>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

fabregas 498

fabregas

Forum VIP
A ja mam pytanie odnośnie dalszej fazy. Teraz została do rozegrania ostatnia kolejka i co dalej :?: :jezora:
pozwolisz że zacytuje....

&quot;32 drużyny zostały podzielone na 2 równorzędne ligi: A i B. Po rozegraniu 15 kolejek po 4 najlepsze drużyny z każdej ligi awansują do tzw. Champion League. 8 drużyn będzie rywalizowało na zasadzie każdy z każdym o zwycięstwo w konkursie. Trzy najlepsze drużyny otrzymają nagrody.&quot;

pozdro
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
I te druzyny w Champion zaczna od 0 pkt? Czy tak jak kiedys mialo to miejsce w sezonie bodajze 2001/2002 ligi polskiej ich dotychczasowe pkt zostana podzielone przez 2?
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
I te druzyny w Champion zaczna od 0 pkt? Czy tak jak kiedys mialo to miejsce w sezonie bodajze 2001/2002 ligi polskiej ich dotychczasowe pkt zostana podzielone przez 2?
To pytanie już padło swego czasu...
Moderator wyraźnie oznajmił, iż rozgrywki będą od nowa...
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
cytat z regulaminu:
WAZNA SPRAWA!!

&quot;W przypadku drużyny, która nie poda w ogóle typów wówczas przegrywają 3-0 walkowerem. Jeżeli zdarzy się, że obie drużyny nie podadzą typów to liczymy jako remis 0-0. Gdy sytuacja powtórzy się z udziałem tej drużyny dwukrotnie drużyna odpada z konkursu&quot;

Więc w lidze A, wszystkie mecze z udzialem druzyn: BEzimienni, IIIPC i Jude Hunters powinny byc weryfikowane jako walkowery dla przeciwnikow, bo jak jeszcze podawali typy to zdarzalo sie ze niektorym druzynom urywali punkty a druzyny ktore graly z nimi pozniej maja juz walkowery wiec zeby bylo sprawiedliwie powinny byc walkowery we wszystkich meczach z udzialem w/w druzyn
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
cytat z regulaminu:
WAZNA SPRAWA!!

&quot;W przypadku drużyny, która nie poda w ogóle typów wówczas przegrywają 3-0 walkowerem. Jeżeli zdarzy się, że obie drużyny nie podadzą typów to liczymy jako remis 0-0. Gdy sytuacja powtórzy się z udziałem tej drużyny dwukrotnie drużyna odpada z konkursu&quot;

Więc w lidze A, wszystkie mecze z udzialem druzyn: BEzimienni, IIIPC i Jude Hunters powinny byc weryfikowane jako walkowery dla przeciwnikow, bo jak jeszcze podawali typy to zdarzalo sie ze niektorym druzynom urywali punkty a druzyny ktore graly z nimi pozniej maja juz walkowery wiec zeby bylo sprawiedliwie powinny byc walkowery we wszystkich meczach z udzialem w/w druzyn
jestem zawodnikiem druzyny z Ligi B ale dobrze mówi :mrgreen:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
DOLACZAM SIE DO TEGO.

Taki sam przypadek jest w Grupie B, Szczyle urwaly nam pkt a potem kazdemu oddawali walkower.

Wiec jak ma byc sprawiedliwosc to w obydwu grupach !

Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystko zostanie zweryfikowane po &quot;sezonie&quot; Tak samo jedna drużyna zostanie zdyskwalifikowana.

Dlaczego nie w trakcie? Nie chce popełnić tego samego błędu co PZPN...
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Wiecie to jest moim zdaniem nieodpowiedzialne zachowanie. Jak ktos zapisuje sie do konkursu chce brac w nim udział to powinien wystawiać typy. Po co się zapisywał jak daje same walkowery. To psuje całą grę nie ma takiej walki.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
D.T. &quot;GRYF&quot; - Crazy Typers

Oddane dziś 3 mecze to
1) Liga francuska
2) Liga polska
3) Liga fińska

To dlatego ze ledwo zmiescilismy sie w czasie :mrgreen:
 
K 0

kaczmi

Użytkownik
Wysłany: Dzisiaj 15:41


--------------------------------------------------------------------------------

15 kolejka

Jude Gang - CIASTECZKOWE POT


No cóż, zespół Jude Gang podał typy 41 minut po czasie...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wysłany: Dzisiaj 15:41


--------------------------------------------------------------------------------

15 kolejka

Jude Gang - CIASTECZKOWE POT


No cóż, zespół Jude Gang podał typy 41 minut po czasie...
Będzie -2 bramki jak było napisane
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Więc w lidze A, wszystkie mecze z udzialem druzyn: BEzimienni, IIIPC i Jude Hunters powinny byc weryfikowane jako walkowery dla przeciwnikow, bo jak jeszcze podawali typy to zdarzalo sie ze niektorym druzynom urywali punkty a druzyny ktore graly z nimi pozniej maja juz walkowery wiec zeby bylo sprawiedliwie powinny byc walkowery we wszystkich meczach z udzialem w/w druzyn
W lidze B warte analizy są:
Bamboocha Team---&gt;masa walkowerów
FC Szczyle -------&gt;masa walkowerow
Jude Gang -----&gt;2 walkowery...niby odpuścili ale wrócili... ????
Extreme Team--&gt;minimum 3 walkowery
Salamandra---&gt;2 walkowery ale w poczatkowych kolejkach ale to widocznie był &quot;wypadek przy pracy&quot; gdyz potem wrocili na dobrą drogę :roll:
FC Typer---&gt; ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Kurde ludzie ja Was nie rozumiem odnośnie tych walkowerów :-? Przykładowo jeśli jakaś drużyna teraz będzie miała awans i zdobędzie go w czysto sportowy sposób .... A następnie zacznie się wyliczanie walkowerów i szukanie różnych błędów i drużyna ta straci na rzecz innej drużyny miejsce w pierwszej czwórce to wtedy możemy równie dobrze zapytać gdzie jest sprawiedliwość... W ten sposób pretensje będzie miał każdy i życzę powodzenia w szybkim i pomyślnym wyjaśnieniu które drużyny awansują ????
 
lencio 16

lencio

Użytkownik
W lidze B warte analizy są:
Bamboocha Team---&gt;masa walkowerów
FC Szczyle -------&gt;masa walkowerow
Jude Gang -----&gt;2 walkowery...niby odpuścili ale wrócili...
Extreme Team--&gt;minimum 3 walkowery
Salamandra---&gt;2 walkowery ale w poczatkowych kolejkach ale to widocznie był &quot;wypadek przy pracy&quot; gdyz potem wrocili na dobrą drogę
FC Typer---&gt; ????
Co masz do naszego teamu FC Typer? Napisz cos wiecej jak ci cos nie pasuje ;][
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Spoko ja mysle ze Marcin wie jak i co ma byc ????
Ja też sie do tego dołączam :grin:

Patrolinho skoro ktoś podał walkowery z grupy A to wiadomo ze będzie też coś uwzględnione w grupie B dlatego podałem spis jednakze mysle ze co najwyzej &quot;Extreme Team&quot; wymaga napewno korygowania na vo bo 3 walkowery to za dużo.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przestan gadac glupoty, 3 walkowery na 15 meczy to duzo?? I dlatego Ty chcesz kazdemu dac po 3 pkt? Św. Mikołaj czy co? Wszystkie sprawy zostana rozstrzygniete i podliczone jutro. Cierpliwosci.

A po2 co dyskutujesz jak i tak Twoja druzyna niema szans na awans :spokodfhgfh: ?
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Przestan gadac glupoty, 3 walkowery na 15 meczy to duzo?? I dlatego Ty chcesz kazdemu dac po 3 pkt? Św. Mikołaj czy co? Wszystkie sprawy zostana rozstrzygniete i podliczone jutro. Cierpliwosci.

A po2 co dyskutujesz jak i tak Twoja druzyna niema szans na awans :spokodfhgfh: ?
Ad 1 to mało jak 3 na 15 :roll:
Ad 2 tak mysle ze byłoby wtedy oki, ale ja tu jestem tylko graczem, moge tylko wyrazac swoje zdanie :grin:
Ad 3 nie jestem Św Mikołajem :mrgreen:
Ad 4 Moja druyzna nie ma szans, zgadza sie, dyskutuje zawsze kiedy widze nieprawidłowość, kiedy coś jest niezgodne z regulaminem, nam przez regulamin ścięto 2 gole bo typy po czasie i prawidlowo, uciekły wazne 3 pkt, wiec trzymajmy sie regulaminu, jeśli ktos go nagiął to bądźmy sprawiedliwi, zawsze o to walczyłem i tego będę sie trzymać :mrgreen:
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Ja mam propozyjce może 5 drużyny tabeli A i B zagraja baraże o wejście do 9 turnieju? Będzie napewno ciekawie. Tylko nie wiem czy będzie na to czas
 
Do góry Bottom