>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Prosze o porawienie nazwy drużyny w moim poście na: Para 6 - Valverde i Shen
Link
http://forum.bukmacherskie.com/f389/4-kolejka-21-24-06-2012-a-78441.html
Z góry dziękuję.
O(M) ; zakaz edycji
Tyle, że ja nie edytowałem posta, prosiłem opiekuna konkursu o naniesienie poprawki. Mam nadzieję, że wyczuwasz subtelną różnicę...
O(M) ; zakaz edycji = Przepraszam Cię najmocniej, ale niestety regulamin &quot;mówi&quot; jasno, iż edycja w tym konkursie nie występuje i brak nazwy drużyny (tudzież niewłaściwa nazwa) skutkują unieważnieniem typów w danej kolejce, a opiekunowie konkursu są głusi na wszelkie prośby o poprawki;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Tyle, że ja nie edytowałem posta, prosiłem opiekuna konkursu o naniesienie poprawki. Mam nadzieję, że wyczuwasz subtelną różnicę...

O(M) ; zakaz edycji = Przepraszam Cię najmocniej, ale niestety regulamin &quot;mówi&quot; jasno, iż edycja w tym konkursie nie występuje i brak nazwy drużyny (tudzież niewłaściwa nazwa) skutkują unieważnieniem typów w danej kolejce, a opiekunowie konkursu są głusi na wszelkie prośby o poprawki;)

skopiowales caly post, zmieniles typy, ale masz napisana zla druzyne, to juz nie nasz problem. Typy niewazne.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
4.kolejkę wygrał Drink Team, bo mamy remis idealny : Obserwator - Radomiak 20:20, zwycięstwo - scyzoryk 17:17, jednak Drink Team wcześniej podał typy (liczy się czas 2.osoby):;/:.
O tym czy obaj dostaną nagrody poinformuję po konsultacji z administracją...
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
co do mojej analizy. Niby brak edycji postów , nie edytowałem tylko podałem w osobnym. Podajemy typy w jednym poście, niektórzy osobno i jest dobrze , tak więc też coś podałem osobno ale ok
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
co do mojej analizy. Niby brak edycji postów , nie edytowałem tylko podałem w osobnym. Podajemy typy w jednym poście, niektórzy osobno i jest dobrze , tak więc też coś podałem osobno ale ok
no wlasnie, skoro typy podawane sa przez niektorych osobno, to dlaczego my nie mozemy podac analizy w osobnym poscie?
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
scyzoryk73 oraz radomiak1910 bardzo dobrze Was rozumiem, ale zgodnie z regulaminem, z którym ponoć się zgodziliście to:
z regulaminu:
▶przykładowy post typującego:

Nazwa Drużyny : F1 Dream Team

Polska - Grecja

Wynik: 2:1
Pierwszy gol: Polska
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 2:0

itd.
Na koniec proszę podać ewentualny link
do analizy oraz screen/numer kuponu z Unibet


Czyli rzeczą jasną jest, że taka analiza musi odnosić się do wyżej podanych typów. A poza tym konkurs polega na podawaniu typów, a nie na podawaniu i punktowaniu analiz. To jest tylko dodatek, za który można dostać ✅
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Typy akselka tak jak wszystkie inne dotychczas bez nazwy drużyny są nieważne, analiza o której wyżej mowa także usunięta. Analiza i kupon mają być dołączone do postu z typami tak jak wytłumaczył wam to pirelli. pzdr
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Typy podajemy przed rozpoczęciem spotkań, każdy post dodany po rozpoczęciu meczu będzie usuwany i karany żółtą kartką, jednak możemy podawać typy na kolejne spotkania, czyli jeżeli nie zdążymy obstawić meczu z piątku o godz. 18.00 a następny mecz jest o godz. 20.45, to możemy obstawić ten mecz, ale oczywiście bez meczu o godz. 18:00 !
A gdzie jest tak napisane, że trzeba w jednym poście?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Tabela zrobiona, jeżeli chodzi o podawanie typów, proszę podawać w jednym poście, łatwiej jest liczyć... wszystko by było fajnie ale kilka osób podało te same typy w kolejnych postach... jakbym tego nie sprawdził to by były podwójne punkty.... jak coś sie nie zgadza to pisać.
Dziękuje, tyle w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom