>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

lube81 0

lube81

Użytkownik
Więc ponosimy odpowiedzialność za to i przepraszamy rywali. A nasz kolega będzie wywalony z drużyny. Jeśli my mamy także odpaść trudno przyjmiemy to.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Więc ponosimy odpowiedzialność za to i przepraszamy rywali. A nasz kolega będzie wywalony z drużyny. Jeśli my mamy także odpaść trudno przyjmiemy to.
po 1 nie rzucaj mi ściemą w oczy, po 2 tak to był jeden z Waszych zawodników w dodatku KAPITAN po 3 a co mnie to ze bysliscie na meczu? Wybraliscie go kapitanem więc także dołożyliscie swoją cegiełkę ze to on a nie np Ty wystawia typy i wpisuje wyniki, po 4 wywalicie kolege z druzyny hahahahaha czlowieku bez jaj, jestescie z jednego miasta, pewnie znacie sie nie jeden rok, powtarzam przestan rzucac ściemą w oczy, po 5 4 punkt regulaminu, faza play-off a ja &quot;krętactwu&quot; mowie nie, po 6 wlazly11(c) dzis po 6 rano wpisał w poście ze daje na Lahti i dodał: nastąpiła pomyłka to sie nazywa BEZSZCZELNOŚĆ

Pozwole sobie przedstawic wersje zdarzeń: Wlazły zauwazyl ze trafilismy 2 gole...wiec zwycięstwo dawał Wam jeden wynik trafiony (3 bramki), wpadł na pomysł ze zaedytuje typ, według mnie skonsultował sie z wami, &quot;ze moze bysmy edytowali moze nie zauważą, pewnie padła odpowiedz &quot;no dobra sprubuj bo i tak jak przegramy to juz mamy marne szanse, a moze rywale sie nie dopatrzą&quot;. Jednakze rywale czytaj Ja sie zorientowali rzuciłem postem wieczorem, zapewne wlazły tego nie zobaczył, według teorii zobaczył to którys z jego druzyny, gdyz wlazłego byc w domu nie mogło bo by zrobil 2 edycję (czyzby był w pracy?). Zostawiono mu wiadomosc na gg badz wysłano mu sms, zeby poprawił tak jak było typy. Wlazły po 6 rano edytuje typy jak powinno byc z dopiskiem &quot;nastąpiła pomyłka&quot;, jednakze jakby tego było mało kontaktuje sie z lube81 swoim kolegą zapewne na gg zostawia wiadomosc bądź pisze smsa i nakazuje lube81, ze jak wstanie rano by napisał : &quot;ze to wlazły zaedytował ze to nie wy, zeby był walkower, ze go wyrzucicie, ze przeciez nie mieliscie na to wpływu bo np byliscie na meczu&quot; aby tylko dalej walczyć o kase i tak wlasnie sie stało lube81 poszedł za radą kapitana wlazłego szukającego ostatniej deski ratunku i tak zrobił. Ale nie ze mną te numery :mrgreen: Zastanawia mnie czemu wlazły nic nie napisał tutaj w tym temacie skoro o 6 zmienił edycje? Czemu? Temu ze moja historia ma sens, gdyz czekał az wstanie lube81 i rzuci scieme :mrgreen: proste i jasne :mrgreen:
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
Słuchaj jak nie wiesz to się nie udzielaj. Wszyscy z naszej drużyny mają hasło kapitana w razie gdyby nas nie było bo jesteśmy kumplami z jednej klasy. zulw1 nie jest już z nami bo nie pomagał nam w wystawianiu typów więc zmienił mecz. Aha niezła histotria mósiałeś się namyśleć nieźle jak na to wpadłeś? hehe. Praktycznie wogule nie masz racji bo my nie wiedzieliśmy o edycji typów. Jak byśmy chcieli was oszukać to spokojnie byśmy to zrtobili lepiej a nie zmieniając typ na 1 pomyśl trochę. Nam na kasie nie zależy tylko na zabawie więc ponieważ kasy mam wystarczająco z zakładów. Wyra;liście to się cieszcie ja juz powiedziałem ponosimy odpowiedzialność za zulwia1 on już za swoje dostał. Moderatora dobermana szanujemy jak nas wywali to się zgłosimy w następnej edycji. A ty i tak nie wygrasz więc afery nie rób takiej i nie wymyślaj historyjek dziecinnych.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Odpowiedzi do wlazłego który chce nam wpuscic ostry kit :
Wszyscy z naszej drużyny mają hasło kapitana w razie gdyby nas nie było bo jesteśmy kumplami z jednej klasy--------&gt;wow...ciekawe wątki :mrgreen: skoro wszyscy w waszej ekipie jak piszesz mają hasło kapitana czyli Twoje to dlaczego lube81 podając typy nie wchodzi na Twój nick? Jak to miało miejsce w 2 kolejce? Gdzie podał typy jako lube81 uuuu słaby wykręt :mrgreen:

