>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Jestem jak najbardziej za. Napisałem do admina w tej sprawie. Turniej w lobby z tego co widze zaplanowany na godzine 20:30
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Tym bardziej jest late registration. Także przez godzine to będzie masakra z naplywem ludzi dla których nie powinno tutaj być miejsca :/
 
W 0

windypjaf

Użytkownik
Marzy mi się zorganizowanie serii turniejów forumowych na kurniku. Turnieje odbywały by się w czasach 3min 5min 7min - każdy po trzy razy. Myœlę, że rozruszało by to forum no i było by formš reklamy :: Co wy na to : :-D
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Planujemy od nowego roku trochę rozruszać dział poker m.in poprzez turnieje/ligi pokerowe z nagrodami (ale nie na kurniku, tylko na platformach np. pokerstars).
Dodatkowo zrobimy konkursy związane z prowadzeniem blogów pokerowych.
edit: Przy okazji szukamy jednego lub dwóch moderatorów do działu poker. Informacje na PW.
 
B 0

bobeq1

Użytkownik
Proszę mi powiedzieć gdyż zarejestrowałem się do betsafe i nie mam loginu tylko mail. Rozmawiałem na czacie z Panem wiesławem i odpowiedział mi on że teraz nie ma &quot;ksyw&quot; w loginie tylko mail ? Panie Marcinie w takim razie mam podać Maila + nick pokerowy ?
 
ziabol17 0

ziabol17

Użytkownik
Jak zalogujesz się pierwszy raz do softu pokerowego, to zostaniesz poproszony o podanie aliasu. To właśnie będzie twój nick widoczny podczas gry.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie było Cię na liście z zapisami to nie dostałeś.
Z resztą pytasz się już w momencie gdy jest zamknięta rejestracja
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie było Cię na liście z zapisami to nie dostałeś.

Z resztą pytasz się już w momencie gdy jest zamknięta rejestracja
Nie zdążyłem na Late reg, nie zdążyłem też wrócić na czas przed laptop, a zapytałem, bo liczyłem właśnie na late reg
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Świetny turniej, oby takich więcej! ;) Gratulacje dla zwycięzców. Hasło na pw dużo lepszą opcją niż publiczne jego podanie w dziale.
 
M 0

mistrz1212

Użytkownik
Świetny pomysł z tym turniejem gratki za organizacje i dla zwycięzców ???? czy w niedalekiej przyszłości zamierzacie znów zorganizować turniej bądź ligę??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy w niedalekiej przyszłości zamierzacie znów zorganizować turniej bądź ligę??
Wszystko zależy od Was. Jak zwiększycie aktywność na forum, zwłaszcza w dziale poker to ja nie widzę problemów w zorganizowaniu podobnych turniejów czy nawet ligi pokerowej.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja rozumiem,że ten turniej na Betsafe odbędzie się w pokerze Microgaming?
No ba tak się zapisałem nickiem z Microgaming
 
Do góry Bottom