>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Siemasz,

nic trudnego ;). podliczasz typy, wyliczasz AKO, robisz tabelkę.
Popatrz jak to wygląda w poprzedniej edycji i daj znać.

powiem tak, że zabierze Ci to może 30 minut dziennie max ;).

Panie, ako to my tutaj nie liczymy nawet;) kazdy podlicza swoje typy sam w danej kolejce. A jak wiadomo patrzy sie na wysokosc kursu i ile trafiony ttp dal nam goli w zależności czy gramy u siebie czy na wyjeździe. Łatwizna.
Do osoby odpowiedzialnej za podliczanje nalezy wpisanie potem wyników w terminarzu i zrobieniu tabeli po kilku kolejkach.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Forum w dalszym ciągu działa mi tragicznie. Na wczytanie każdego z tematu muszę czekać do kilku minut, albo nie wczytuje się wcale. Do tego nie wczytują mi się grafiki, na które klika się aby obejrzeć ostatniego posta, dlatego nie chcę już szukać po tematach odpowiedzi na pytanie, bo bardzo długo mi to zajmie. Czy do Ligi Mistrzów udział też muszę potwierdzić? Widziałem, że jest już data rozpoczęcia ustalona, ale nie wiem czy w niej gram (będą eliminacje?).

P.S

Wie ktoś dlaczego mam takie problemy z forum, które trwają od momentu przerwy w działaniu parę miesięcy temu?
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Forum w dalszym ciągu działa mi tragicznie. Na wczytanie każdego z tematu muszę czekać do kilku minut, albo nie wczytuje się wcale. Do tego nie wczytują mi się grafiki, na które klika się aby obejrzeć ostatniego posta, dlatego nie chcę już szukać po tematach odpowiedzi na pytanie, bo bardzo długo mi to zajmie. Czy do Ligi Mistrzów udział też muszę potwierdzić? Widziałem, że jest już data rozpoczęcia ustalona, ale nie wiem czy w niej gram (będą eliminacje?).
P.S
Wie ktoś dlaczego mam takie problemy z forum, które trwają od momentu przerwy w działaniu parę miesięcy temu?
Mam to samo na Chrome, nie umiem sobie z tym poradzić, zainstalowałem Mozille i tu mi działa.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Forum w dalszym ciągu działa mi tragicznie. Na wczytanie każdego z tematu muszę czekać do kilku minut, albo nie wczytuje się wcale. Do tego nie wczytują mi się grafiki, na które klika się aby obejrzeć ostatniego posta, dlatego nie chcę już szukać po tematach odpowiedzi na pytanie, bo bardzo długo mi to zajmie. Czy do Ligi Mistrzów udział też muszę potwierdzić? Widziałem, że jest już data rozpoczęcia ustalona, ale nie wiem czy w niej gram (będą eliminacje?).

P.S

Wie ktoś dlaczego mam takie problemy z forum, które trwają od momentu przerwy w działaniu parę miesięcy temu?
Nie trzeba potwierdzić udzialu wLM. Szczegóły poznacie jutro wieczorem odnośnie tego kto zagra w LM oraz nasz komunikat w tej sprawie.
Pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Siemasz,
nic trudnego ;). podliczasz typy, wyliczasz AKO, robisz tabelkę.
Popatrz jak to wygląda w poprzedniej edycji i daj znać.
powiem tak, że zabierze Ci to może 30 minut dziennie max ;).
Hm a więc mogę spróbować ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Panie, ako to my tutaj nie liczymy nawet;) kazdy podlicza swoje typy sam w danej kolejce. A jak wiadomo patrzy sie na wysokosc kursu i ile trafiony ttp dal nam goli w zależności czy gramy u siebie czy na wyjeździe. Łatwizna.
Do osoby odpowiedzialnej za podliczanje nalezy wpisanie potem wyników w terminarzu i zrobieniu tabeli po kilku kolejkach.
Racja ???? na szybkoego oczywiście pisane. A więc sprawa jeszcze prostsza ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Koniec zapisów i potwierdzeń.
Wracamy do Was jutro wieczorem z informacjami oraz parami rundy wstępnej LM.
Koło 20-21 maksymalnie powinno być ;).
proszę obserwować.
pzdr!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Komunikat odnośnie fazy LM. Mamy 20 uczestników fazy grupowej - to użytkownicy, których nagradzamy, którzy są z nami już kolejną edycję i sumiennie podają typy.
Kolejne 12 miejsce jest do &quot;wzięcia&quot;.
Tutaj utworzymy -&gt; 12 par -&gt; 24 osoby, zapisało się 28 osób, niestety kilka osób nie weźmie udziału, ale zostaną normalnie dodani do rozgrywek ligowych.

Lista użytkowników, którzy nie biorą udziału w LM.

1. zakucyk
2. [TheNormalOne]
3. jediusz
4. plmpcrue

Lista nie powstała przypadkowo, została stworzona w oparciu o wkład na forum,który jest mniejszy od reszty ale, myślę, że z czasem będzie lepiej. Przypominam, że uczestnictwo w forum to nie tylko stworzenie swojego tematu w kuponach i pisanie w typach na żywo. To przede wszystkim merytoryczne analizy, które rozwijają forum.
Podawajcie typy i nie olewajcie konkursu i udzielajcie się na forum, a będzie lepiej.
Oczywiście będziecie też brani pod uwagę przy Pucharze FB.

Tak jak pisałem wcześniej, pary pojawią się nie długo w temacie:

https://forum.bukmacherskie.com/f515/runda-eliminacyjna-1-mecz-sobota-niedziela-3-4-wrzesnia-2016-a-137273.html
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapomniałem podać bukmachera - Expekt oczywiście możliwe jest dopisanie ? ???? Z góry dziękuję, potem do skasowania.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Warto się zapoznac w tym co widnieje w regulaminie i dotyczy takiego przypadku. Wrzucam całą listę przewinień i kar jakie obowiązują w naszym konkursie.
Rozporządzenie kar w konkursie
Brak typów, Walkower 0-3 (lub większy)
Podanie tego samego typu co przeciwnik (-2)
Podanie typów po czasie (-2)
Brak bukmachera (-2)
Podanie nieregulaminowego typu (DNB, live, asian handicap) (-2)
Brak dat. (w przypadku dwudniowych kolejek) – pierwszy raz ostrzeżenie, każdy następny (-1)
Brak numeru kolejki (-1) (ponieważ typujemy przez cały tydzień)
W przypadku podania więcej niż 4. typów liczone są pierwsze 4 typy podane, a za piąty i każdy kolejny typ po (-1)
W przypadku podania mniej niż 4 typów (lub np. jednego typu o innej dacie niż zaplanowana kolejka) nie ma ujemnych punktów, po prostu liczymy typy z mniej niż czterech meczy.
Zawyżanie kursów – wykluczenie drużyny
Inne wykroczenia – kara indywidualna nałożona przez moderatora

Będzie możliwość edycji do 2 kolejki ligowej.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak jest, panowie, każdy z Was zajmie się moderowaniem jednej z lig. Głównie to polegać będzie na założeniu nowego tematu wg termiarza oraz tworzeniu tabeli.

Ale to więcej szczegółów bliżej 7.09 ;).

pzdr!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Okej, w takim razie proponuję tak:
co do moderowania:
nbd - 1 liga
zibi16 - 2 liga
zakucyk - 3 liga
Jak pisałem wcześniej, trzeba robić tabelę oraz zakładać tematy, nic więcej ze względu na to, że każdy sam podlicza typy.
Dajcie znać czy Wam pasuje.
pzdr!
I poszukujemy jeszcze kilku osób do LM , jak ktoś jest chętny to dać znać. Miło by było jakby 4 osoby jeszcze się znalazły ;).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czekam na potwierdzenie w sprawie moderowanie:

zibi16 - 2 liga
zakucyk - 3 liga

Jeśli jesteście nadal chętni, to Was wpisuję jako opiekunów.

Pojawił się podział w ligach. Terminarze będą max do 8.09, pierwsza kolejka 10.09.
 
Do góry Bottom