>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności...

G 277

geryx

Użytkownik
Przykro to pisać ale to najgorzej zorganizowany konkurs na FB w jakim brałem udział od lat. Na 17 kolejek raz zrobione podliczenie po prostu nie przystoi. Na moje pytania o upgrade grupy dostawałem zapewnienia że już, za chwileczkę już za momencik wsio będzie podliczone, lecz na obietnicach się kończyło. Grzesia przerosła robota, choć jak promował konkurs przed rozpoczęciem to było go pełno. W innych grupach sprawa ma się podobnie.
Wiem, wiem zaraz ktoś napisze że mogłem sobie sam liczyć, mogłem, może nawet tak robiłem ale to nie zmienia faktu zupełnie lekceważenia userów wg mnie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Przykro to pisać ale to najgorzej zorganizowany konkurs na FB w jakim brałem udział od lat. Na 17 kolejek raz zrobione podliczenie po prostu nie przystoi. Na moje pytania o upgrade grupy dostawałem zapewnienia że już, za chwileczkę już za momencik wsio będzie podliczone, lecz na obietnicach się kończyło. Grzesia przerosła robota, choć jak promował konkurs przed rozpoczęciem to było go pełno. W innych grupach sprawa ma się podobnie.
Wiem, wiem zaraz ktoś napisze że mogłem sobie sam liczyć, mogłem, może nawet tak robiłem ale to nie zmienia faktu zupełnie lekceważenia userów wg mnie.
To Twoje zdanie, ale niestety ja z Grzesiem nie jestem w stanie na bieżąco wszystkiego policzyć, niestety pozostałym dwóm opiekunom wypadły pewne sprawy i nie byli w stanie nam pomóc dlatego robimy we dwóch co możemy by było podliczone, jutro ukażą się tabele i podsumowania. Przykro mi z tego powodu, że tak to wyglądało, ale ja ani Grzesio nie jesteśmy komputerami, też mamy swoje życie i zajęcia ;) a uwierz że naprawdę ciężko jest we dwóch ogarnąć cały konkurs.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie kolejnego etapu, czy będzie losowanie z rozstawień czy walniecie wszystkich do jednego koszyka i ja np mogę trafić na innego wygranego w grupie.
geryx nie narzekaj, chłopaki też mają swoje życie, poza tym martwi mnie zatrważająca liczba DSQ w konkursie. Tragedia po prostu, u mnie w grupie awansowali ludzie, którzy nie mieli DSQ...
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Jako, że faza grupowa się zakończyła, kiedy możemy się spodziewać podliczeń, tabelki oraz rozpiski PO, czyli rozstawień oraz terminarza? Najbliższy mecz jest w piątek (sobotnia noc) i póki co to jest termin czy zaczynamy dalszą zabawę od nowego tygodnia?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Jako, że faza grupowa się zakończyła, kiedy możemy się spodziewać podliczeń, tabelki oraz rozpiski PO, czyli rozstawień oraz terminarza? Najbliższy mecz jest w piątek (sobotnia noc) i póki co to jest termin czy zaczynamy dalszą zabawę od nowego tygodnia?
Terminarz jutro jest spodziewany ????
Chyba zaczniemy od njabliższych gier
@jasper
Losowanie będzie - najpierw trzeba podliczyć ;)
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Jaspar nie masz racji bo dobrze że geryx narzeka bo podliczanie było tragiczne i ma całkowitą rację. A że mają swoje życie to normalne lecz ja też jestem modem na innym forym i wiem jak to wygląda jak ktoś bierze się za prowadzenie konkursu to musi do samego końca go poprowadzić a nie że dwóch odeszło i zostało ich dwóch.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
@jasper
Losowanie będzie - najpierw trzeba podliczyć ;)
Ja rozumie, że będzie losowanie, ale np czy będzie tak, że z 1 miejsca mogą trafić tylko na tych z 4, a 2 z 3 czy wszyscy do jednego wora i zwycięzca grupy może trafić na zwycięzce innej grupy, a goście z ostatnich miejsc zagrają ze sobą ;)
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
1 i 2 trafią na 3 i 4.
Ponieważ w dwóch grupach awansowało po 3 osoby (ehh) , więc aby osoby z pozostałych grup [głównie chodzi o grupy 5-8] nie czuły sie oszukane , że awansuje ten i ten ogłaszam , że przez dni piątek-sobota-niedziela odbędzie się ranking , który wyłoni pozostałych dwóch [tabele zrobie w 2 grupach to bedzie wiedział kto] uczestników 1/32.
Będą to osoby , które zostały sklasyfikowane w fazie grupowej oraz zajęły miejsca 5-8 w swych grupach.
W odpowiednim temacie napisze kto to taki.
Dzisiaj założę temat z zasadami do tego.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
To jest skandal żeby tak podchodzić do tego . Ktoś organizuje konkurs , zapisuje dużo osób a poźniej takie cyrki . Podać typy to jest 1.5 minuty , nawet jak szanse są minimalne to dla zabawy chyba się do tego podchodzi ... No chyba że dla kogoś te 100-200 zł robi róznicę . Następnym razem mniej osób ale takich co chcą się pobawić a nie zrezegnują po 2 kolejkach .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
