>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu VI

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
bedzie podsumowanie I kolejki? i tabela generalnie?
będzie. już się biorę.
było kilka błędów w podliczeniu to czekałem, aż w końcu mi wypadło z głowy
edit/jednak do wieczora trzeba bedzie poczekać. po formacie przepadł mi Office, więc &quot;będę musiał skądś załatwić&quot;
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Chce sie tylko dopytac, bo pamietam, ze w poprzedniej edycji trzeba bylo miec aktywne konto u buka tj. przelew co najwyzej na 40 dni przed kolejka konkursu. Czy taki zapis jest aktualnie obowiazujacy?
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Chce sie tylko dopytac, bo pamietam, ze w poprzedniej edycji trzeba bylo miec aktywne konto u buka tj. przelew co najwyzej na 40 dni przed kolejka konkursu. Czy taki zapis jest aktualnie obowiazujacy?
Tak, żeby otrzymać nagrodę musisz mieć zrobiony depozyt w ciągu 40 ostatnich dni.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f445/2-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-22-23-03-2014-a-105289-2.html#post4344743
4. Middlesbrough ₋ QPR: 76-90 min. gol w meczu @ 2,37
policzone jako minus, a QPR strzeliło dwa gole w doliczonym czasie (właściwie w WilliamHill zakład brzmi od 76 min do końca drugiej połowy)

poprawione. Na przyszłość, żeby nie było żadnych niedomówień, to podawaj zakład tak jak jest on zapisany u buka. Zgodnie z tym co napisałeś, powinien być rozliczony na minus.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Tak, żeby otrzymać nagrodę musisz mieć zrobiony depozyt w ciągu 40 ostatnich dni.
Ostatni depozyt zrobił 16. lutego, czyli we środę minie te 40 dni. Jeżeli do środy nie otrzymam bonusu to czy mam robić nowy depozyt?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ostatni depozyt zrobił 16. lutego, czyli we środę minie te 40 dni. Jeżeli do środy nie otrzymam bonusu to czy mam robić nowy depozyt?
to już jest pytanie raczej do admina. Bułeczka jednoznacznej odpowiedzi Ci raczej nie da (ani ja). O ile dobrze pamiętam, kiedyś była podobna sytuacja i buk nie robił wtedy problemów. Że konto miało aktywność over 40.
Aczkolwiek ja dla pewności zrobiłbym ten depozyt, nawet ten minimalny (10f?) szybko coś zagrał i wypłacił przykładowo ;)
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Ja tak właśnie zrobiłem, dziś zrobiłem depozyt 10 euro i zagrałem zakład. Btw to kiedy można spodziewać się tej kaski od williamhilla?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dziś skompletowałem loginy. Zaraz prześlę je do Marcina, a on do bukmachera. Ale kiedy buk dopisze to na to nie ma żelaznej reguły ;) Może być jutro, może być za kilka dni
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dostał ktoś już bonus od WH za pierwsza kolejkę?
Nie bój się nie ucieknie ;)
Dane przekazałem komu trzeba, tylko że administrator jest za granicą, to jest drobny poślizg. Nagrody będą na 100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jutro będą ogarnięte loginy, i tabele. Jedna osoba poprosiła mnie o kilka dni na ogarnięcie depozytu itp więc chciałem jej pójść na rękę.
To tak dla jasności tematu
 
Do góry Bottom