>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności

tbm 642

tbm

Forum VIP
no ale przecierz jesli wszystko jest zgloszone przed rozpoczeciem meczu to nie widze tu problemu z oszukiwaniem po rozpoczeciu meczu poprwaki nie moga byc uwzgledniane a jesli jest sprzeczy typ to sam wyjasniles na gorze ze typ 7 sie nie bedzie liczyl o to moja ocena
W pierwszej kolejce dostaliśmy kilkadziesiąt wiadomości o poprawienie typów. Przyznam, że liczba uczestników przekroczyła nasze oczekiwania i ciężko było nam moderatorom poprawiać takie ilości typów zwłaszcza iż nie przez cały czas możemy być na forum, dlatego zdecydowaliśmy się, że nie ma możliwości poprawiania swoich typowań.

Jeszcze raz podkreślam, że wśród tych, którzy podają sprzeczne typy są zarówno tacy, którzy zwyczajowo się pomylili lub tacy, którzy poprostu chcą naciągać regulamin i zawsze coś swojego ugrać.

Zamykając całą sprawę zostajemy przy tym, że w przypadku podawania sprzecznych typów uznajemy tylko te, które są podane jako pierwsze od góry. Chodzi oto, że typując wynik 2:1 nie możemy grać na under 2,5 w meczu. W takim wypadku (dwa lub więcej sprzecznych) zaliczany będzie tylko pierwszy typ od góry bez względu na jego wynik.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Proszę o poprawienie postu nr.77 w dniu 11.06 w meczu szwajcari z turcja poniewaz Yakin strzelil gola a nie dostałem +. Pozdrawiam!
Nie mogę Ci uznać tego typu, ponieważ typujesz, że Turcja wygra 1-0 a Hakan Yakin będzie strzelcem bramki. Hakan Yakin jest reprezentantem Szwajcarii, a nie typujemy strzelców bramek samobójczych, która zresztą nie padła w tamtym meczu.
 
M 0

manycom86

Użytkownik
ludzie nauczcie się czytać regulamin !
..a jeśli tak ciężko przeczytać regulamin to chociaż czytajcie wcześniejsze posty!
W pierwszej kolejce dostaliśmy kilkadziesiąt wiadomości o poprawienie typów. Przyznam, że liczba uczestników przekroczyła nasze oczekiwania i ciężko było nam moderatorom poprawiać takie ilości typów zwłaszcza iż nie przez cały czas możemy być na forum, dlatego zdecydowaliśmy się, że nie ma możliwości poprawiania swoich typowań.
zaliczany będzie tylko pierwszy typ od góry bez względu na jego wynik.
Pozdrawiam.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Moglibyscie dzien dzisiejszy policzyc szybciej? bardzo bym prosil gdyz wyjezdzam kolo 16 i przy ewentualnej &quot;watpliwej&quot; wygranej moglbym jakos podac dane b.prosze ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie no to jest już szczyt możliwości. My tutaj harujemy, podliczamy a ty wyjeżdżasz z tekstem żebyś to zrobilili szybko bo Ty wyjeżdżasz. A kim Ty jesteś ? Prezydentem kraju czy kim ? Bo dla mnie jesteś zwykłym userem który bierze udział w konkursie. Naprawdę troszkę Cię poniosło.

PS. Wszystkie nagrody są &quot;rozdawane&quot; na zakończenie konkursu
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
ja mam inną prośbę ????
jak będziecie aktualizować tabelę to walnijcie w temacie post, to odrazu będzie wiadomo żeby zaglądać ;)
 
matex 0

matex

Użytkownik
Witam. Mam prosbę: w temacie z 15 czerwca w meczu Turcja - Czechy mam wynik do przerwy - 2 a nie mam przyznanego punktu. Jeśli można to proszę o poprawienie tego. Z góry dziękuję ????

P.S Dodam, dla ułatwienia, ze mój post jest na 1 stronie tego tematu ????

Pozdrawiam

EDIT TBM: poprawione ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Pisane było już o zmianach, poprawkach KILKADZIESIĄT RAZY a tutaj kolejne tego typu pytanie.
NIE MA POPRAWIANIA nie wiem może teraz wreszcie dotrze :!:
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
A ja mam prosbe: czy tabela generalna moglaby byc robiona w poscie, albo dodawany zaloacznik do Excel&#39;a? Ciezko jest szukac swojego nicku z ponad 300... A tak tylko CTRL + F i wszystko jasne.
I mam jeszcze jedna: czy moglby mi ktos powiedziec ktore mam miejsce w generalnej? Bo patrzalem 4. razy i nie zauwazylem siebie.
 
krist69 0

krist69

Użytkownik
A ja mam prosbe: czy tabela generalna moglaby byc robiona w poscie, albo dodawany zaloacznik do Excel&#39;a? Ciezko jest szukac swojego nicku z ponad 300... A tak tylko CTRL + F i wszystko jasne.
I mam jeszcze jedna: czy moglby mi ktos powiedziec ktore mam miejsce w generalnej? Bo patrzalem 4. razy i nie zauwazylem siebie.

85. Punkix91 41pkt
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
W meczu z 13.06 francja-holandia nie mam punktu za Henrego a strzelił gola.
I w meczu z 14.06 szwecja-hiszpania był over i też nie dostałem punktu.
Proszę o poprawienie.
Ok, ok poprawione ;)
Sorki, nie łatwo rozlicza się takie mecze. ????
No i co poniektórzy - ogarnijcie się trochę, myślicie, że rozliczanie typów to łatwa sprawa? :/
Jeszcze jak sobie ktoś poprawi życzy, to dopiero czasu się traci.
Ja również nic już nie poprawiam!
 
Do góry Bottom