostanie przydzielona jedna liga.Czyli co bedzie 13 pojedynkow z 13 przeciwnikami z jednej grupy.Konkurs rusza jutro wiec jutro beda przydzielone pary i bedzie to sie odbywalo w systemie jeden na przeciwnika z tej samej grupy??Aha i jeszcze jedno pytanko bede gral z przeciwnikiem 9 kolejek czyli jeden pojedynek= jeden typ co kolejka???Bo czytalem regulamin i nie moglem rozkmicni ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom