>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
ja mam pytanko apropo tej ligi.. czy bylaby mozliwosc organizacji takiej ligi na betsafe? mysle ze wiekszosc osob wolalaby grac na sofcie betsafe...ale to tylko takie moje pytanie
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
albo zrobic osobna lige na betsafe tyle ze z wpisowym....nawet minimalnym 1 czy 2 euro...to chyba nie wiele...i znalazlo by sie troche chetnych...zwlaszcza ze minimalny depo w betsafe to tylko 25zl...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ja mam pytanko apropo tej ligi.. czy bylaby mozliwosc organizacji takiej ligi na betsafe? mysle ze wiekszosc osob wolalaby grac na sofcie betsafe...ale to tylko takie moje pytanie
Jak tylko będzie taka możliwość, to na pewno taka liga się odbędzie. Najpierw rozegrajmy tą na Unibecie.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Liga na Unibecie dopiero się odbędzie. Administracja jest aktualnie na etapie dopinania szczegółów, tak więc niedługo wszystko będzie wiadomo w odpowiednim temacie.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
nikofor, chyba w tym wątku mylisz Redbet z Uni.betem
Turniej w Redbecie już jest dopięty i odbędzie się w niedzielę. Natomiast z Unibetem są jeszcze ustalane i dopinane szczegóły. No i tutaj nie mówimy o jednym turnieju, a całej lidze ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Liga pokerowa Unibet rozpoczyna się o 6 września.
Turnieje będą odbywać się co niedziele, co dwa tygodnie freeroll z pulą 50 euro i co dwa tygodnie ze wpisowym 1 euro (pula dodana 75 euro)
Turniejów będzie 8. Na zakończenie ligi najlepsza osoba otrzyma od forum tablet. Kolejne osoby 150zł, 100zł i 50zł na Skrill.
Co do tych nagród to warunek otrzymania ich będzie uzależniony od aktywności na forum.
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
Liga pokerowa Unibet rozpoczyna się o 6 września.
Turnieje będą odbywać się co niedziele, co dwa tygodnie freeroll z pulą 50 euro i co dwa tygodnie ze wpisowym 1 euro (pula dodana 75 euro)
Turniejów będzie 8. Na zakończenie ligi najlepsza osoba otrzyma od forum tablet. Kolejne osoby 150zł, 100zł i 50zł na Skrill.
Co do tych nagród to warunek otrzymania ich będzie uzależniony od aktywności na forum.
rozumiem warunek....tylko nie do konca jasno okreslono zasady....poniewaz np. ktos bedzie gral cala lige od poczatku i w ogolnej klasyfikacji zajmie tam 1 , 2 czy 3 miejsce a nie dostanie od was przewidywanych nagrod bo stwierdzicie ze sie nie udziela na forum....dla mnie to troche nie sprawiedliwe...pomyslalbym bardziej nad innym rozwiazaniem...np. warunek otrzymania nagrod to wziecie udzialu we wszystkich turniejach...bo ktos moze nie zagrac w jakims turnieju z wpisowym a i tak wygrac klasyfikacje...ja bym pomyslal nad takim rozwiazaniem...ale to tylko moje zdanie ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tylko zrozumcie jedno.
My (administracja forum) organizujemy ligę pokerową, przekonujemy firmę Unibet, że warto, bo mamy dużo chętny oraz podajemy inne argumenty.
My staramy się uzyskać jak największe pule w turniejach.
My wykładamy własną kasę na nagrody dla najlepszych w lidze.
Co my mamy za to, że gracie za free w lidze i macie szansę wygrać kasę + tablet? Praktycznie nic, poświęcamy własny czas i pieniądze.
Wyobraź sobie sytuacje, że osoba &quot;x&quot; w dzień 1 turnieju zakłada na forum konto, wchodzi na forum tylko raz w tygodniu i wygrywa ligę pokerową...
My tworzymy forum dla Was. My organizujemy turnieje dla Was. By forum mogło istnieć, musi &quot;żyć&quot;, tzn muszą być aktywni ludzie. My chcemy nagradzać aktywnych..
Zorganizowanie w obecnych czasach turnieju pokerowego naprawdę nie należy do łatwych zadań...
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
Tylko zrozumcie jedno.
My (administracja forum) organizujemy ligę pokerową, przekonujemy firmę Unibet, że warto, bo mamy dużo chętny oraz podajemy inne argumenty.
My staramy się uzyskać jak największe pule w turniejach.
My wykładamy własną kasę na nagrody dla najlepszych w lidze.
Co my mamy za to, że gracie za free w lidze i macie szansę wygrać kasę + tablet? Praktycznie nic, poświęcamy własny czas i pieniądze.
Wyobraź sobie sytuacje, że osoba &quot;x&quot; w dzień 1 turnieju zakłada na forum konto, wchodzi na forum tylko raz w tygodniu i wygrywa ligę pokerową...
My tworzymy forum dla Was. My organizujemy turnieje dla Was. By forum mogło istnieć, musi &quot;żyć&quot;, tzn muszą być aktywni ludzie. My chcemy nagradzać aktywnych..
Zorganizowanie w obecnych czasach turnieju pokerowego naprawdę nie należy do łatwych zadań...
oczywiście wielkie dzieki za organizacje....wiem z doswiadczenia ile to czasu zajmuje...sam kiedys organizowalem lige tak na necie jak i na zywo...i wiem ze to do latwych nie nalezy bo tylko ktos ma co chwile o cos pretensje, z tym ze poprostu taki pomysl rzucilem...i rozumiem jesli wolicie takie rozwiazanie...
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
jeszcze odnosnie hasla...taka moja prosba zeby zostalo wyslane na pw nawet i 30 min przed rozpoczeciem turnieju....mniejsze prawdopodobienstwo ze trafi do przypadkowych osob
 
G 0

genowaty

Użytkownik
a do jutrzejszego turka trzeba się jakoś zapisywac? jest jakis wymog otrzymania hasla?
edit:
dobra widzę, nie ogarnąłem wcześniej tematu z turkiem.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
w tej lidze proponuje powiększyć punktacje w turniejach bui inn, oraz dodatkowe za granie w jak największej ilości turków przynajmniej z wpisowymi.powinno to zwiększyć frekwencję.
 
Do góry Bottom