1 i 2 trafią na 3 i 4.
Ponieważ w dwóch grupach awansowało po 3 osoby (ehh) , więc aby osoby z pozostałych grup [głównie chodzi o grupy 5-8] nie czuły sie oszukane , że awansuje ten i ten ogłaszam , że przez dni piątek-sobota-niedziela odbędzie się ranking , który wyłoni pozostałych dwóch [tabele zrobie w 2 grupach to bedzie wiedział kto] uczestników 1/32.
Będą to osoby , które zostały sklasyfikowane w fazie grupowej oraz zajęły miejsca 5-8 w swych grupach.
W odpowiednim temacie napisze kto to taki.
Dzisiaj założę temat z zasadami do tego.
Chyba warto byłoby wysłać PW do tych osób, które by miały brać udział w tej trzydniowej dogrywce, bo przecież jak już sobie podliczył punkty i wiedział, że odpadł, to już raczej nie będzie zaglądał do tematu konkursu i się o tej nowej szansie się nie dowie. To i tak będzie duża grupa, więc to chyba niewielki kłopot, a większa szansa, że nie będzie znowu obsuwy.
A że ta epidemia dyskwalifikacji to lekka żenada to już inna sprawa..
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
dokładnie..zgadzam się z przedmówcami...żenadą jest to, że w niektórych grupach było po kilka osób, które zostały zdyskwalifikowane. Żenadą jest też to, że te osoby mimo smrodu, który narobiły, wciąż sobie spacerują swobodnie po forum. Pierwszy i chyba jedyny przykład z mojej grupy:
Z powodu braku czasu ,muszę zrezygnować z konkursu.Pzdr fox71.
Zrezygnował z konkursu po ilu kolejkach? 1? 2? Wydymał wszystkich i wydaje mu się, że PZDR załatwia sprawę.
Brak czasu natomiast nie przeszkadzał mu prowadzić własnego tematu, siedzieć i pisać w dyskusjach czy w temacie &quot;Ślicznotki&quot;. Takie c i p k i powinny być zbanowane na jakiś czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
No nie, tutaj kompletnie nie moge sie zgodzić! Inaczej jest kiedy ktos nagle bez podania przyczyny przestaje podawac typy lub pisze ze nie chce sie dalej kompromitować (sic!), a inaczej kiedy ktos jeszcze przed startem konkursu pisze o wycofaniu sie. Moze w trakcie trwana konkursu byla mozliwosc wyjazdu gdzies czy jakakolwiek inna sytuacja ktora uniemozliwila by dotrwanie do konca zabawy... Fox zachowal sie bardzo w porzadku ze o tym poinformowal w przeciwienstwie do innych co nagle &#39;znikali&#39;
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Konkurs zaczal sie 25 czerwca, a post jest z 27 czerwca, więc to nie jest PRZED STARTEM KONKURSU, tylko w trakcie jego trwania. Jeżeli ktoś miał czas bywać codziennie w tym okresie na forum i udzielać się w kilku tematach, to mógł również wstawiać 5..słownie PIĘĆ typów do konkursu. Dlatego w moim przekonaniu zachowanie foxa jest dalekie od &quot;bycia w porzadku&quot; w stosunku do kogokolwiek z naszej grupy, ale również w stosunku do moderatorów prowadzacych konkurs, którzy teraz musza organizowac jakieś baraże, bo takich &quot;div&quot; było więcej. Szczeniackie zachowanie
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Podałeś samą godzine , a zauważ , że podawałeś jako pierwszy danego dnia.
I to w przynajmniej dwóch przypadkach na dodatek przed/po dniu przerwy.
Nie przeszkadza mi jak post jest w środku , ale ktos jak teypuje pierwszego dnia po dniu przerwy na przykład to skąd ja mam wiedzieć na kiedy jest kupon :?:
Mogles dać KOLEJKA XX - (data)
Poza tym są jeszcze baraże o dwa wolne miejsca...
16. Kupon musi zawierać :
1. parę
2. datę i godzinę rozpoczęcia spotkania
3. spotkanie/typ/kurs
4. Bukmachera
OPCJONALNIE 5. Odnośnik do działu z analizą.
KURS TYLKO OD BUKMACHERA WilliamHill
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Podałeś samą godzine , a zauważ , że podawałeś jako pierwszy danego dnia.
I to w przynajmniej dwóch przypadkach na dodatek przed/po dniu przerwy.
Nie przeszkadza mi jak post jest w środku , ale ktos jak teypuje pierwszego dnia po dniu przerwy na przykład to skąd ja mam wiedzieć na kiedy jest kupon :?:
Mogles dać KOLEJKA XX - (data)
Poza tym są jeszcze baraże o dwa wolne miejsca...
Muszę się wstawić za ANZELMO, bo to lekka przesada. Nie bądźmy takimi paragrafami, bo w kontekście tak licznych dyskwalifikacji z powodu olania konkursu ciepłym moczem, karanie gościa sumiennie oddającego swoje typy za to, że nie napisał daty to lekka przesada. W jego postach jest wyraźnie zaznaczony numer kolejki, co w połączeniu z Terminarzem konkursu jasno wskazuje o który dzień chodzi i tylko o ten dzień, nie żaden inny. Tym bardziej, że jak wiadomo William Hill wystawia kursy tylko na następny dzień, więc nie można sobie zagrać na 2 czy 3 kolejki naprzód.

