>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
przyklad nr.2 Anioly z L.A. ktore sa na fali dostaja niezle lanie od Minesoty, sory ale dla mnie jako fana pilki noznej to jakies zarty
przeczytaj mój poprzedni post.
To nie jest piłka nożna, jak chcesz typować baseball to musisz zapomnieć o zasadach jakimi sie kierujesz typując piłke, w baseballu każdy może wygrać z każdym, i nie kieruj sie kursami
 
kusza 0

kusza

Użytkownik
Czy mogłbym mi ktoś wytłumaczyc dlaczego w dzisiejszym spotkaniu Milwaukee Brewers wystawiony SP jest Carlos Villanueva ( http://www.cbssports.com/mlb/players/playerpage/580606 ), zawodnik ktory Pitcherem nie jest ? Do tej pory sprawdzając Starting Pitchers przed spotkaniami, nigdy sie z taka praktyka nie spotkałem, chodzą faktem jest, że nie zajmuje sie baseballem zbyt dlugo....z góry dzieki
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem jak Ty patrzysz... ale przecież masz tam napisane RP.
Czyli Relief Pitchers. Który dziś wyjdzie od początku meczu.
http://mlb.mlb.com/team/player.jsp?player_id=453646
http://scores.espn.go.com/mlb/players/profile?playerId=28466
Masz też krótkie info:
Villanueva is 2-7 with an ugly 6.18 ERA in 43 relief appearances this season. He was outstanding in May (posting a 1.46 ERA), but has an ERA over 6.00 in each of the other three months (including a 10.80 mark in July). Despite the inconsistency, he could stick in the rotation for a few turns if he pitches well, simply because the Brewers are hurting for other options right now.
 
P 0

pitcher

Użytkownik
Witam!
Obstawiam MLB już dłuższy czas i narazie jestem na plusie. Wg mnie jest to bardzo przewidywalny sport tylko trzeba trochę poanalizowac.
Dzisiaj stawiam na St Louis , Houston i Atlantę.
 
P 0

petrus11

Użytkownik
Witajcie,
wczoraj na gb obstawiłem mecz TOR Blue Jays v SEA Mariners Następnie sprawdziłem wynik po zakończeniu kończył się ok.22 Sprawdziłem ofertę dalej i pojawił się kolejny taki sam mecz. Tamten przegrałem, więc obstawiłem kolejną progresję. Teraz sprawdzam wyniki i nie ma tego 2 meczu w statystykach gracza.Mam rozliczony tylko 1 mecz z 00:58 naszego czasu. Jak sprawdzałem o 22 1 mecz był rozliczony. Moje pytanie brzmi: Ile było wczoraj meczy TOR Blue Jays v SEA Mariners ???

pzdr.
 
K 0

kolsky

Użytkownik
Witam!
Obstawiam MLB już dłuższy czas i narazie jestem na plusie. Wg mnie jest to bardzo przewidywalny sport tylko trzeba trochę poanalizowac.
Dzisiaj stawiam na St Louis , Houston i Atlantę.

tez tak twierdzilem dopuki sie nie zaczely dziac cuda ????

czy sezon zasadniczy dobiegl konca ?? bo jak patrze na tabele to druzyny z pierwzego miejsca nie maja pewnej statystyki

nie dobiegł końca, nie wiem gdzie Ty patrzysz, polecam tą
http://www.cbssports.com/mlb/standings
Baqu
 
H 0

heri18

Użytkownik
Pytanie odnosnie &#39;over&#39; w pinnacle.
Witam, wydaje mi sie ze znalazlem surebeta, ale nie jestem pewien czy dobrze mysle.

Stawiam na &quot;Over 7.5&quot; za 2.380 w pinnacle


W drugim buku jest tylko cos takiego:
Los Angeles Dodgers - St. Louis Cardinals (under/over 7.5) [1,75] [1,85]

stawiam na &quot;Under 7.5&quot; za 1,75

[surebet tylko 0.85% - ale jest]
Dobrze kombinuje czy w pinnacle czegos nie zrozumialem?

dobrze
Baqu
 
homel 918

homel

Użytkownik
nie wiem czy dobry temat , ale zapytam- co jest najwazniejsze w typowaniu MLB? Na jakie aspekty patrzycie, czym sie kierujecie przy wybieraniu typow? Do mozecie polecic amatorowi, ktory zupelnie nie jest w temacie., Ma ktos taki szanse na jakies zyski? Najwazniejsze są statystyki pitchera, czy coś jeszcze jest kluczowe.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Każdy ma swój sposób wybierania meczy i typów.

Ja mogę dać kilka podstawowych wskazówek.

1. Pitcher. Najważniejszy zawodnik. Porównując pitcherów obu drużyn sprawdzaj jak im szło w przeszłości z aktualnymi przeciwnikami, jak im idzie w tym sezonie. Warto też poczytać artykuły przedmeczowe (tzw. Previews) na amerykańskich serwisach o tym, jakich pałkarzy wolą (prawo czy leworęcznych)

2. W typowaniu under/over sprawdzaj wyniki poprzednich meczy tych drużyn, ile zdobywali/tracili punktów oraz pitcherów. Czasami też w previews znajdują się ciekawe informacje o skuteczności drużyny w np. ostatnim meczu (np. w meczu COL - SD linia była ustawiona na 11 runs, a dzień wcześniej pałkarze COL mieli skuteczność .182, więc over był typowym value)

To są podstawy typowania MLB. ????
.............
 
A 0

atleti

Użytkownik
Panowie a ja mam pytanko takie. Oglądam mecze MLB w TV od jakiegoś czasu i skumałem już większość statystyk, ale nie wiem dalej co to jest RBI. Znalazłem jedynie opis po angielsku na wikipedii ale niewiele mi to mówi.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
najprościej mówiąc chodzi o ilość runów zdobytych po odbiciach danego zawodnika..czyli jeżeli np. Piraci mieli 2 i 3 bazę, Andrew McCutchen był at-bat, odbił bez outu i Ci dwaj zawodnicy z 2 i 3 bazy zdobyli runy, to McCutchen ma 2 RBI...jeżeli tylko jeden zapunktował, to McCutchen ma 1 RBI.
 
muerte007 0

muerte007

Użytkownik
Witam,
całkowicie nie znam się na Baseballu, jednak od jakiegoś czasu regularnie typuję drużynę Boston Red Sox. Dzisiaj zaobserwowałem coś dziwnego, tzn. po 2 z kolei (przed wczoraj i wczoraj) wysokich zwycięstwach nad drużyną Philadelphia Phillies kurs bostończyków poniósł się z ok. 1.5 do ok 1.85...
Co jest tego przyczyną? Wydaję mi się, że po wygraniu tych 2 meczów kurs powinien spaść, ewentualnie pozostać bez zmian.

Jeżeli walnąłem jakaś gafę to przepraszam, lecz tak jak wspominałem nie znam się na Baseballu ????

kursy na dane spotkania w DUZEJ mierze zalezą od rozpoczynających pitcherów, którzy zmieniają się każdego dnia i rotują co około 4 spotkania, dlatego takie różnice.
Baqu
 
davlog 0

davlog

Użytkownik
Jestem ciekaw czy ile może trwać przerwa z powodu deszczu? Jeśli zbyt długo to po jakim czasie ogłaszają przełożenie meczu?

zależy od pory dnia rozpoczęcia spotkania, jeżeli rozpoczyna się ono popołudniu to wiadomo, że mogą czekać do późnego wieczora, jeżeli wieczorem to w nocy nie grają. myśle, że czeka sie z reguły maksimum 2-3 godziny.
Baqu
 
N 0

nanites

Użytkownik
Witam, chciałbym zacząć obstawiać MLB ale np. w bet365 przy obstawianiu jest dodatkowo do wyboru PitcherAction, o co z tym chodzi?

witaj
wszystko masz napisane w dziale pomoc na stronie bet365...
http://www.bet365.com =&gt; pomoc =&gt; zasady - sporty =&gt; baseball
i co następuje:


Należy do odpowiedzialności klienta, aby być świadomym jakichkolwiek zmian dotyczących odpowiednich pitcherów. W zakładach na drużynę/sumę punktów/handicap są do wyboru trzy opcje: Action - drużyna przeciwko drużynie niezależnie od rozpoczynającego pitchera. Rozpoczynający pitcher w każdej drużynie jest zdefiniowany jako pitcher rzucający pierwszą piłkę. Pitchersi muszą być wyszczególnieni przy stawianiu zakładów.

Jeden określony pitcher - zakład na lub przeciwko jednemu określonemu, rozpoczynającemu pitcherowi niezależny od drugiego rozpoczynającego pitchera. Dany pitcher musi rozpocząć, aby zakład został uznany za ważny.

Podani pitchersi muszą rozpocząć - zakład wyszczególniający obydwóch rozpoczynających pitchersów. Jakakolwiek zmiana doprowadzi do tego, że zakład będzie nieważny. Zakłady na ‘Jednego określonego pitchera’ i ‘Podani pitchersi muszą rozpocząć’, które zostały postawione, kiedy podany pitcher był oryginalnie wymieniony, będą nieważne, jeżeli wyszczególniony pitcher zostanie zmieniony, a następnie zostanie ponownie przywrócony.

Zakłady postawione na podanego pitchera, po ponownym jego wyszczególnieniu będą ważne. W przypadku zmiany jednego lub obydwóch pitcherów, przed rozpoczęciem meczu baseballa, zakłady na drużynę/sumę punktów/handicap mogą zostać skorygowane. Jeżeli jeden z planowo rozpoczynających pitcherów rozpocznie przeciwko nieplanowanemu pitcherowi, lub obydwaj rozpoczynający pitchersi nie byli podani, to wszystkie zakłady &#39;action&#39; i obowiązujące zakłady ‘na jednego określonego&#39; pitchera zostaną zmienione na nowych rozpoczynających pitchersów po kursie otwarcia/poprawnym kursie.

Podwójna zmiana pitchera, gdzie wyszczególniony pitcher został zmieniony, a potem ponownie przywrócony jako rozpoczynający, zakłady będą traktowane jak normalna zmiana pitchera.
jest tam napisane o wiele więcej - warto przeczytać ze zrozumieniem przed obstawianiem, wkleiłem tylko część odnoszącą się do Twojego pytania. jeżeli masz jeszcze jakieś zapraszam na PW.
Baqu
 
porky 104

porky

Użytkownik
Witaj. Przede wszystkim niepotrzebnie założyłeś nowy wątek, wystarczyło napisać w &quot; Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB&quot;. Czy warto ryzykować i grać przed rundą zasadniczą? Nie wydaje mi się. Drużyny dokonują dużo zmian, przed meczami nie ma nawet podanych pitcherów i mecze głównie traktowane są jako typowe spotkania treningowe. Wczoraj np drużyna Piratów rozgrywała dwa mecze na raz.. Osobiście odradzałbym gry meczów pre-season.


Przed meczami nie ma podanych pitcherów? Hmm..to ciekawe.
Hmm, w takim razie sorry ale ja od zawsze korzystam z covers.com i w sezonie zasadniczym mam tam pitcherów a w chwili obecnej nie ma (albo jest inaczej niż zawsze i nie potrafię znaleźć).
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Są podani.
Trzeba szukac , a dwa to są podawani w takim cyklu
Pitchers: Justin veralnder vs CC Sabthia
Also scheduled to pitch for the Tigers - Rick Porcello, Ryan Perry, Daniel Schlereth, Charlie Furbush
For the Yankees - Pedro Feliciano, Manuel Banuelos, Mark Prior, Daniel Turpen, Robert Fish
Nie to co w seznie , gdzie masz pare dni wczesniej podawanego SP
 
Do góry Bottom