>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
LM Grupa D

5.kolejka

mucios88 1,95-17,96 kabacik
dawczan 5,34-3,67 levy42
------------
6.kolejka

mucios88 5,61-3,49 dawczan
kabacik 7,28-2,59 levy42
-------------------
TABELA KOŃCOWA(przy założeniu z regulaminu że o wyższej pozycji decyduje wyższe ako)

1.kabacik 15 pkt ako 44,38
2.levy42 9 pkt ako 43,00
------------------------------
3.dawczan 9 pkt ako 37,54
4.mucios88 3 pkt ako 21,55

OCZYWIŚCIE TO TYLKO MOJE PODLICZENIA,CZEKAMY NA OFICJALNE ????
DZIĘKI ZA RYWALIZACJĘ GRUPOWĄ!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
LM E-H pojawiła się
losowanie w najbliższym czasie, zależy jak tam reszta się wyrobi z liczonkiem ;)
To policz jeszcze raz moje typy bo z tego co kojarzę to wygrałem 3 razy więc mam 9 pkt.
Generalnie wygrałem ostatnią kolejkę a rywal ze mną przegrał albo ja znam inne wyniki ;p
Edit źle mam policzony mój bilans... 9 pkt mam i awans ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
6 pkt i awans przegrany ako ;)
e: Pierwszy raz taka sytuacja, że user pomylił temat z typami i nieświadom niczego był. Rozliczamy to na jego korzyść. Vader psim swędem dalej ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f396/lm-a-b-c-d-83600-3.html#post3176040
LM - ABCD
Ramzesa - przy tym pojedynku powinno być po stronie mojego rywala w poście który dałem wyżej 0
Powód? Nie wolno obstawiać I połowy spotkań, sam się kiedyś na to naciąłem ;)
Mi za wiele nie zmieni, jednak w dalszej części tabeli pewnie coś zmieni.
Pozdro.
//mózg już wypala, ale powoli sprawdzam od początku daty dodania postów, rodzaje zakładów, które rozliczałem odruchowo itd. Propsy za spostrzegawczość.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
6 pkt i awans przegrany ako ;)
e: Pierwszy raz taka sytuacja, że user pomylił temat z typami i nieświadom niczego był. Rozliczamy to na jego korzyść. Vader psim swędem dalej ????
pomylił to jego strata brak typów w temacie to -3pkt tak mówi regulamin i to ja powinienem awansować jako 2 z tej grupy. A jeżeli już pomylił się to mógł to zgłosić wcześniej bo to była 3 kolejka i problemu by nie było a nie dopiero wtedy jak rywalizacja w grupie się skończyła bo to troche nie Fair
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
LE gr. G
jest błąd - podałem swoje typy w wątku pytan a został mi przypisany walkover za mecz w 6. kolejce - proszę o korekte
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Pozwoliłem sobie na sporządzenie tabeli (nieoficjalnej) w LM gr C. Jezeli o kolejności decyduje suma zdobytych AKO to kolejność wygląda następująco:
1. Mefisto88 - 9 pkt | 78,36
2. Diuq85 - 9 pkt | 75,16
3. radzio_xp - 9 pkt | 54,17
4. Leito - 9 pkt | 43,06
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
4 96

46ckm

Użytkownik
doczekam się w końcu na jakieś wyjaśnienie!!!
bo jak na razie to widze że ktoś bezczelnie wkleił typy Vadera z tygodniowym poślizgiem i co uznajemy że nic się nie stało tak??
jak ja się myliłem to nie było zmiłuj się bo regulamin itp tylko Out i Finito. Teraz regulamin jest po mojej stronie więc oczekiwał bym konsekwencji i albo gramy Fair Play albo wcale.
 
Do góry Bottom