>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grupy i terminarz gotowe - można typować ????
Startujemy od soboty, co znaczy, że pierwsze spotkania obejmują noc z piątku na sobotę - najważniejsze informacje zostały również wklejone w każdym dziale grupowym.
Miłej zabawy! ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
3. maniek04121993 - jasper Zapomniałem wpisać można poprawić? Grupa 6
8. W konkursie przestrzegany jest bezwzględny zakaz edycji typów jak również prowadzący nie nanoszą żadnych poprawek po uczestnikach i nie ma od tej zasady odstępstwa w żadnej sytuacji - w gestii uczestnika jest poświęcić chwilę czasu przed zatwierdzeniem typów, aby sprawdzić, czy wszystko się zgadza. Przypominamy również o dostępnej opcji podglądu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli kolejka trwa do 8 lutego a jest mecz 8 lutego o 24:00 co w sumie równie dobrze można przyjąć że jest 9 lutego o 0:00 to taki mecz można podać do kolejki która kończy się 8 lutego czy już nie?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jeśli kolejka trwa do 8 lutego a jest mecz 8 lutego o 24:00 co w sumie równie dobrze można przyjąć że jest 9 lutego o 0:00 to taki mecz można podać do kolejki która kończy się 8 lutego czy już nie?
Jest jasno napisane zarówno w regulaminie, jak i na początku każdego tematu, które mecze można podawać. Nawet jeśli zaczyna się o 0:00, to zalicza się już do następnego dnia ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Podliczających proszę o podanie w miarę możliwości tabel w trakcie przerwy na All Star Weekend, a potem od 5 kolejki już po zakończeniu każdej z kolejek, żeby był w miarę przegląd sytuacji - z góry dziękuję ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Jak mamy wpisywać gospodarzy tak jak w William Hill na drugim miejscu czy tak jak jest rzeczywiście bo ja tak wpisuje.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Mistrzostwo swiata !!! ???? 1 kolejka - dalem 5 overow to byly same undery, w 2 kolejce dalem 5 underow to byly same overy, no nie moge ????
 
deepred 693,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Powinno się zawsze zaokrąglać do tej liczby do której jest bliżej. ;) Jeżeli byłoby 3.644~ to wtedy podaje się 3.64, a jeżeli jest 3.646~, to wtedy 3.65.
Poza tym, ma ktoś w ogóle zamiar podliczać grupę 7 i 8? Bo taki rozpiździel tam jest, że w ogóle nie idzie się połapać...
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Nie panikujcie panowie ????
Jestem w tym tygodniu na wyjeździe z pracy i mam ograniczony czas, dlatego swoje grupy ogarnę później.
Mamy teraz przerwę na All Star, więc wszystko nadrobimy. Podawajcie normalnie typy i wszystko będzie podliczone ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jak mamy wpisywać gospodarzy tak jak w William Hill na drugim miejscu czy tak jak jest rzeczywiście bo ja tak wpisuje.
Pisałem już wcześniej - wygodniej się nam podlicza, jak podajecie po polsku, czyli gospodarza na pierwszym miejscu, ale generalnie nie robi to aż tak ogromnej różnicy.

Rozliczy ktoś 2 kolejkę w 6 grupie?
Zobacz mój post wyżej, spokojna głowa ;)
Powinno się zawsze zaokrąglać do tej liczby do której jest bliżej. ;) Jeżeli byłoby 3.644~ to wtedy podaje się 3.64, a jeżeli jest 3.646~, to wtedy 3.65.
Dokładnie tak powinniśmy podawać i zaokrąglać.
 
Do góry Bottom