>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

martinus 491

martinus

Użytkownik
Skoro opiekunowie konkursu dokładnie sprecyzowali to nie wiem w czym masz problem :?:
Napisali to po podaniu typu przeze mnie. Nie mam obowiązku śledzić tego tematu, skoro typ podałem zgodny z regulaminem.
To już jest raczej Wasz problem bo się patrzy na terminarz zawodów a nie do kiedy buk ma wystawioną ofertę. My również mamy taką śliwkę bo łyżwiarstwo szybkie mężczyzn jest jutro ale to jest nasz błąd i nie płaczemy opiekunowi grupy na PW.
Ale kto płacze?? Poprosiłem o zmianę typu i tyle...
Nie wiem gdzie Ty widzisz remis skoro my mamy trafione ako: 2,45 a Wy możliwe do trafienia Ako macie niższe bo tylko @1,45.
AKO to AKO. Dla mnie żeby AKO było trafione muszą być trafione wszystkie typy, dlatego podawaliśmy takie śmieciowe zakłady. Chyba, że znowu regulamin jest tak podany, że rozumieją go jedynie jego organizatorzy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
AKO to AKO. Dla mnie żeby AKO było trafione muszą być trafione wszystkie typy, dlatego podawaliśmy takie śmieciowe zakłady. Chyba, że znowu regulamin jest tak podany, że rozumieją go jedynie jego organizatorzy.
No i tym się ośmieszyłeś, nawet nie znasz regulaminu więc nie dyskutuję z Tobą.
Pzdr.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Przeciez AKO się liczy wiec jak mozesz miec same remisy ?
Chodzi mi o to, ze AKO nie weszly nikomu, wiec kazdy ma po 0 jakby ... To sa zaklady z 5-cioma zdarzeniami - trzeba je podac - jezeli cos nie wejdzie, to zaklad jest rozliczany jako &quot;bledny&quot; przeciez. Tu masz opisane:

Jeżeli jedna i druga drużyna trafi AKO = 0 w danej kolejce otrzymują po 1 punkcie do tabeli. ????
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ooo przepraszam - Ja sadzilem, ze to zaklady AKO jako jeden - jezeli cos nie wchodzi to liczone jest jak przegrany. Teraz widze, ze jest inaczej.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
A Kolega to wie skąd? Bo jeżeli regulamin pisze, że gramy 1 kupon to sprawa jest oczywista.
Przejrzałem ostatnie konkursy z poprzednich igrzysk i od razu wiedziałem,że tak jest. Nawet jak regulamin nie do końca jest precyzyjny. Niekiedy trochę więcej wysiłku i wszystko wiemy.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Jak się tworzy regulamin to powinno się go napisać w sposób jasny i precyzyjny. Nie szukałem jak było w poprzednich konkursach na igrzyskach, bo po to mam ten regulamin żeby się do niego stosować. Definicję tego czym jest AKO zna chyba każdy kto chociaż raz był w punkcie bukmacherskim.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Jak się tworzy regulamin to powinno się go napisać w sposób jasny i precyzyjny
Napisałeś coś takiego
Zapoznaliśmy się z regulaminem i w pełni go akceptujemy.
Więc wątpliwości mogłeś napisać tutaj WCZEŚNIEJ (zapisywaliście się tydzień przed IO). A jeżeli według Ciebie regulamin nie jest jasny ani precyzyjny to świadczy tylko o Tobie, że go zaakceptowałeś.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Napisałeś coś takiego

Więc wątpliwości mogłeś napisać tutaj WCZEŚNIEJ (zapisywaliście się tydzień przed IO). A jeżeli według Ciebie regulamin nie jest jasny ani precyzyjny to świadczy tylko o Tobie, że go zaakceptowałeś.
Bo jest jasny i precyzyjny. Aby AKO weszło musi wejść wszystkie 5 typów.
Nie spodziewałem się, że na forum bukmacherskim będę musiał pisać takie oczywistości, ale:
&quot;Zakład akumulowany (AKO, akumulator) jest połączeniem przynajmniej dwóch typów na jednym kuponie. Wygrana jest obliczana przez iloczyn stawki i każdego kursu na kuponie.
Zakład akumulowany jest wygrany gdy żadne zdarzenie na kuponie nie jest przegrane.&quot;
Co tu było nie do rozumienia?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Nie wiem w czym problem. Inne konkursy ( np Uczta Piłkarska) były przeprowadzane w ten sam sposób i nigdy nie było z tym problemów. Regulamin jest taki jak podczas ubiegłych konkursów w IO i wtedy nikt ze zrozumieniem tego punktu nie miał problemu.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Na prawdę nie wiem jak było wcześniej, natomiast z regulaminu ewidentnie wynikało, że skoro gramy 1 kupon z pięcioma typami w którym się liczy AKO to jak w klasycznym zakładzie tego typu musi wejść wszystko. Tak oddaliśmy pierwszy mecz w zasadzie walkowerem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
@ Martinus...
proszę Cię...Trzeba było spojrzeć na inne konkursy albo tu zapytac jesli miałeś obiekcje. Liczy się AKO z trafionych typów i tyle.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ostatnio kolega na facebooku udowodnil mi w 3-ech linijkach, ze 2 + 2 = 5 - juz nic mnie nie zdziwi :]
To moj 1. szy taki konkurs - nie wiedzialem, ze AKO mozna trafic jezeli nie wejdzie nam jedno lub wiecej zdarzen - tak wynika z logicznego rozumowania. Zdziwilem sie mocno, gdy cos takiego zobaczylem.
Jednak - niech i tak bedzie, nie mam nic przeciwko w sumie ????

Wracajac do slynnego punktu regulaminu, ktory budzi wiele watpliwosci:
Wyższa suma trafionego AKO. Następnie wygrana drużyna dostaje 3pkt do tabeli
AKO to iloczyn kursow ze wszystkich zakladow na kuponie - jak juz pisalem na logike musza wejsc, zeby kupon byl wazny (nie bylo okreslone czy gramy np. 3 z 5 itp., wiec sadzilem, ze gramy FULLe).
 
Do góry Bottom