zulw1 nie jest już z nami bo nie pomagał nam w wystawianiu typów więc zmienił mecz---&gt;wiec sugerujesz ze to zulw1 zmienił typ bo nie jest z Wami? Czyli pomyslmy :mrgreen: gdybyscie usuneli zółwia1 z Waszej ekipy bo sie nie dokłada z typami to po a) na jaki grzyb miałby tu wchodzić po b) jak by sie wkurzył zeście go usuneli to by sie cieszył z Waszej porazki, a nie robił wygranej :mrgreen:

Aha niezła histotria mósiałeś się namyśleć nieźle jak na to wpadłeś? -----&gt;
wpadłem? Bystra głowa i mysli :mrgreen: mam na to papiery :mrgreen: chcieliscie przekręcić kogos kogo nie można :mrgreen: bo sie nie da .
Praktycznie wogule nie masz racji bo my nie wiedzieliśmy o edycji typów-----&gt;tzn ze jak podliczałes wlazły typy to nigdy nie wpisywałes wyników? Ani lube81? Bo wpiszując wynik robisz edycje uuuuuuu mi sie wydaje ze nie raz tak robiliscie :mrgreen: nadal widze ostro kręcisz, wszystko to jest za słabe ????

. Jak byśmy chcieli was oszukać to spokojnie byśmy to zrtobili lepiej a nie zmieniając typ na 1 pomyśl trochę------------------&gt;ciekawe jak? Zawyzyłbys kurs? Człowieku nie ze mną te numery :mrgreen: nic by nie przeszło. Tym bardziej ze jak byście przegrali juz by ekipy Wam uciekły dość znacznie a ze to nie było 4:0 tylko 2:0 dla nas i jeden typ dawał wam wygraną to poprostu zmieniliscie, wykorzystaliscie okazje.

Nam na kasie nie zależy tylko na zabawie więc ponieważ kasy mam wystarczająco z zakładów-----------&gt;stara śpiewka :grin: takich co wygrywają tysiące a nie mają na kupienie choćby hamburgera to ja znam :mrgreen: .

A ty i tak nie wygrasz więc afery nie rób takiej i nie wymyślaj historyjek dziecinnych-------&gt;staram sie układać fakty, ale z tym zulwiem to dobry bajer :mrgreen: czlowieku dałbys mi numer kom do zulwia co wam tak zmienił a w 5minut bym nim tak zakręcił ze sam by sie wygadał ze to nie on :grin:

Jeszcze taka wątpliwość dlaczego dzis rano zmieniając typ z Turku na Lahti jak powinno być, nie wpadłes tutaj i sie nie wytłumaczyłes? Wiesz czemu? Bo wyslales lube81 ze moze sie uda coś wskurać, ale sciema nie przeszła.
Kolejne dwie wątpliwości:
1) lube81 rano pisze ze to kolega wystawiał typy i dawał plusy........hmmmmm...czyli ty piszesz ze zulw1 wyleciał bo nie pomagał w wystawianiu typów to zakłądam ze mając na mysli kolega miał Ciebie bo zulwia1 juz z Wami nie było.
2) lube81 pisze ze kolega zostanie wyrzucony z druzyny...a ty piszesz ze zulw1 juz wyleciał za nie pomaganie w wystawieniu typów wiec kto bedzie wyrzucony, skoro zulwia1 juz nie ma? Zostałes Ty, gdyz jak sugerujesz tylko Wasza dwójka jest w konkursie. Czyli jakby nie patrzeć zulwia1 juz nie bylo, lube81 mowi ze to kolega który zostanie wyrzucony czyli wszystko wskazuje na -&gt;wlazłego. Sam siebie wkopałes wlazły ????
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Idź się leczyć na czoło napisz coś jeszcze bo się z kolegami nieźle bawimy z twoich tekstów. A skąd ty masz wiedzieć że ja na jego konto nie wchodzę :mrgreen: nie masz o tym pojęcia to mogą tylko moderatrzy zobaczyć. pisz coś jeszcze dobra zabawa
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Mówisz że żaden wkręt by nie przesedł tak? To jesteś śmieszny bo tego co widziałem to tyle dużyn zawyżało kursy albo pisało + jak pregrali więc nie opowiadaj głupot ???? A tak pozatym to nie wiesz co mówisz nie znasz się więc się nie udzielaj .
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Mówisz że żaden wkręt by nie przesedł tak? To jesteś śmieszny bo tego co widziałem to tyle dużyn zawyżało kursy albo pisało + jak pregrali więc nie opowiadaj głupot ???? A tak pozatym to nie wiesz co mówisz nie znasz się więc się nie udzielaj .
. Jak byśmy chcieli was oszukać to spokojnie byśmy to zrtobili lepiej a nie zmieniając typ na 1 pomyśl trochę------------------&gt;ciekawe jak? Zawyzyłbys kurs? Człowieku nie ze mną te numery nic by nie przeszło

Czytaj uwaznie :mrgreen: moze macie za mało latek by zrozumiec, ale napisalem &quot;nie ze mną te numery, nic by nie przeszło&quot; co moze odświeży Wam umysł jak dodam ze chodzi o moją drużynę :mrgreen: prawdopodobnie masz racje w tym ze inni zawyzali zmieniali itp gdyz FC Typer tez to zrobiło ale ich pech ze ja sie nie daje i Wasz tez pech :grin: a co do tego ze dobrze sie bawicie to najwazniejsze ze zakończyliscie juz swój udział oszustwem i o Was również świadczy to ze jeszcze staracie sie kłamać z jakimś zulwiem, to tyle.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Słuchaj jak nie wiesz to się nie udzielaj. Wszyscy z naszej drużyny mają hasło kapitana w razie gdyby nas nie było bo jesteśmy kumplami z jednej klasy . zulw1 nie jest już z nami bo nie pomagał nam w wystawianiu typów więc zmienił mecz. Aha niezła histotria mósiałeś się namyśleć nieźle jak na to wpadłeś? hehe. Praktycznie wogule nie masz racji bo my nie wiedzieliśmy o edycji typów. Jak byśmy chcieli was oszukać to spokojnie byśmy to zrtobili lepiej a nie zmieniając typ na 1 pomyśl trochę. Nam na kasie nie zależy tylko na zabawie więc ponieważ kasy mam wystarczająco z zakładów. Wyra;liście to się cieszcie ja juz powiedziałem ponosimy odpowiedzialność za zulwia1 on już za swoje dostał. Moderatora dobermana szanujemy jak nas wywali to się zgłosimy w następnej edycji. A ty i tak nie wygrasz więc afery nie rób takiej i nie wymyślaj historyjek dziecinnych.
Konkurs jest przeznaczony tylko dla użytkowników, którzy:
a) Maja powyzej 18 lat
b) założą konto na http://www.Betsson.com podając prawdziwe dane osobowe i adresowe
c) zgodzą sie na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betsson Ltd. i jej partnerów

no nie wiem nie wiem...
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Konkurs jest przeznaczony tylko dla użytkowników, którzy:
a) Maja powyzej 18 lat
b) założą konto na http://www.Betsson.com podając prawdziwe dane osobowe i adresowe
c) zgodzą sie na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betsson Ltd. i jej partnerów

no nie wiem nie wiem...
wlazly11 lube81 zulw1 hmmm wszędzie jedynki :mrgreen: mają po 11 lat dzieci :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Drużyna REAL MADRYT CASTILLE zostaje usunięta z turnieju i wszystkie spotkania z udziałem tej drużyny zweryfikowane w najbliższym czasie na 3-0 dla przeciwnika

p.s Jeszcze raz będzie ktoś próbował włamać na konto to wszystkich zbanuje z tej drużyny (dotyczy do głownie Wlazłego)
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
słuchaj maja81szn zostalismy wykluczeni czyli kłutnia zakończona i jest spokój. Turniej fajny i niezła zabawa a ty już się tak nie bulwersuj tylko rywalizuj dalej
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
słuchaj maja81szn zostalismy wykluczeni czyli kłutnia zakończona i jest spokój. Turniej fajny i niezła zabawa a ty już się tak nie bulwersuj tylko rywalizuj dalej
jedna uwaga kończąca temat, co do owej kłutni i bulwersacji to Ci powiem ze z mojej strony nie ma takich podstaw, jestem spokojny i pewny w tym co pisze, wiec sie nie denerwuje. Powiem Ci ze cięzko mnie wyprowadzić w równowagi, gdyz panuje nad tym co robie, mozna by rzec: &quot;jestem oazą spokoju&quot; :mrgreen: dziekuje ze życzysz nam powodzenia :mrgreen:
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
pozwolicie ze ja sie wypowiem... hmmm odnosnie tego czy ktos chodzac do klasy moze miec 18 lat?? hmmm zastanowmy sie... chyba istnieje cos takiego jak 2 i 3 klasa liceum? chyba ze ktos zakonczyl swoja edukacje na poziomie gimnazjum i nie wie co jest dalej... ludzie troche pomyslunku zanim cos walniecie. Duzo osob z tego forum to niepelnoletni jednak czy to wyklucza ich z konkursu? konto mozna zarejestrowac na rodzicow (gorzej z wyplata jak cos)
co do kolegi zolwia to raczej nie moja /wlazlego/lube wina ze chlopak chcial sie zreflektowac.
i prosze nie pisac ze mamy po 11 lat bo to swiadczy o twoim szacunku do przeciwnika ( i rowniez o tobie) nie baw sie w detektywa bo nie masz pojecia jak to przebiegalo a bylo juz kilku w historii co wymyslali spiskowa teorie dziejow (hmmm ciekawe jak skonczyli)
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Koniec kłutni i rozmowy nas już w konkursie nie ma chodź szkoda bo nie nasza wina powinien zulw1 być zbanowany a nie my wyrzuceni ale skory z typerami i Gryfami tak zrobiliscie to z nami tez ok.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
KONIEC!!!!!!!
PS lube dobry jesteś na kumpla tak najeżdzać.
I tak zostaliscie wyrzucieni wiec skończ.
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
ty juz się fcbialas nie wtrącaj w nieswoje sprawy wszytsko jest juz ok zostalismy wurzuceni a zluw1 dostał za swoje. Więc daj sobie siana
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na za dużo sobie pozwalasz.Zakonczyłem rozmowe a ty dalej to ciagniesz.
Bardzo sie ciesze ze już cie nie ma w konkursie,bo tylko ciagłe zamieszane robiłeś.

PS proponuje zakonczyć
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Jako kapitan druzyny Crazy Typers chciałbym prosić o podanie terminarza do końca rozgrywek. Uważam, ze w tej własnie fazie terminarz powinien być ogólnodostępny.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Punkt regulaminu:
Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego spotkania jak przeciwnik!

Druzyna Lads From Szczecin podała spotkanie Lecha poznan Typ 1 druzyną MGPW podała to samo spotkanie tylko typ over 2.5 co wg punktu regulaminu oznacza bodaje -3 bramki.

Chyba nie musz pisac ze wynik 2:1 dla Lecha to tu i tu wchodzą na kuponie więc zdarzenie wykluczające sie, co chyba nawet nie ma wątpliwości.
 
Do góry Bottom