>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

mkr 32

mkr

Użytkownik
Snajp w grupie 6 mam 9 pkt a nie 12 (zapomniałeś odjąć mi 2-go v.o.), w związku z czym to Ty awansujesz dalej. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Grupy rozlosowane. Terminarze dodane więc można zacząć stawiać na 1. kolejkę. Benek podliczy grupę 2. to dodam ludzi w odpowiednie miejsca.

Opiekunami grup są:
Liga Mistrzów (A,B,C,D) - jasper
Liga Mistrzów (E,F,G,H) - sumada90
Liga Europejska (A,B,C,D) - INTELOWIEC
Liga Europejska (E,F,G,H) - Valverde.

Tym, którym udało się wygrać pieniążki mogą już przesyłać dane do mnie. Ja przekaże je Marcinowi na zakończenie konkursu.

login w sportingbecie:
ID:
Miejsce(w jakiej grupie):
Kwota wygranej:


Powodzenia w drugiej fazie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupa 2 podliczona do końca.
s90/Wstawiłem do grup i terminarzy poszczególne osoby z tej grupy
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Przygodę z turniejem zakończyłem na pierwszej rundzie, zwycięzcom gratuluje i życzę powodzenia w dalszej fazie turnieju. Nie ukrywam jednak, że prowadzenie turnieju mocno odbiegało od standardów i gdyby osoby odpowiedzialne za grupę 3 nieco przychylniej spoglądali na uczestników konkursu to wciąż byłbym w grze. Trochę jak z PKW i wyborami do sejmików wojewódzkich. Szkoda ale czasem tak bywa.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tu są trochę dwie strony medalu ,bo z jednej głupio,żeby komuś jakaś literówka zabierała wygraną , z drugiej chyba jednak trzeba przyjmować zasadę &quot;grubej kreski&quot;,bo &quot;naginanie&quot; nigdy dobrze się nie kończy,zawsze znajdzie się ktoś kto będzie próbował przesunąć granicę jeszcze trochę.
Brak wpisanego kursu,brak wpisanego zwycięzcy, spóźnienie 10 sekund, a zaraz ktoś zechce ,żeby mu zaliczyć typy z wczoraj bo &quot;on ma skrina&quot;.
Już teraz pojawiają się posty od tych którzy zapisali się do konkursu,a nie wzięli udziału lub olali go w trakcie ale okazuje się,że była plaga awarii kompów i nagminne przerwy w dostawie prądu.
Pewne standardy trzeba zachowywać i za pewne rzeczy brać odpowiedzialność.
Ja zresztą dzisiaj próbowałem zawalczyć z &quot;bylejakością&quot; w typach dnia,pisząc najbardziej januszową analizę o niczym z garścią &quot;ciekawostek&quot; jakże typowych dla tamtego bardzo zubożałego merytorycznie działu.
Co najlepsze - weszło.
A wracając do meritum - wszyscy którym niepoprawny wpis odebrał punkty mogą potraktować swoje typy jak strzał napastnika,z przewrotki, zza pola karnego,piękny,mocny ale jednak ocierający się o poprzeczkę nie z tej strony co trzeba ergo - nietrafiony.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Liga Europy grupy A - D zrobione, tabelki po trzech kolejkach i póżniej już co kolejkę.
Mała uwaga do użytkownika WISLAKS - jeśli nie masz czasu, żeby podać swoje typy i kopiujesz czyjeś (w tym wypadku Valverde), to chociaż poświęć parę sekund i zobacz, co kopiujesz, i kopiuj bez tych samych błędów :mrgreen:
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Liga Europy grupy A - D zrobione, tabelki po trzech kolejkach i póżniej już co kolejkę.

Mała uwaga do użytkownika WISLAKS - jeśli nie masz czasu, żeby podać swoje typy i kopiujesz czyjeś (w tym wypadku Valverde), to chociaż poświęć parę sekund i zobacz, co kopiujesz, i kopiuj bez tych samych błędów :mrgreen:
Jeśli coś takiego miało miejsce to AKO=0. Ja już w pierwszej fazie zauważyłem, że kopiuje on typy np. moje. Jeszcze jeden taki numer i WISLAKS wylatuje z konkursu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f463/liga-mistrzow-e-f-g-h-115725.html#post4938922
Nie zgadzam się z tą decyzją, co za róznica ile typów podam? Równie dobrze mógłbym podać jutrzejszy i byl miał za niego 0 punktów ale nie dostałby mój rywal w/o. Proszę to skorygować bo to na prawdę nie ma sensu.. ;x
Tu się z kolegą zgadzam, tym bardziej, że w którejś grupie bodajże była sytuacja, gdzie ktoś podał 2 typy i normalnie zostały one uznane. Po co karać walkowerem, skoro ktoś podający mniej niż 5 typów sam sobie szkodzi i komplikuje szanse na wygranie w danej kolejce? Równie dobrze, gdyby była analogiczna sytuacja, że zapomniałem podać typów i jest 7:45, a z piłki do 8:00 są 3 mecze, to nie mogę typować tych 3 meczów w konkursie, bo przeciwnik wygra walkowerem? Dziwne to trochę ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f463/liga-mistrzow-e-f-g-h-115725.html#post4938922

Nie zgadzam się z tą decyzją, co za róznica ile typów podam? Równie dobrze mógłbym podać jutrzejszy i byl miał za niego 0 punktów ale nie dostałby mój rywal w/o. Proszę to skorygować bo to na prawdę nie ma sensu.. ;x
Wczoraj jeszcze trwały dyskusje na ten temat.
Ostatecznie można podać mniej niż 5 typów jeśli mecze stawiane są o później godzinie.
Zaraz wszystko ci poprawie.
 
Do góry Bottom