>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności...

Status
Zamknięty.
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
23-12-2009 17:00 Vityaz - MVD under 5.5 1.95 - typ powtórzony
niestety nie zauważyłem tego u przeciwnika :/
prosiłbym o zmiane tego meczu na
23-12-2009 19:30 Kassel Huskies - Augsburger Panther under 5.5 2.30
nowe ako 40.82
z góry dzięki
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
23-12-2009 17:00 Vityaz - MVD under 5.5 1.95 - typ powtórzony
niestety nie zauważyłem tego u przeciwnika :/
prosiłbym o zmiane tego meczu na
23-12-2009 19:30 Kassel Huskies - Augsburger Panther under 5.5 2.30
nowe ako 40.82
z góry dzięki
Trzymajmy się regulaminu,typ zdublowamy typ nie zaliczony.
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
no bez jaj. wszystkim innym którzy mieli błąd w jakimś meczu to szybko zmieniliście a mi nie, pomimo ze pisałem kilka godzin przed meczem. dla mnie to nie fair.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
no bez jaj. wszystkim innym którzy mieli błąd w jakimś meczu to szybko zmieniliście a mi nie, pomimo ze pisałem kilka godzin przed meczem. dla mnie to nie fair.
Zmienialiśmy ,ale napewno nie zdublowane typy,ja też mógłbym mieć pretensje do mojego rywala easy ,że ani razu nie podał godziny meczu,ale tego nie zrobię.Pozdrawiam.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Ja mam już turniej z głowy - gratulacje dla Pietaszek89 i życzę dalszych wygranych.
Zabrakło trochę szczęścia (i czasem jednej bramki ;) ), choć jako hokejowy laik i tak daleko zaszedłem przy okazji trochę się ucząc - mam nadzieję że wiedza ta przyda się przy obrocie bonusem ;)
Wesołych Świąt - niech chociaż te kilka dni upłynie w rodzinnym gronie z dala od kursów, handicapów, overów / undrów i całej reszty ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Ja mam już turniej z głowy - gratulacje dla Pietaszek89 i życzę dalszych wygranych.
Zabrakło trochę szczęścia (i czasem jednej bramki ;) ), choć jako hokejowy laik i tak daleko zaszedłem przy okazji trochę się ucząc - mam nadzieję że wiedza ta przyda się przy obrocie bonusem ;)
Wesołych Świąt - niech chociaż te kilka dni upłynie w rodzinnym gronie z dala od kursów, handicapów, overów / undrów i całej reszty ????

Dzięki za gratulacje. Szczerze nie spodziewałem się, że tak szybko zakończę 1/8 finału, ale tak jak piszesz troszkę więcej szczęścia było po mojej stronie. Teraz faza ćwierćfinałowa, więc ciąg dalszy ostrej walki. Ale na chwilę obecną pora pocieszyć się spokojem, chwilą odpoczynku oraz bliskością tych, których nie zawsze możemy mieć ciągle obok siebie.

Wszystkim uczestnikom konkursu i nie tylko WESOŁYCH ŚWIĄT! ;)
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam pytanie:
jak będzie wyglądał podział miejsc dla osób przegranych w pojedynkach 1/4 finalu , chodzi mi o miejsca 5-8 , czy też będą pojedynki o miejsca czy zdecyduje wyższy kurs?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mam pytanie:
jak będzie wyglądał podział miejsc dla osób przegranych w pojedynkach 1/4 finalu , chodzi mi o miejsca 5-8 , czy też będą pojedynki o miejsca czy zdecyduje wyższy kurs?
Najwyższy AKO z pojedynku 1/4.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jutro jest 12 meczów, nie możemy zrobić następnej kolejki 2.01 kiedy to już sylwester i nowy rok będą za nami a do typowania będzie coś więcej niż NHL, które nie każdemu odpowiada?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Jutro jest 12 meczów, nie możemy zrobić następnej kolejki 2.01 kiedy to już sylwester i nowy rok będą za nami a do typowania będzie coś więcej niż NHL, które nie każdemu odpowiada?
Przyśpieszamy 12 meczy, to o 12 za duzo.Pozdrawiam .Temat na 3 kolejke juz założony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom