>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
3 Lech - Widzew typ X kurs 2.21
Dopiero teraz zauważyłem, że źle podałem typ na dzisiejszy mecz Lech - Widzew. Mój typ to X2 a nie jak podałem X. Czy mogę liczyć na wyrozumiałość i poprawienie błędu?
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Witam, mogę wiedziec dlaczego moje zgłoszenie do konkursu oraz moje typy zostały usunięte?
Kuba86/ Twoje posty to same konkursy nie licząc jednego posta, który ocenia buka + pytanie w temacie MŚ w piłce ręcznej o dokładne statystyki... no chyba, że masz na myśli TD w 2008 roku.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
3 Lech - Widzew typ X kurs 2.21

Dopiero teraz zauważyłem, że źle podałem typ na dzisiejszy mecz Lech - Widzew. Mój typ to X2 a nie jak podałem X. Czy mogę liczyć na wyrozumiałość i poprawienie błędu?
Poprawiłem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Z czystej ciekawości chciałbym o coś zapytać. Nikogo nie oskarżam ani nic, ale w 1 dniu stawiają różni userzy ten sam mecz i jest różny kurs...Arka - Wisła. Jedni mają 2,00 inni 2,15...Aż tak kursy skakały ?
Widzę, że nikt z odpowiedzialnych za konkurs nie raczył odpowiedzieć, więc tym razem ja proszę o wyjaśnienie...
&quot;14. Wszelkie próby oszustwa będą surowo karane
&quot;
Rozumiem, że to moderatorzy, że już kursy poprawione zostały, gdyż pierwotnie były 2.15, no ale Panowie... Podobno gramy uczciwie !?:? Wielki Brat Patrzy !;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ponawiam swoje pytanie ???? Skąd wzięły się u niektórych kursy 2,15 na Wisłę ?? ???? I powtarzam, że nie mam pretensji i nie chcę wywołać żadnych kłótni tylko grzecznie pytam. Kuba86 zmieniłeś te kursy, a te osoby nawet nie napisały posta o zmianę...Troszkę to dziwne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Takie kursy były spowodowane kłopotami z wyświetleniem strony Ladbrokes, z którą pewien użytkownik tego forum miał problemy i poprosił innego użytkownika forum o podanie należytych kursów na owe spotkania. To nie jego wina, że ktoś mu podał złe kursy i brawa dla tego usera, że sam się do tego przyznał i kazał zamienić na niższe kursy, powtarzam na niższe kursy, co zadziałało na jego niekorzyść, bo zdobył mniej punktów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Takie kursy były spowodowane kłopotami z wyświetleniem strony Ladbrokes, z którą pewien użytkownik tego forum miał problemy i poprosił innego użytkownika forum o podanie należytych kursów na owe spotkania. To nie jego wina, że ktoś mu podał złe kursy i brawa dla tego usera, że sam się do tego przyznał i kazał zamienić na niższe kursy, powtarzam na niższe kursy, co zadziałało na jego niekorzyść, bo zdobył mniej punktów.
OK rozumiem. Ale znowu brawa za to, że kursy są normalne - takie jak być powinny ?? ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Proszę was, więcej powagi... Takie tłumaczenia to trochę nie na mscu są... Jakoś najpierw były 2.15 rozliczone i dopiero jak Dawczan napisał o tym, to zmieniono...
Chciałem tylko zauważyć, że dwóch użytkowników miało zawyżony kurs, 1.ok, ktoś mu źle podał, ale 2...? No ale już wyprostowana sytuacja, 5 za przyznanie się do błędu i do następnego. Zdrówko
Kuba86// do mnie user zgłosił się wczoraj o 14.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niech prowadzący konkurs albo ktoś z administracji jeszcze raz przejrzy osoby zapisane do tego konkursu, fajnie że zrobiliście selekcję ale albo odrzucacie wszystkich &quot;userów konkursowych&quot; albo nikogo, taka moja uwaga. :]
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nagrody co kolejkę są przyznawane na bieżąco czy po zakończeniu konkursu ? I do kogo i jak sie zgłaszać bo nigdzie chyba tego nie ma napisanego :&gt;
___
/down brawo, a teraz wczytaj sie w to co wkleiłeś. Nagrody za konkurs z puli 1,5k są przyznawane i wypłacane po zakończeniu, nagrody za kolejkę są przyznawane co kolejkę ale nie ma info kiedy wypłacane
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nagrody co kolejkę co przyznawane na bieżąco czy po zakończeniu konkursu ?
Nagrody:

Nagrody są wypłacane po zakończeniu konkursu. Pula nagród to aż 1500zł.

1 miejsce: 300zł
2 miejsce: 250zł
3 miejsce: 200zł
4 miejsce: 100zł
5 miejsce: 100zł
6 miejsce: 75zł
7 miejsce: 75zł
8-15 miejsce: 50zł


Dodatkowo co kolejkę przyznajemy 300 zł! Nagrodzonych zostanie czterech uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów. W przypadku tej samej ilości punktów o kolejności decydować będzie czas wklejenia posta (kto pierwszy ten lepszy).

1 miejsce: 100 zł
2 miejsce: 75 zł
3 miejsce: 75 zł
4 miejsce: 50 zł
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody co kolejkę będą wypłacane w trakcie trwania konkursu. Prawdopodobnie do 14 dni od zakończenia kolejki.
Proszę więc osoby z TOP4 danej kolejki o wysyłanie loginów na PW.
 
G 277

geryx

Użytkownik
czy nie ma górnego limitu kursu w tym konkursie czy zapomnieliscie w Regulaminie?
Kanonier0392 / nie ma limitu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dawać Miśki temat na II. kolejkę bo tak na dobrą sprawę już jutro grają :].
Dzięki.
Kanonier0392 / wstrzymujemy się ze względu na brak kursów na mecze I ligi w Ladbrokes... jeśli nie wieczorem, to jutro rano temat będzie na pewno.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nagrody co kolejkę będą wypłacane w trakcie trwania konkursu. Prawdopodobnie do 14 dni od zakończenia kolejki.
Proszę więc osoby z TOP3 danej kolejki o wysyłanie loginów na PW.
Z TOP4 jak już, bo tak jest w regulaminie:grin:
tak, racja.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Bardzo Was proszę, usuńcie jeden z moich postów w 2 kolejce bo miałem jakieś dziwne &quot;coś&quot; z internetem i dodały się dwa identyczne jeden pod drugim ????
Posty 66, 67 - jeden do wykasowania ;)
Z góry dzięki i pozdrawiam ????
Kanonier0392 / ok.
 
legia 122

legia

Użytkownik
1) GKS Bełchatów vs Jagiellonia Białystok X @ 3,02)Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1 @ 1,9
Wdarł mi się jakiś błąd. Proszę o drobną kosmetykę i po 3,0 przeniesienie od części &quot;2)Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1 @ 1,9&quot; linijkę niżej żeby wyglądało to bardziej czytelnie.
Dzięki
Kuba86// Zrobione.
 
conrado64 0

conrado64

Użytkownik
Mam pytanie to nie ma zadnych nagród co miesiąc tylko raz na 15 kolejek ,tak?
/ Nagrodę zdobywa czterech najlepszych typerów w każdej kolejce, a po zakończeniu konkursu pozostała pula czyli 1500 zł. Wszystko jest w temacie o nagrodach..
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
nie to ze komus dowalam ale przegladajac posty i patrzac jak inni typowali zauwazylem ze bylo pare osob podajacych typy 5/5 z ekstraklasy a maks 3/5 jest mozliwe i tak u tych osob nie byly liczone typy a u uzytkownika l_nino - ostatni post na 1 stronie jest 5 spotkan z ekstraklasy i ma je rozliczone..
Kanonier0392 / racja, moje niedopatrzenie, już poprawiłem.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
widzę ze zostałem zdyskwalifikowany za to ze podałem mecze tylko z ekstraklasy moje pytanie jest następujące dlaczego tylko ja zostałem zdyskwalifikowany a innym zawodnikom zostało wszystko zaakceptowane a mieli identyczny przypadek jak jatylko dlatego nie zostali zdyskwalifikowani ze maja status Moderator????????????????????????????????????????????????
nie będę wypisywał tutaj kogo mam na myśli każdy kogo to interesuje może sobie przeanalizować drugą kolejkę
Kanonier0392 / po pierwsze, kto Ci napisał, że jesteś zdyskalifikowany? uczestniczysz w konkursie, po prostu Twoje typy są nieważne. Mogłeś wspomnieć o tym w odpowiednim temacie, ew. napisać mi PW - poprawiłbym... Po drugie, kto nie zastosował się do regulaminu, ten nie otrzyma żadnych punktów, proste.
 
Do góry Bottom