>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jakby ktoś był zainteresowany nieoficjalną tabelą przed ostatnim spotkaniem i rzecz jasna typami długoterminowymi, to podbijać na PW.
Napiszę miejsce i stratę/przewagę do miejsca dającego awans do fazy finałowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
Na Niedziele 03-07-2011
Usa-Portoryko +2,5 kurs 2,20
Prosze o poprawienie bo omylkowo postawilem 2,00

Redwitz // Poprawione.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Podliczyłem Typy Długoterminowe.

Robiłem to w miarę szybko, więc jeżeli ktoś znajdzie jakiś błąd to proszę tu szybko pisać ;)
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Slavoo26 (2 strona, ostatni post) miał identyczne typy długoterminowe co ja, więc powinien mieć 630 punktów, a nie 660 ;].
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ad.1. &quot;misiaczków&quot; i &quot;asów&quot; używaj w stosunku do swoich &quot;kolegów&quot;, bo strasznie źle brzmi...
Ad.2. nie zaakceptowaliśmy, bo podałeś 2 typy w 2 postach, które były w &quot;normalnych&quot; godzinach... Mówisz, że nie raz tak robiłeś ? (przyjrzę się Twoim postom, może coś znajdę rzeczywiście a wtedy... (czyt.Ad.3))
Ad.3.miałeś 877, jednak przeglądając poprzednie dni, wyłapałem, że w jednym z typów nie podałeś, jaka była linia punktowa i po konsultacji z Redwitzem, zamiast pierwotnego ✅72, zmieniłem Ci na ⛔150 (patrz 14. pkt regulaminu)... 595pkt i cd zgadza się z tym, co napisałeś...
 
G 277

geryx

Użytkownik
jaka jest minmalna liczba typów w F8 żeby być sklasyfikowanym?
Obserwator (M) ; Regulamin 9. a. -&gt; 10...
 
dobosz 0

dobosz

Użytkownik
No tam, gdzie linii nie napisałem i mi uznałeś, to zacząłem cię szanować, bo tak sądziłem, że się domyślisz, że nie ma linii, w której mógłbym grać under 213,5 pkt.
Buzi pa.
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Mam pytanie czy maksymalna ilosc typow bedzie pozwalala na typowanie wszystkich meczow polfinalow i gry o medale??
 
Do góry Bottom