>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

Baqu 786,8K

Baqu

Forum VIP
cieciom z Oakland
Oakland wjebie
a moim zdaniem lupus za mało się &quot;wznieca&quot; za to Ty za bardzo podniecasz i trzeba to wypośrodkowac ???? Oczywiscie uznanie dla Hernandez-a gdyż dzięki wczorajszemu występowi stał się najmłodszym pitcherem dnia otwarcia w MLB od czasów Dwighta Gooden&#39;a w 1985r. oraz wyrównał osiągnięcie Boba Gibsona z 1967, który to również dokonał 12 SO w &quot;opening day&quot; bez zadnego runna przeciwników. Aczkolwiek sezon dopiero się rozpoczyna i mlodzik zaliczy zapewne jeszcze nie jedną wtopę ???? Także najlepiej popatrzmy na jego dokonania pod koniec sezonu.

:baseball:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Royals, tez 2 lata temu wzieli sweepa z Yankees a i tak Ci wygrali dywzije.
Jeden mecz wiosny nie czyni, Seattle jest slabe, i w dywizji bedzie ostatnie tak jak od kilku lat.
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Przepraszam bardzo, co takiego jest w moim słownictwie że juz grozi sie mi ostrzeżeniem ? Z tego co mi sie wydaje nie macie po 13 lat żeby aż tak bardzo kogoś mogło razić 2 okreslenia wymienione poniżej.

......za to Ty za bardzo podniecasz i trzeba to wypośrodkowac....
Doprawdy ? Niezauważyłem. Nadmieniłem wyłącznie fakt ciekawy i jak widać dość rzadki w rozgrywkach MLB. No ale jeśli tak bardzo zależy wam wyłącznie na wpisywaniu typów w każdy dzień , to wątpie czy jakakolwiek forma dyskusji czy dialogu może się tu ostać przy tak nadgorliwych &quot;urzednikach&quot;.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zmieniłem trochę Twoje wyrazy,nie usłyszałem nawet słowa skruchy ,lub przepraszam.Nie grozi Ci sie ostrzezeniem tylko ,ostrzega,ale jest juz za późno...W zeszłym roku też były z Tobą problemy,widzę,że nie przemyslałeś swojego zachowania.

Chodziło o poniższy fragment ,w którym jeden wyraz wykropkowałem.Obraźliwe okreslenie klubu i wjeb...

Pitchera Hernandeza z Seattle który wj... 12 SO cieciom z Oakland
 
V 0

venez

Użytkownik
Dzięki. Mniej więcej o to chodzi, ale jaka szkoda, ze nie ma tego tak poukładane, żeby dało się to łatwo przerzucić do Excela.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Chlopie, covers to jest kopalnia wiedzy, nie truj, bo chyba wiemy co najlepsze.
Jak nie umiesz ogarnac serwisu to o co chodzi :roll:

Tam sa statystyki ktorych szukasz.
 
V 0

venez

Użytkownik
Chlopie, covers to jest kopalnia wiedzy, nie truj, bo chyba wiemy co najlepsze.
Jak nie umiesz ogarnac serwisu to o co chodzi :roll:

Tam sa statystyki ktorych szukasz.
Masz racje nie ogarniam tego serwisu. Ale mam nadzieję, że Ty po tej kopalni poruszasz się bezbłędnie i mi pomożesz.
Jakie były kursy w meczu NYM - STL z 1 kwietnia? Pokaż mi po prostu gdzie to jest na COVERS i nie będę więcej truł.
 
V 0

venez

Użytkownik
Rangiz9 - Dzięki za screena. Wiem, że są to kursy w formacie amerykańskim i to żaden problem, ale jest tam jedynie kurs na zwycięzcę. Widziałem to wcześniej.

BigPapi podał oba kursy, więc prośba do niego - czy możesz mi podać linka na COVERS, skąd to wziąłeś? Sprawdzę sobie sam inne spotkania i nie będę Ci zawracał gitary ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Rangiz9 - Dzięki za screena. Wiem, że są to kursy w formacie amerykańskim i to żaden problem, ale jest tam jedynie kurs na zwycięzcę. Widziałem to wcześniej.
tam są kursy na druzyne której terminarz sobie wybrałeś jakbyś nie wiedział. Więc masz zarówno kursy na zwyciestwa jak i porazki tej druzyny, w tym przypadku akurat LAA. Rozumiesz?
 
Do góry Bottom