>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Sorry jeśli komuś odebrałem ważne pkt, bo myślał, że nie będę typował. O konkursie cały czas pamiętam. Niestety czasami brakuje czasu albo nie da się wejść na forum, przez co straciłem szanse na nagrodę w tym konkursie. I teraz mam zawsze dylemat czy podawać, bo niby wszyscy narzekają, że 3/4 nie typuje.
Cóź, pretensji nie mam, takie są zasady konkursu, ale te 3 pkt stracone z Tobą zadecydują zapewne o tym, że nie załapię sie na podium.. ;)

RTS wygrałeś, to się liczy.
 
snajp 492,1K

snajp

Użytkownik
I trzeciej kolejki ligi europejskiej.Na pewno mnie nie będzie w domu i chciałbym podać typy wcześniej
Ponawiam !!!
Kursy LE na 22 pażdziernika już są mógłbym dziś spoko obstawić bo jutro wyjeżdżam,a z telefonu obstawiać to ja już dziękuje :-D
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ponawiam !!!
Kursy LE na 22 pażdziernika już są mógłbym dziś spoko obstawić bo jutro wyjeżdżam,a z telefonu obstawiać to ja już dziękuje :-D

Możesz zostawić typy jakiemuś Moderatorowi na PW i On za Ciebie wrzuci.Ja zrobiłem tak w innym konkursie kiedy to nie miałem czasu i wszystko było ok.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
A co w takiej sytuacji jak by Moderator zapomnial podac typow?:p

Sztuczne wymyślanie problemu :spokodfhgfh:.Na przykład wiem, że grasuje tutaj często Ass i pilnuje wszystkiego.
Jak chcesz to zostaw je mnie, ja podam jak pojawi się temat.No nie wiem wiem jest mnóstwo możliwości.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nagrody beda wyplacane dopiero jak sie skonczy caly konkurs wlacznie z europejskimi pucharami czy moze jak zakoncza sie rozgrywki ligowe to juz bedzie mozna otrzymac pierwsza kaske?
 
S 1

stres

Użytkownik
Na moje to z nim wygrałeś, chyba ze kalkulator mi źle działa.. ;)

A co do tego usera to ip ma inne niż każdy inny Twój przeciwnik więc nic w tej kwestii więcej zrobić nie mogę.

A typować &quot;na luzie&quot; to zawsze ryzyko, sam sie o tym przekonałem w pojedynku ze slanderem. Zawsze userowi może się &quot;przypomnieć&quot; o konkursie.
Hey! To jest jakas kpina! Kazdy moze zakladac sobie konta i podawac typy za kogos. Takie typy nie powinny byc liczone, bo to oczywiste ze konto jets fikcyjne jak nie ma zadnych postow. Typy powinny byc liczone jak sa zostawione u modow, opiekunow konkursu lub sam zainteresowany typuje, ewentualnie jakis uzytkownik z wieksza liczba postow....a nie uzytkownik z 0 liczba postow z konta fikcyjnego. Bo w ostatniej kolejce powstanie z 20 takich fikcyjnych kont ....---To wszystko apropo pojedynku RTS z &quot;jakims tam paffciem
 
simons 646

simons

Forum VIP
Z tego co rozmawiałem z Ass&#39;em to i tak w Twoim przypadku nie ma to znaczenia, ale chcialbym zaznaczyc - zeby cwaniaczkow sie nie narobilo - ze jezli &quot;ktos&quot; poda typy za innego uczestnika konkursu, a bedzie chociaz domysl ze uczestnik nie wysylal do osoby drugiej typow to nie zostanie uznany. Np ktos nie typuje od 5tej kolejki i nagle sie pojawi user z powiedzmy 3 postami i napisze za niego. Zreszta w poscie wyzej stres dobrze napisal o co chodzi ????
Zeby tu nikt nie wpadal na rozne glupie pomysly w ostatniej kolejce ????
pozdrawiam
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Liga nr 3, strona 18, ostatni mój post.
Mam nie zaliczony mecz Lech - Wisła 2,60 1.
Lechu wygrał 1:0, więc proszę o poprawę. Wszedł cały kupon a typowałem bez większej analizy. hm
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Liga nr 3, strona 18, ostatni mój post.
Mam nie zaliczony mecz Lech - Wisła 2,60 1.
Lechu wygrał 1:0, więc proszę o poprawę. Wszedł cały kupon a typowałem bez większej analizy. hm
Poprawione.
Przepraszam za pomyłkę ;-)
 
S 1

stres

Użytkownik
&quot;5 kolejka : 20 października
stres-19179misiaczek
1.DVSC Debrecen-Fiorentina 1X 2,9
2.Liverpool - Lyon (0-1) 1 3,35
3.AZ Alkmaar-Arsenal over 2,5 1,7
4.Glasgow Rangers - Unirea Urziceni(0-1) 1 3,35
buk: Unibet
__________________
III ms -Typy Dnia 06.09
I ms - EUROBASKET 2009 &quot;
Ehh tez przeoczylem grupa H sorka
 
simons 646

simons

Forum VIP
Padly pytania o nagrody.
Otoz, zostana wyplacone dopiero po zakonczeniu CALEGO konkursu. Czyli jezeli ktos wygral nagrode w lidze i nic poza tym to i tak poczeka conajmniej do zakonczenia LM i LE.
Do tego trzeba dorzucic oczywiscie czas na nadrobienie zaleglosci w podliczaniu i tabelach jak i nieokreslony czas dla sponsora w ktorym wykona &quot;depozyty&quot;
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
By Simons
&quot;25 kolejka: 24-25 października
Ostatnia kolejka więc wyjątkowo sobota i niedziela jako jedna kolejka.
Powodzenia. &quot;

Nie mozna jeszcze dodac do tego piatku? wkoncu to ostatnia kolejka a wiec wyjatkowo na 3 dni mozna byloby ja rozlozyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom