>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

K 358

koeman66

Użytkownik
San Francisco wczoraj wygralo chociaz przegrywalo paroma punktami. Ktos ogladal ich mecz? Ktos orientuje sie co do dzisiejszego rewanzu, czego sie spodziewac? Chcialbym postawic na San Francisco ale kibic baseball`u ze mnie niedzielny, chcialem postawic pare spotkan, ktore ostatecznie nie postawilem a weszlyby, a jak postawilem jeden mecz w poniedzialek to przegralem - taki pech ????
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
@kristoferr
Miotacze są znani do przodu na kilka dni.
Line-up godzine-dwie przed meczem.
@kombajn
A jakie strony są płatne ?
Jak ktoś idiota to będzie płacił za coś co jest dostępne wszędzie za darmo ..
Niektóre statystyki są wszedzie dostepne , tylko trzeba umieć szukać
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 5

vipdavid

Użytkownik
Mam pytanie o international ball
Nie rozumiem po co w ogóle się stosuje tą zagrywkę...Na litośc boską to jest przecież oddawanie bazy za darmo przez pitchera...
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Taa.
Zapytaj tych co musieli oglądać przed sobą Barrego Bondsa w najlepszej formie ...
Może i bez sensu , ale ma to swoje +
Np aby dostać sie do miotacza , który ma odbijac jakko nastepny.
Jak wiadomo miotacze odbijają słabo.
I zawsze lepiej zapełnić baze niz pozowlic na kilka punktów w postaci zagra double czy HR
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mam pytanie o international ball
Nie rozumiem po co w ogóle się stosuje tą zagrywkę...Na litośc boską to jest przecież oddawanie bazy za darmo przez pitchera...
Nie international tylko intentional ball, taka mała różnica :razz:
Tak jak Grzesio napisał, ma to swoje dobre strony, po co narażać się na odbicie i stratę punktów skoro możesz kolejnego pałkarza, wyautować z większą pewnością i spokojem, nawet kosztem pełnych baz. Jeżeli miotacz decyduje się na taką opcję to jest w pełni świadom ryzyka jakie niesie ze sobą próba normalnych narzutów na aktualnego batera, także wydaje mi się że intentional ball, jest bardzo przydatną opcją ;)
Tutaj taki mały psikus ze strony Miggiego :grin:
http://www.metacafe.com/watch/1648147/miguel_cabreras_intentional_hit/
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 0

puchacz

Użytkownik
Witam Wszyskich
Mam gorącą prośbę o analizę meczów Cincinnati i Washington. Zdecydowałem się na progresję tych drużyn i narazie mocze ???? doradzcie czy grac je dzisiaj bo kapitał mi się kończy??
 
widurr 13

widurr

Użytkownik
1. Jak pitcher trafi w pałkarza to tamten dostaje automatyczny walk?
2. Jak się wyznacza strefę rzutu w którą pitcher musi posłać piłkę a jeśli tego nie zrobi jest &#39;ball&#39;?
Sorki za dużo pytań w ostatnim czasie ale właśnie się uczę tego sportu ????
 
widurr 13

widurr

Użytkownik
Co oznaczają te statystyki? I kto jest lepszy na tym przykładzie, LA?
RECENT TRENDS
Miami:
  • MIA are 14-37 in their last 51 overall.
  • MIA are 14-37 in their last 51 games on grass.
  • MIA are 16-42 in their last 58 road games.

LA Dodgers:
  • Over is 11-2 in LA last 13 home games.
  • Over is 15-5-1 in LA last 21 overall.
  • Over is 15-5-1 in LA last 21 on grass.

Head to Head:
  • Over is 23-8-3 in the last 34 meetings.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Nie da się porównać w tym przypadku.
Informacje dotyczące Miami odnoszą się do bilansu zespołu.
Informacje dotyczące LA i H2H dotyczą linii under/over.
Ale jak popatrzysz to Miami w tych 3 przypadkach nie ma nawet 0.300 wygranych gier.
Z Overem nie wiesz kto narzuca ,w jakiej formie sa batterzy , jaka była linia [mogli grac kilka serii w Colorado lub w Yankees ???? ] , kto jest sedzią , jak radzi sobie bullpen.
Przy UO ta 3-cia cyfra to zwrot.
Można odczytać , że w ostatnich grach między tymi ekipami linia punktowa była czesto przekraczana.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
te staty są bezsensowne i z punktu widzenia typera można sobie nimi podetrzeć tyłek. To samo co w przypadku ERA u pitchera. Jedyne co ma znaczenie w takiej sytuacji jeśli już koniecznie chcesz zerkać na bilans zespołów to 3 ostatnie mecze i to who is hot and who&#39;s not. Poza tym baseball to dyscyplina, przy obstawianiu której znaczenie odgrywa masa cyferek, ale na pewno nie ERA, nie home game czy road games z ostatnich kilkudziesięciu spotkań. Wszystko raczej sprowadza się do tygodni, jeśli chodzi o bieżący sezon.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Miotacz ma znaczenie, ale jego ERA nie ma kompletnie znaczenia - dlaczego? - bo to najbardziej fałszywa statystyka w MLB. Znacznie istotniejsze jest WHIP, jeszcze bardziej FIP (jeśłi odnosisz się tylko do bieżącego sezonu), xFIP (jeśli bierzesz więcej sezonów) czy BABIP. Istotne jest czy pitcher jest FLYBALLEREM czy GROUNDBALLEREM. No i trendy - jak dany pitcher wygląda na tle batterów przeciwnika, jak sobie radzi na danym parku - wszystkie staty sa na espn, yahoo i na baseball reference. Nawet głupi miesiac jest wazny - niektorxy maja tendencje do swietnego kwietnia (np Jake Westbrook ) a gdy tylko zacznie sie maj jakby dwie rozne osoby.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Zgadzam się z postem wyżej
Chociaż po 30 IP ciężko stwierdzić nawet po FIP , ERA czy WHIP oraz statystyk typu HR/9 , BB/9 czy innych z fangraphs czy zawodnik będzie miał dobry czy zły sezon.
Jak dla mnie okres po którym dobrze już się powoływać na statystyki powoli się zaczyna.
Miotacz w ciągu sezonu miota około 200 IP , 30-50 IP to ile ?
nawet do 25 % , ale wśród tych 25% jest wiele anomalii.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Na jakiej stronie mogę sprawdzić kalendarz na kilka meczów do przodu? Np szukam z kim będzie grało Mariners po dzisiejszym meczu w Cleveland.
 
Do góry Bottom