>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

yetz 18

yetz

Użytkownik
Ja rozumiem, ze cos jest przelozone i mozna typy zastepcze podawac, ale nie przesadzajmy w druga strone. Ktos widzi ile mu potrzeba do wygrania pojedynku i podaje dwa razy wyzszy kurs niz typ pierwotny. Kurs typu zasteoczego powinnien byc podobny.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W lidze siódmej ten punkt regulaminu wiele zmienia:

28. Podawanie typów jest obowiązkowe - Osoby, które nie podadzą typów (nie musi być trafione żadne AKO) w więcej niż połowie kolejek, zostaną wyrzucone z konkursu i dożywotnio pozbawione możliwości, uczestnictwa w kolejnych edycjach Uczty. Osoby wyrzucone, stracą oczywiście też swoją pozycję a ich wszystkie pojedynki zostaną anulowane. Oczywiście AKO z pojedynków ze &quot;zbanowanymi&quot; nadal się liczy w końcowej tabeli!

Użytkownik soren nie podał typów w więcej niż połowie kolejek, więc punkty za zwycięstwo z nim powinny być anulowane, a to sporo zmienia w czołówce tabeli ligi 7.
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
yetz - robsonUnited

1.Legia(-1) - Piast @ 2.40⛔
2.Bologna - Inter 2 @ 2.10✅
3.Catania - Juventus 2 @ 1.75✅
4.Chelsea - Man Utd over 3.5 @ 2.60✅
5.Śląsk - Zagłebie Lubin 1 @ 1.75⛔

Trafione AKO:9.56

yetz - robsonUnited

Everton - Liverpool Typ : X @ 3,30✅
Chelsea - MU Typ : X @ 3,20 ⛔
Bilbao - Getafe Typ : 1 @ 1,85⛔
OM - OL Typ : obie strzelą ? TAK @ 1,75
Rubin - Anżi Typ : X @ 3,15⛔

Trafione AKO po 4 typach: 3.30

Gdyby nawet mecz OM - OL się odbył i obie drużyny strzeliły to AKO = 5.78

Jednak kolega chciał wykorzystać sytuację, pomimo tego że w regulaminie nie ma słowa o typach zastępczych i organizatorzy ida na rekę komuś, to wedle przysłowia &quot;dać komus palec to weźmie cała rękę&quot; podał typ zastępczy:

&quot;Podaje typ zastępczy bo mecz OM-OL przełożony.

Jorge Wistermann - The Strongest Typ : X @ 3,25&quot;

Juz pomijająć to, że mecz odwołano o 15 a typ podany został o 23, rozumiem mozna nie miec czasu, ale takie cwaniactwo z kursem powinno być karane.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
W nawiązaniu do 7 ligi: No jak to? To ja już się ucieszyłem z 3 miejsca i ma teraz to być weryfikowane? ????

Ponadto, ciekawe czy zwróciłbyś na to uwagę w innej sytuacji?

Ale nie ma co się wdawać w jakieś dyskusje bo się pokłócimy jeszcze czy coś, a po co to ???? Niemniej, szkoda będzie jeśli wyniki będą zmienione bo szczerze się ucieszyłem z 3 miejsca ???? Pozdrawiam
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Mogę tylko napisać, że prawo nie działa wstecz i sąd nie zmienia swoich decyzji już po wyroku - jako rodzaj analogii to przytaczam ;) Pozdro ???? Do rodziny już podzwoniłem, że zająłem 3 miejsce i co teraz :razz: ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Będzie weryfikowane wyniki w lidze 7 i 8 z powodu użytkowników soren (7L) i Krzos(8L) obaj brali udział w kratkę jednak suma sumarum mieli minimum 8 kolejek bez typów czyli punkty za pojedynki z tymi użytkownikami będą anulowane (zgodnie z regulaminem), zapomniałem o tym punkcie ;) z góry przepraszam.
Tabele niebawem.
E: Zaktualizowane tabele ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tabela w grupie pierwszej zrobiona, proszę o sprawdzenie bo weryfikowałem wyniki z dwoma użytkownikami, którzy zostali zdyskwalifikowani więc może się jakiś błąd znaleźć.Zaznaczam, że punkty za konfrontacje z tymi userami zostały odjęte.
Ewentualne info proszę na PW.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na pewno nikt nie podawał tego meczu, bo wiedział że zostanie albo został przełożony. Wybierając spotkanie kierujemy się ofertą firmy, a tam to spotkanie było oferowane. Nikt nie ma obowiązku czytać portali sportowych czy stron klubowych i upewniać się, że dane spotkanie się odbędzie.
Sam liczyłem mocno na remis w tym spotkaniu (Marsylia-Lyon) i gdy się dowiedziałem, że mecz się nie odbędzie to szukałem innego prawdopodobnego remisu. Niestety Roma w końcówce meczu straciła bramkę na 3-2 i odpadłem z konkursu. Pretensje można miec tylko do siebie, że trafiliśmy mniejszy kurs od rywala. Typ zastępczy podajemy taki, który uważamy za mocno prawdopodobny. Mi się to nie udało, Robsonowi tak i okazał się lepszy.
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Proszę o jeszcze jedną weryfikację ligi 7 bo znów jest złe ustawienie czołówki. Wygrałem 13 pojedynków więc jakim cudem mam tylko 36 pkt? Proszę o poprawienie tabeli i przywrócenie mi 1 miejsca ????
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W nawiązaniu do 7 ligi: No jak to? To ja już się ucieszyłem z 3 miejsca i ma teraz to być weryfikowane? ????

Ponadto, ciekawe czy zwróciłbyś na to uwagę w innej sytuacji?

Ale nie ma co się wdawać w jakieś dyskusje bo się pokłócimy jeszcze czy coś, a po co to ???? Niemniej, szkoda będzie jeśli wyniki będą zmienione bo szczerze się ucieszyłem z 3 miejsca ???? Pozdrawiam
Taki jest regulamin, więc nie wiem dlaczego masz o to do mnie pretensje(jeśli już, to do sorena). Rozumiem, że w Twoim przypadku jest to w jakiś sposób krzywdzące, bo z nim wygrałeś(akurat wtedy podał typy).
Faktycznie nie ma się o co spierać, bo i tak byś miał czwarte miejsce, bo w ostatniej kolejce jednak wygrałem pojedynek, więc tak czy siak bym miał więcej punktów.

Proszę o jeszcze jedną weryfikację ligi 7 bo znów jest złe ustawienie czołówki. Wygrałem 13 pojedynków więc jakim cudem mam tylko 36 pkt? Proszę o poprawienie tabeli i przywrócenie mi 1 miejsca ????
soren nie podał typów w więcej niż połowie kolejek, więc punkty za zwycięstwo z nim masz anulowane(28 punkt regulaminu).
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Na pewno nikt nie podawał tego meczu, bo wiedział że zostanie albo został przełożony. Wybierając spotkanie kierujemy się ofertą firmy, a tam to spotkanie było oferowane. Nikt nie ma obowiązku czytać portali sportowych czy stron klubowych i upewniać się, że dane spotkanie się odbędzie.
Sam liczyłem mocno na remis w tym spotkaniu (Marsylia-Lyon) i gdy się dowiedziałem, że mecz się nie odbędzie to szukałem innego prawdopodobnego remisu. Niestety Roma w końcówce meczu straciła bramkę na 3-2 i odpadłem z konkursu. Pretensje można miec tylko do siebie, że trafiliśmy mniejszy kurs od rywala. Typ zastępczy podajemy taki, który uważamy za mocno prawdopodobny. Mi się to nie udało, Robsonowi tak i okazał się lepszy.
Wiadomo, ze podajac typ o 8 rano nie bylo mowy o przelozeniu meczu. Jednak pozwalajac podawac typy zastepcze z znacznie wyzszym kursem, psujecie zdrową rywalizacje. Teoretycznie mozna podac mecz, ktory wiemy ze bedzie przelozony(nikt nie udowodni nam, ze nie wiedzielismy). Poczekac jak sie rozwinie sytuacja z reszta meczy i z typami rywala. Natomiast podac typ 5 zastepczy z dopasowanym kursem do ewentualnej wygranego pojedynku.

Miedzy kursem 1.75 a 3.20 jest jednak ogromna roznica.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Taki jest regulamin, więc nie wiem dlaczego masz o to do mnie pretensje(jeśli już, to do sorena). Rozumiem, że w Twoim przypadku jest to w jakiś sposób krzywdzące, bo z nim wygrałeś(akurat wtedy podał typy).
Faktycznie nie ma się o co spierać, bo i tak byś miał czwarte miejsce, bo w ostatniej kolejce jednak wygrałem pojedynek, więc tak czy siak bym miał więcej punktów.



soren nie podał typów w więcej niż połowie kolejek, więc punkty za zwycięstwo z nim masz anulowane(28 punkt regulaminu).
Z mojej strony wszystko ok ;) jestem pogodzony z 4 miejscem ;) Gratuluję wygranej ???? Humor mi dziś poprawiły 4 dychy bonusowe za interpretację wierszyka w Unibecie ;) Pozdrawiam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wiadomo, ze podajac typ o 8 rano nie bylo mowy o przelozeniu meczu. Jednak pozwalajac podawac typy zastepcze z znacznie wyzszym kursem, psujecie zdrową rywalizacje. Teoretycznie mozna podac mecz, ktory wiemy ze bedzie przelozony(nikt nie udowodni nam, ze nie wiedzielismy). Poczekac jak sie rozwinie sytuacja z reszta meczy i z typami rywala. Natomiast podac typ 5 zastepczy z dopasowanym kursem do ewentualnej wygranego pojedynku.

Miedzy kursem 1.75 a 3.20 jest jednak ogromna roznica.
Dokładnie tak, jak dla mnie to jest zwykłe oszustwo i jakby sytuacja była w drugą stronę, to na pewno byłoby rozliczone na korzyść moderatora. Z tego co pamiętam w ubiegłej edycji można było podawać typy zastępcze ale z podobnym kursem...
 
Do góry Bottom