>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
W polsce MLB jest tak popularny że .......... , dla 97 % Polaków to nudny sport.
hehe no to prawda, nie mowiac juz o futbolu amerykanskim, bo tam to chyba nikt nie wie o co chodzi (z polakow)
Ale jak dla mnie to MLB jest bardzo ciekawe, a nawet bardziej mi sie podoba niz Orange Extraklasa :p
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Takie pytanie mam, jest gdzieś przed meczem podawane (ustalane) jakie i ile będzie zmian pitcherów na mecz? Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź, bo to co Toronto dzisiaj w meczu robiło było bezsensu :/
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Takie pytanie mam, jest gdzieś przed meczem podawane (ustalane) jakie i ile będzie zmian pitcherów na mecz? Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź, bo to co Toronto dzisiaj w meczu robiło było bezsensu :/
Sp jest jeden podany wczesniej, no chyba ze sie rozchoruje, to wtedy zmiana.
O tym jak dlugo rzuca i ilu RP wejdzie po nim to juz indywidualna decyzja trenera.
 
M 0

myszkin

Użytkownik
Szczerze powiem że często dziwią mnie te zmiany. Oglądam mecze i dochodzę do wniosku że Ci trenerzy czasami nie wiedzą co robią.Dokonują zmian w najmniej oczekiwanych momentach. Przestałem się przejmować gdy moja faworyzowana drużyna przegrywa po pierwszych inningach. Liczę na to że trener niefaworyzowanej przeze mnie drużyny zmieni pitchera w końcówce spotkania. Często szala spotkania przechyla się właśnie w samej końcówce.
 
L 0

luky

Użytkownik
Mam pytanie, a zarazem prośbę, czy ktoś z Was ma może (najlepiej w excelu) zestaw par MLB na cały sezon? Lub może wiecie czy można to ściągnąć? Takie zestawienie byłoby bardzo pomocne w typowaniu. Jeśli coś takiego macie to bardzo proszę o przesłanie na [email protected] . Mogę się odwdzięczyć np. zestawieniem odległości pomiędzy miastami, co często uwzględniam przy pierwszych meczach w seriach ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Mam pytanie, a zarazem prośbę, czy ktoś z Was ma może (najlepiej w excelu) zestaw par MLB na cały sezon? Lub może wiecie czy można to ściągnąć? Takie zestawienie byłoby bardzo pomocne w typowaniu. Jeśli coś takiego macie to bardzo proszę o przesłanie na [email protected] . Mogę się odwdzięczyć np. zestawieniem odległości pomiędzy miastami, co często uwzględniam przy pierwszych meczach w seriach ????
I tak sie wszedzie lata samolotem, wiec to nie jest az takie wazne i tak jest od lat w kazdym sporcie amerykanskim.

A po drugie watpie, aby ktos cos takiego mial, bo sie momentalnie robi balagan w arkuszu.
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Zestaw meczy jest jak zwykle na mlb.com i to w kilku wersjach więc jest w czym wybrac

Tylko nie wiem w czym to ma pomagać.
Osobiście lubie zagrać przeciwko faworytowi w dłuższej trasie pod jej koniec ale to widać na grafiku tygodniowym
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
komorokoro - co mecz gra inny skład tzn. jeżeli chodzi o piczerów , batterów druzyny mają dużo więc ???? .

Osobiście lubie zagrać przeciwko faworytowi w dłuższej trasie pod jej koniec ale to widać na grafiku tygodniowym
Druzyny zazwyczaj grają 3 mecze u siebie , 3 mecze na wyjezdzie.
 
Do góry Bottom