>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Przepraszam Cie, dopiero teraz przeczytalem...
Tu masz 28.06.2008:
Data Czas DOM WYJAZD Punkty Kurs/Dom Kurs/Wyjazd Typ



28.06.2008 01:05 Cleveland Indians Cincinnati Reds 06:00 1,45 2,55 1
28.06.2008 01:05 Detroit Tigers Colorado Rockies 07:01 1,75 1,95 1
28.06.2008 01:05 Pittsburgh Pirates Tampa Bay Devil R. 05:10 2,3 1,55 2
28.06.2008 01:07 Toronto Blue Jays Atlanta Braves 00:04 1,75 1,95 2
28.06.2008 01:10 Florida Marlins Arizona Diamondb. 03:01 1,8 1,9 1
28.06.2008 01:35 Washington Nation. Baltimore Orioles 04:02 1,95 1,75 1
28.06.2008 02:05 Houston Astros Boston Red Sox 01:06 2,2 1,6 2
28.06.2008 02:05 Texas Rangers Philadelphia Phillies 08:07 1,85 1,85 1
28.06.2008 02:10 Kansas City Royals St. Louis Cardinals 07:02 1,75 1,95 1
28.06.2008 02:10 Minnesota Twins Milwaukee Brewers 07:06 1,75 1,95 1
28.06.2008 04:05 Oakland Athletics SF Giants 04:01 1,6 2,2 1
28.06.2008 04:05 San Diego Padres Seattle Mariners 02:05 1,7 2 2
28.06.2008 04:40 LA Dodgers Los Angeles Angels 06:00 2 1,7 1
28.06.2008 19:07 Toronto Blue Jays Atlanta Braves 09:05 2 1,7 1
28.06.2008 21:55 Chicago White Sox Chicago Cubs 06:05 1,65 2,1 1
28.06.2008 21:55 New York Mets New York Yankees 02:03 1,8 1,9 2

Pozdrawiam
no to w sumie podobnie jak ja. Tyle ze ja jeszcze mam statystyki i kursy na U/O. Powiem ci ze probowalem na sucho grac na underdogi singlami i płaska stawka przez tydzien i po podsumowaniu wyszlo mi na ✅ A jeszcze bardziej oplacalo sie stawiac tym samym sposobem mniejsze kursy na U/O co swiadczy o tym ze buki w miare dobrze typuja O/U no ale mozna to wykorzystac.
Wczoraj pierwszy raz podalem te swoje typy na forum i wyszlo nie ciekawie ale to byly te &quot;pierwsze&quot; z 3 meczy wiec mam nadzieje ze np dzisiaj bedzie juz lepiej. Jakby ktos chcial to moge wrzucic te statystyki tutaj. Mam to zapisane excelu ;)
 
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
MLB - niezla zabawa... i czasem moze byc dochodowa - czasem
Gralem kiedys na dogi ale na dluzsza mete mialem niski yield.
Testuje teraz rozne rzeczy i moj excel juz kwiczy i sapie!
Dzisiaj Pittsburgh z kursem 2,55 :jezora:
 
W 0

wojtekbezportek

Użytkownik
Mam pytanie zna ktoś może stronkę z przypuszczalnymi składami drużyn mlb.. tylko głównie chodzi mi o ustawienie drużyn w defensywie oraz pałkarzy, którzy będę w danym dniu odbijać.. Z moich już w sumie sporych doświadczeń wynika, że pitcher owszem jest i ważny... tyle, że jego jak mu nie idzie trener może zmienić w trzecim inning&#39;u ;) Drużyny całej nie zmieni... ;) A i fajnie by było jakby na tej stronce były też takie informacje w jakim ustawieniu defensywy i przy jakich pałkarzach gra dana drużyna (W/L). Z góry dzięki za pomoc..
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Mam pytanie:

jak rozliczany jest kupon, gdy spotkanie zostanie przerwane (np. z powodu deszczu) ? Chodzi mi o buki internetowe.

Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie:

jak rozliczany jest kupon, gdy spotkanie zostanie przerwane (np. z powodu deszczu) ? Chodzi mi o buki internetowe.

Pozdrawiam
Zależy od buka. Większość anuluje spotkania. Ale niektóre czekają aż zostanie rozegrane następnego dnia. Jak się nie mylę to czeka do następnego dnia Scandic. Również zależy ile inningów zostało rozegranych. Niektóre buki do 5 pełnych inningów zwrot. Po 5 inningach zaliczony wynik jaki był.
Wszystko zależy od buka.
 
K 0

koziarek

Użytkownik
Panowie prosze o wytłumacznie o co biega z tym under/over bo juz 3 dni mysle zawsze staram sie sam dojsc do tego co szukam ale teraz juz mi sie skonczyly pomysły. Zaczołem sie interesowac od 2 tygodni ???? wiec prosze o wyrozumialosc
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Under do poniżej np. 8 punktów, które po zsumowaniu zdobywają oba zespoły.
Over to samo, tyle że powyżej.
 
