>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
TOP 3, VI kolejka

1. Dutchman Robin , 1887,62 100zł
2. Ryan, 499,72 70zł
3. pawelek78, 426,27 30zł


Dane z willhill oraz miejsce i wysokość nagrody na PW do Marcina, pozdr.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Co z bonusami za 5 kolejkę?? Zostały już może wysłane Marcinie??;)Bo przypomniałem sobie,że coś tam wygrałem,a minęło już troszkę czasu;) Dz.
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
a jeszcze jedno pytanie , co z tym hitem kolejki, bo nie wiadomo czy będzie dodany w ofercie buka Man City - Chelsea do jutra ?? z championship jutro prawie wszystkie mecze :/
8 kolejka obejmuje 17.03 - 21.03.12
mnóstwo spotkań zostanie rozegranych we wtorek i środę, nie musisz się spieszyć z typami
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
co to za odpowiedź, ja bym chciał jutrzejsze mecze i co wtedy? można dać od jutra typy a jak dojdzie City to dodac?
Zawsze masz to co chcesz ?
Napisz do WH, żeby dali kursy na MC - Chelsea, bo chciałeś dać typy ;-)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Mój post na 7 kolejkę konkursu został usunięty,zgodnie z regulaminem za nie podanie wszystkich 7 typów jest odgórnie 0 pkt,podałem bodajże 4 typy,bo taki był stan spotkań na niedzielę,a ja się spóźniłem,lecz chciałbym wciąż być wśród osób,które podały typy we wszystkich 12 kolejkach konkursu,proszę w takim razie przywrócić mój post jeśli jest taka możliwość,chyba,że podanie mniejszej ilości typów oprócz 0pkt równa się także z NIE PODANIEM ICH W OGÓLE,wtedy rozumiem decyzję,Pozdrawiam
 
Do góry Bottom