>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności...

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Grzegorz podałeś mój problem z drugiej kolejki innym organizatorom. Juan stwierdził, że mam rację i powinienem mieć ją rozliczoną normalnie... to czemu dalej idziesz w zaparte? ????
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Grzesiek,weź ogarnij w końcu tabelę w 8 grupie ;) Już ponad połowa terminarzu za nami a nikt nie ma rozeznania na którym miejscu obecnie jest..
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Grzesiek,weź ogarnij w końcu tabelę w 8 grupie ;) Już ponad połowa terminarzu za nami a nikt nie ma rozeznania na którym miejscu obecnie jest..
Sorry, ale mi zrobienie rozliczenia w mojej grupie za 8 kolejek zajęło jakieś 15 minut... możesz sam zrobić i będziecie wiedzieli.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f422/grupa-3-al-south-93350-2.html#post3712814
Texas - Cincinnati było 3:2, także under, zmienia to zarówno wynik pojedynku, jak i tabelą zamieszoną w pierwszym poście.
Poprawione, w tabeli uwzględnię przy kolejnym abdejcie ;)
Grzesio, ja nie mam nic sobie do zarzucenia, moje grupy są elegancko podliczone :razz:
A co do sprawy Marcina, to pisałem do Ciebie i odp że możemy zaliczyć, więc jak w końcu jest bo już sam zgubiłem
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Poproszę o poprawne rozliczenie postu:

http://forum.bukmacherskie.com/f422/grupa-4-al-west-93351.html#post3704763

Było już o tym pisane na początku tego tematu.
Jeśli ciągle będziecie panowie Modowie robili coś na odwal się to niestety, ale daruję sobie już zabawę tutaj.

Typy zostały oddane i zgodnie z zasadami, które obowiązywały w 2 kolejce tego konkursu.
1,2,3 kolejka rozliczane sa u osob ktore nie podaly bukmachera tak jakby nie podały typów.
Znajdz mi gdzies post gdzie podawales bukmachera etc. - bo ja nie widze szczerze mowiac.
W pryginalnym poscie tez nie ma ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom