>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
W pierwszej edycji nie było to obowiązkowe, więc w tej edycji myślę, że też nie.
Możecie być pewni, nie będzie za to żadnych punktów ujemnych.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
hejka, czy moderator mogły przeprawić mi kurs z 6 meczu Notts County -Milton Keyns, wstawiłem tam przez pomyłkę 2.30 a powinno być 3.40.Przepraszam za kłopot i dziękuję ????
// w drodze wyjątku rozliczam na plus, ale po tym niższym kursie, na przyszłość wcześniej upominaj się o takie rzeczy, nie po meczu
pozdro
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Czyli trafione ako z kazdej kolejki sie sumuje?
bo chyba źle zrozumiałem regulamin i myslałem, że zwycięzcą zostaje ten, kto trafi największe ako w jednej kolejce...
 
G 46

gosiam

Użytkownik
jesli bedziesz mial najwyzsze ako w kolejce to dostaniesz nagrode. ako rowniez sie sumuje i na koniec osoby z najwiekszym trafionym ako ogolnie tez dostanie nagrody.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
1 kolejka podliczona, wpisujcie tu błędy (wyszedłem z wprawy, więc może ich być trochę)
pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
TOP3 , 1 kolejka

Bet-Master 840,99 - 100zł
Konrad140 795,56 - 70zł
Voyteck89 600,18 - 30zł

Proszę o wysłanie loginów z WH (wraz z informacją o miejscu zajętym w 1 kolejce i wysokością nagrody) na pw do administratora Marcina_Odry.

Pozdrawiam
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ogólnie to powinniśmy grać zawsze,nie zważając na to,że nie gra Premier League;)Jeśli ten konkurs ma wyłonić Eksperta w dziedzinie wyspiarskiej piłki,to właśnie takie weekendy są na to najlepsze,90% z tego co widzę podaje i tak po 7 remisów,by złapać najwyższe ako,a w takich wypadkach zmusiło by to większość osób do choćby przejrzenia statystyk z League 1 czy League 2,a nie kopiowanie od rywala ????
 
Do góry Bottom