>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Minimalny stawka to 10zł.
Dodatkowe punkty są dopisywane tylko wówczas, gdy typ jest poprawnie wytypowany.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Przypominam , że jest możliwość zdobycia dodatkowych punktów w klasyfikacji długoterminowej. Należy podesłać do prowadzących screen&#39;a zawartego kuponu , ew. numer kuponu.
O jakie dokładnie zakłady chodzi znajdziecie informację w regulaminie i temacie od typów długoterminowych

Kupon musi być zawarty przed pierwszym spotkaniem mistrzostw.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dodatkowych pkt w zakładach długoterminowych a konkretniej mówiąc w zakładach na wyjście z grupy i dotarcie do półfinału.Czy żeby dostać te dodatkowe punkty muszę obstawić dokładnie np. że Szwecja i Anglia wyjdą z grupy? Czy mogę obstawić że sama Szwecja wyjdzie? I identycznie z półfinałami,bo szczerze powiedziawszy nawet nie wiem czy jest taki zakład w Tobet żeby obstawić komplet półfinalistów.
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
Czy w tym konkursie wymagane jest stawianie kuponów w Tobet czy nie? Czy juest to opcja dodatkowa i obowiązuje tutaj &quot;dobrowolność&quot;.
Grzesio // dobrowolność , ale za poprawne kupony są extra punkty ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie odnośnie dodatkowych pkt w zakładach długoterminowych a konkretniej mówiąc w zakładach na wyjście z grupy i dotarcie do półfinału.Czy żeby dostać te dodatkowe punkty muszę obstawić dokładnie np. że Szwecja i Anglia wyjdą z grupy? Czy mogę obstawić że sama Szwecja wyjdzie? I identycznie z półfinałami,bo szczerze powiedziawszy nawet nie wiem czy jest taki zakład w Tobet żeby obstawić komplet półfinalistów.
Wystarczy jedno zdarzenie.
Faktycznie, Tobet nie ma takich zakładów w ofercie.
Jeśli chodzi o wyjście z grupy to będziemy brać pod uwagę zakłady: Winner group B (Zwycięzca)
Za półfinały dodatkowych punktów nie będzie ze względu na brak oferty.
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Wystarczy jedno zdarzenie.
Faktycznie, Tobet nie ma takich zakładów w ofercie.
Jeśli chodzi o wyjście z grupy to będziemy brać pod uwagę zakłady: Winner group B (Zwycięzca)
Za półfinały dodatkowych punktów nie będzie ze względu na brak oferty.
Jeżeli chodzi o drużyny które wyjdą z grupy to postawiłem już wcześniej 5 kuponów po 20PLN na TOP2 w poszczególnych grupach bo przecież wyjść z grupy można też na drugim miejscu.
Moim zdaniem pomysł z braniem pod uwagę tylko zakładów na zwycięzce grupy to trochę dziwna sprawa. Zwycięzców grup będzie czterech, a zespołów które awansują z każdej z grup osiem. Także czy zakłady na TOP2 w grupach również będą brane pod uwagę ?
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
&quot;d) w przypadku zagrania kuponu w Tobet z danym spotkaniem otrzymujemy +100pkt (w przypadku trafionego typu). Minimalna stawka na kupon to 30zł&quot;
Czy zagrane zdarzenie musi być identyczne z tym podanym na forum ?
Czy może być inne byleby dotyczyło tego meczu i było z minimalną stawką 30pln ?
Powiedzmy że na forum obstawiam over 2.5 a kupon puszczam na over 1.5 , jak to wygląda ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
d) w przypadku zagrania kuponu w Tobet z danym spotkaniem otrzymujemy +100pkt (w przypadku trafionego typu). Minimalna stawka na kupon to 30zł
Też mam pytania odnośnie tego punktu, ale trochę inne.
1) Czy mogę zagrać kupon jako dubel z typami, które podałem tu w konkursie ?? Przykładowo podaję, że wygra Polka i Rosja i puszczam taki też kupon, ale nie jako single tylko w dublu. Czy warunkiem otrzymania dodatkowych punktów jest tylko i wyłącznie zagrany singiel w Tobecie ?
2) Podobne pytanie do tego powyżej. Gram np Polskę - tak jak podałem w temacie z typem na dzień 8 czerwiec - a oprócz tego mam dołączony jakieś inne zdarzenie choćby tenis. Czy może być takie coś ?
3) I ostatnie pytanie, ale raczej znam na nie odpowiedź, że NIE, ale dla pewności spytam. Zagrałem w temacie konkursowym czysty win a kupon w Tobecie Polska DNB - rozumiem, że wtedy nie ma co liczyć na dodatkowe pkt za zagrany kupon, bo to inne zdarzenie ?
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
Nie widzę za bardzo w ofercie Tobet kursu na zdarzenie &quot;Obydwa zespoły strzelą Tak lub Nie&quot;, a konkretnie w meczu Polska - Grecja, chyba, że coś przeoczyłem...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy zagrane zdarzenie musi być identyczne z tym podanym na forum ? Czy może być inne byleby dotyczyło tego meczu i było z minimalną stawką 30pln ? Powiedzmy że na forum obstawiam over 2.5 a kupon puszczam na over 1.5 , jak to wygląda ?
Musi to być konkretne spotkanie, typ może być różny (warunek to zakaz podawania typów przeciwstawny, np. grasz over 2.5 w Tobet, a w konkursie podajesz under 2.5)
Warunek to stawka min. 30zł i kurs min. 1.30
Musi to być potwierdzone screenem
1) Czy mogę zagrać kupon jako dubel z typami, które podałem tu w konkursie ?? Przykładowo podaję, że wygra Polka i Rosja i puszczam taki też kupon, ale nie jako single tylko w dublu. Czy warunkiem otrzymania dodatkowych punktów jest tylko i wyłącznie zagrany singiel w Tobecie ?
Tak, może być dubel z tym konkretnym spotkaniem. Min. stawka 30zł, min. AKO 1.50, potwierdzone screenem
Dzisiaj uzupełnię to w regulaminie.
2) Podobne pytanie do tego powyżej. Gram np Polskę - tak jak podałem w temacie z typem na dzień 8 czerwiec - a oprócz tego mam dołączony jakieś inne zdarzenie choćby tenis. Czy może być takie coś ?
jw.
I ostatnie pytanie, ale raczej znam na nie odpowiedź, że NIE, ale dla pewności spytam. Zagrałem w temacie konkursowym czysty win a kupon w Tobecie Polska DNB - rozumiem, że wtedy nie ma co liczyć na dodatkowe pkt za zagrany kupon, bo to inne zdarzenie ?
Zakłady przeciwstawne nie są zaliczane.
Np. w konkursie podasz remis, a na kuponie 1.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mam jeszcze pytanie odnośnie kuponów zagranych w Tobecie. Jeśli zagrałem Rosję po kursie 2,10 a na kuponie realnym Rosję DNB lub Rosję 1X to mogę liczyć na dodatkowe pkt czy nie ? Nie wiem jak to rozpatrujecie ?
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Chciałbym zapytać dlaczego moje typy zostały usunięte/zniknęły - dawałem do grup i długoterminowe dziś popołudniu. Prosze od odp
 
Do góry Bottom