K 0

koziarek

Użytkownik
Under do poniżej np. 8 punktów, które po zsumowaniu zdobywają oba zespoły.
Over to samo, tyle że powyżej.[/QUO


sorki ale potrzebuje naprawde szczegolowego przukladu na jakies druzynie bo zaraz wyjde z siebie, musze to skumac w koncu ????

i te cholerne skroty z tych tabelek. Chcialem wkleic ta tabelke ale niestety nie udalo mi sie wiec przesylam linka http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/mlb/teams/team2978.html&amp;amp;t=0 jak by ktos mial troszeczke wolnego czasu i woli prosze o opisanie tych skrotow z dwoch piwrwszych tabelek.

www.livetv.ru - nie tylko dla fanow mlb
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Under do poniżej np. 8 punktów, które po zsumowaniu zdobywają oba zespoły.
Over to samo, tyle że powyżej.[/QUO


sorki ale potrzebuje naprawde szczegolowego przukladu na jakies druzynie bo zaraz wyjde z siebie, musze to skumac w koncu ????

i te cholerne skroty z tych tabelek. Chcialem wkleic ta tabelke ale niestety nie udalo mi sie wiec przesylam linka http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/mlb/teams/team2978.html&amp;amp;t=0 jak by ktos mial troszeczke wolnego czasu i woli prosze o opisanie tych skrotow z dwoch piwrwszych tabelek.

www.livetv.ru - nie tylko dla fanow mlb

Wszelkie skróty są wytłumaczone na Forum w temacie. http://forum.bukmacherskie.com/s...ead.php?t=7965

Z u/o 8 przecież to jasne jak słońce w przypadku sumy pkt równej 8 otrzymujemy zwrot!!!
 
K 0

koziarek

Użytkownik
w porzo w takim razie jest tabelka i pokoleii inningi 1-9 pozniej R H E - to wiem,
pozniej ML 117 i OU 8.5 lub ML -138 i OU 9 prosze o wytlumacznie
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
ML money line, czyli kurs na zwyciestwo 117 to kurs amerykanski to bedzie ok 2,13
OU - under/over i linia
Wszystkie kursy powyzej 100 to odpowiednik naszych powyzej 2
A te z minusem, to odpowiednik naszych kursow poniej 2, np -138 to 1,72
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
tylko głównie chodzi mi o ustawienie drużyn w defensywie oraz pałkarzy, którzy będę w danym dniu odbijać..
Na moje oko to jedno i to samo. Raz w terenie raz przy kiju i tak cały sezon
Ruchyw składzie rzadko są powyżej 2 zawodników z dnia na dzień.
 
K 0

koziarek

Użytkownik
dzieki BigPapi, ale jeszcze ta linia co to znaczy i np over 10 lub 9,5 ?? i teraz z innej beczki do czego jest potrzeba statystyka OBP oraz WHIP wiem jak sie je liczy i tak dalej ale co one tak naprade oznaczaja oraz RBI- bo to co jest wyjasnione na forum jest dla mnie nie jasne bo w sumie czym sie to RBI rozni o R -runs ??

pozdro
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Jak to co znaczy linia?
Jak masz linie 9, to zeby zaklad byl wygrany musi pasc min 10 pkt, jesli rowne 9 padnie zwrot, jesli mniej niz 9 zaklad wtopiony :)
Runs to nic innego jak pkt
RBI to takie uderzenie po ktorym koledzy z zespolu zdobywaja pkt, liczba RBI zalezy do tego ilu po odbiciu dobiegnie do home plate, moze to byc 1, 2, 3 albo 4(tzw grand slam) za jednym razem oczywiscie
WHIP to walks + hits/ rzucane inningi
OBP bylo powyzej kilka postow
 
K 0

koziarek

Użytkownik
ok ale ja pytam nie jak sie oblicza OBP oraz WHIP bo do tego doszedlem tylko jaki wplyw maja te statystyki lepiej zeby byly mniejsze czy wiekcze np tak jak z ERA lub .avg

dzieki z gory za pomoc bo meczyk NYY juz tuz tuz
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
ok ale ja pytam nie jak sie oblicza OBP oraz WHIP bo do tego doszedlem tylko jaki wplyw maja te statystyki lepiej zeby byly mniejsze czy wiekcze np tak jak z ERA lub .avg

dzieki z gory za pomoc bo meczyk NYY juz tuz tuz
Big Papi przeciez Ci napisał.


RBI to takie uderzenie po ktorym koledzy z zespolu zdobywaja pkt, liczba RBI zalezy do tego ilu po odbiciu dobiegnie do home plate, moze to byc 1, 2, 3 albo 4(tzw grand slam) za jednym razem oczywiscie

RBI na logikę -czym większe tym lepsze,R punkty zdobyte przez danego zawodnika...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
PANOWIE !! jak wielka role odgrywa statystyka OBP I WHIP lepsze WIEKSZE czy MNIEJSZE ?? tylko tyle thnx

WHIP to są Walks+hits / innings pitched - im mniejsze tym lepsze, są to statsy pitczera.


On-base Percentage
Czyli procentowa statystyka dotycząca zawodnika, obrazująca jak często zdobywa on bazę. Im większa tym lepsza.
 
Do góry Bottom