Trudno karać za takie pierdoły kiedy gdzie indziej są poważniejsze rzeczy i dopiero trzeba improwizować z regulaminem jak skompletować last32.. Tym bardziej, że te 3 kolejki moga zawazyć na jego awansie. Akurat jedna z tych kolejek to pojedynek ze mną, ANZELMO miał w nim maksa 5/5 i w cuglach go wygrał, niesprawiedliwe byłoby żeby te punkty były przypisane komuś innemu. Podobnie było z dwoma pozostałymi kolejkami a to może zawazyć czy będzie grał dalej czy nie. To nie jego wina, że akurat trafił do grupy gdzie w miarę wszyscy solidnie typowali, bo w wielu innych byłby pewnie na czele stawki.
Więc mam prośbę: Nie szukajmy nieprawidłowości tam gdzie ich nie ma.
To tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Muszę się wstawić za ANZELMO, bo to lekka przesada. Nie bądźmy takimi paragrafami, bo w kontekście tak licznych dyskwalifikacji z powodu olania konkursu ciepłym moczem, karanie gościa sumiennie oddającego swoje typy za to, że nie napisał daty to lekka przesada. W jego postach jest wyraźnie zaznaczony numer kolejki, co w połączeniu z Terminarzem konkursu jasno wskazuje o który dzień chodzi i tylko o ten dzień, nie żaden inny. Tym bardziej, że jak wiadomo William Hill wystawia kursy tylko na następny dzień, więc nie można sobie zagrać na 2 czy 3 kolejki naprzód.

Trudno karać za takie pierdoły kiedy gdzie indziej są poważniejsze rzeczy i dopiero trzeba improwizować z regulaminem jak skompletować last32.. Tym bardziej, że te 3 kolejki moga zawazyć na jego awansie. Akurat jedna z tych kolejek to pojedynek ze mną, ANZELMO miał w nim maksa 5/5 i w cuglach go wygrał, niesprawiedliwe byłoby żeby te punkty były przypisane komuś innemu. Podobnie było z dwoma pozostałymi kolejkami a to może zawazyć czy będzie grał dalej czy nie. To nie jego wina, że akurat trafił do grupy gdzie w miarę wszyscy solidnie typowali, bo w wielu innych byłby pewnie na czele stawki.

Więc mam prośbę: Nie szukajmy nieprawidłowości tam gdzie ich nie ma.

To tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
+++++ Trudno sie z tym nie zgodzic...

Skupmy sie moze na warstwie czysto sportowej a nie jakimis pierdolami;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom