>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Uczta Piłkarska XII 2 liga
Witam,
Z moich wyliczeń wychodzi że mam 3 punkty po 5 kolejkach a nie zero (2 porażki 0 pkt , 1 brak typów -3 pkt, 2 wygrane 6 pkt , bilans 3 punkty) pozdrawiam ipococito13
s90/ zgadza się jednak tabela jest po 4. kolejkach wklejona. Mój błąd bo tego nie opisałem. Kolejna tabela pojawi się po dzisiejszym dniu.
 
Z 622,2K
5.Lanus v Independiente x//2,90 wynik 1-1
Trafione AKO 8,70
A w tabeli blad bo za ten pojedynek mam miec 3 punkty a nie minus 3 .Prosze to poprawic grupa1
4. kolejka 27.09.2015
zwyciestwo1960 - kostuchi

1.Huracan v Velez Sarsfield x//3,00 ✅
2.Rosario Central v Gimnasia LP x//3,10
3.Defensa y Justicia v Quilmes x//3,20
4.San Martin San Juan v Sarmiento x//2,95
5.Lanus v Independiente x//2,90

AKO 254,60

Wszystko Argetyna

Buk

✅3,00
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ten typ z 5 kolejki &quot;3. Litex - Legia Warszawa 2 @ 1.91 &quot; to liga mistrzów młodzieżowa wynik 1:2
Poprawione.
Uwaga do wszystkich: dopisujcie przy typach jaka to liga jeśli stawiacie egzotyczne rozgrywki albo niższe ligi.
Druga uwaga: przy reklamacjach ma pojawiać się link do typów. Bez linka nie będzie uwzględniana prośba. Dla Was to chwila a my musimy potem przeszukiwać tematy.
e/ Liga 3 podliczona. Posprawdzajcie czy wszystko jest dobrze, w razie czego piszcie tu lub na PW. Tabela już jest.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grupa 6 wraz z aktualną tabelą ogarnięta - przepraszam za poślizg. Jeśli ktoś znajdzie jakieś błędy, proszę tu zgłaszać i poprawimy ;)
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Grzesio w grupie 5 chyba nie daje rady ogarnąc konkursu, dzisiaj 7 kolejka a typy z początku nie rozliczone do końca, tabeli brak.
Zainteresowany najlepiej niech się wypowie w tym temacie.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Grzesio w grupie 5 chyba nie daje rady ogarnąc konkursu, dzisiaj 7 kolejka a typy z początku nie rozliczone do końca, tabeli brak.
Zainteresowany najlepiej niech się wypowie w tym temacie.
dzisiaj podliczę co mogę ;) miałem małe kłopoty techniczne...
 
karel79 33

karel79

Użytkownik
trochę konsekwencji, w 2 kolejce taka prośba została uwzględniona ????
s90/ właśnie jest konsekwencja bo do 2. kolejki była &quot;neutralizacja&quot; takich błędów aby nikomu na starcie nie zabierać szans na dobrą lokatę. Nie raz prosiłem na co zwracać uwagę.
 
Do góry Bottom