>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności

tbm 642

tbm

Forum VIP
Chicken napisałem już Ci także wiadomośc na priv. Możesz brać udział w konkursie, jednakze pamiętaj o punkcie regulaminu o którym kilka postów wczesniej wspominał Sutek ;)

Dla zainteresowanych tabela po podliczeniu 4 kolejki jest udostępniona w odpowiednim temacie ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
tombas222 zawyza kurs na Kmite w 5 kolejce. tak rzucilo mi sie w oczy, bo to samo o tym samym czasie obstawialem ????
sprawdziłem i kurs nie został zawyżony o godzinie 13:00 byl 1,45.

Swoją drogą kursy na zwyciestwo Kmity Zabierzów lecą na łeb na szyje od wczorajszego wieczora, ale czym to jest spowodowane... nie wiem ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
eldarin podałeś swoje typy o 13:31 i wtedy kurs wynosił własnie 1,40. kilkadziesiat minut wcześniej było 1,45 ;) około godziny 12:00 było 1,55, a jeszcze wczoraj wieczorem 1,60 ;)

tak wiec spokojnie, nikt nie zawyzył ani nie zaniżył kursu ;)
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
ja wytypowałem 5 kolejke a teraz patrze że moich typów nie ma na 5 kolejce czemu tak jest ja napewno typowałem proszę mi to wytłumaczyć
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ja wytypowałem 5 kolejke a teraz patrze że moich typów nie ma na 5 kolejce czemu tak jest ja napewno typowałem proszę mi to wytłumaczyć
Spośród typowanych 6 spotkań podałeś 3 typy z Orange Ekstraklasy i 3 typy z rozgrywek 2 ligi.

Jeden z punktów regulaminu mówi o tym, że spośród typowanych 6 spotkań, co najmniej 4 muszą być meczami Orange Ekstraklasy. Stąd nazwa konkursu - &quot;Orange Ekstraklasa Bwin&quot;
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Witam
Popełniłem mały błąd w 6 kolejce, postawiłem mecz :
Zagłębie Lubin - Odra Włodzisław , zamiast Lecha Poznań który gra z Odrą .
niestety typy jakie podałeś będą uwzględnione! następnym razem proszę myśleć przy podawaniu typów
 
C 0

chicken

Użytkownik
Wszystkie typy zostaly policzone tylko nie moj typ skalnik gracze - rozwoj katowice. Katowiczanie wygrali 2:0 wiec moj typ jest poprawny. Jezeli admini nie moga odnalezc wyniku tego meczu to jest podany na stronie rozwoju http://www.rozwoj.info.pl/
spokojnie juz wszystko masz podliczone! musiałem poszukać wyniku!
 
arekc84 0

arekc84

Użytkownik
Witam

w meczu Wisła -Ruch podałem kurs jaki był za typ na Wisłe ale omyłkowo napisało mi sie 2 wiem że to moja wina i pisze tylko dla wyjaśnienia w następnej kolejce będe bardziej ostrożny ???? Pozdrawiam
 
domel 49

domel

Forum VIP
Wszystkie typy zostaly policzone tylko nie moj typ skalnik gracze - rozwoj katowice. Katowiczanie wygrali 2:0 wiec moj typ jest poprawny. Jezeli admini nie moga odnalezc wyniku tego meczu to jest podany na stronie rozwoju http://www.rozwoj.info.pl/]http://www.rozwoj.info.pl/
[/url]
spokojnie juz wszystko masz podliczone! musiałem poszukać wyniku!
Witam
w meczu Wisła -Ruch podałem kurs jaki był za typ na Wisłe ale omyłkowo napisało mi sie 2 wiem że to moja wina i pisze tylko dla wyjaśnienia w następnej kolejce będe bardziej ostrożny ???? Pozdrawiam
niestety typ bedzie podliczony tak jak napisales wiec na minus
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Witam czy może poprawili byście mój błąd. Mówiłem wcześniej że się pomyliłem i zamiast wpisania Lecha wpisałem Zagłębie Lubin.
 
E 0

eldarin

Użytkownik
prosilbym moderatora o zlozenie moich postow w 1 w 7 kolejce i chcialbym zarazem przeprosic za balagan, ale bardzo sie spieszylem, a do tego przegladarka mnie zawiodla po nacisnieciu entera ;)
 
Do góry Bottom