>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli macie wolny los to możecie podawać typy ,ale nie musicie. W bilansie ogólnym dostaniecie za tą rundę 0 (jeżeli nie będziecie typować) lub każdy inny wynik w przypadku oddawania typów.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jezeli rywal z pary nie wytypuje zadnego lub wymaganej liczby typow i wyjdzie mu bilans na plusie np. +200j a Ja wytypuje wszystkie 5 i na zakonczenie tygodnia bede mial bilans na minusie - np. -350j - to kto w takiej sytuacji awansuje z pary?

Zapoznałeś się z regulaminem? Bo mam wrażenie, że nie skoro zadajesz takie pytania.

8. Pamiętajmy, że musimy podać 5 typów/kuponów, nie więcej i nie mniej. W przypadku podania mniejszej ilości kuponów/typów, pozostałe zostaną podliczone po -100j.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dzieki - biore udzial w kilku konkursach i kilka razy czytalem te regulaminy - czasami niektore rzeczy umykaja, chcialem sie dowiedziec.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli mój mecz został przeniesiony na dzisiaj wieczór będzie się liczył czy usunąć go i podliczyć to co jest?
Regulamin czytałeś? Zwrot,
Ludzie czy serio ciężko Wam podliczać tematy do tej 24 w niedziele?
Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 24 w niedzielę.
Typy, których czas zakończenia nie jest jasny podajesz na własną odpowiedzialność Jeśli spotkanie nie zakończy się przed 24:00 kupon zostaje rozliczony na minus.
Od następnej rundy ten pkt będzie surowo przestrzegany. Jeżeli nie masz podliczenia z automatu dostajesz -500
Dziś pojawi się rozpiska 1/32
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jesli w spotkaniu mlb jest przerwa (przez padajacy deszcz) i nie zostanie dokonczone przed 24 to typ na minus?
bo jest to ostatni mecz z mojego kuponu, spotkanie z godziny 20:10 wiec gdyby nie aura zakonczyloby sie przed polnoca tak jak inne z tej godziny.
 
A 26

arka-gdynia-82724

Użytkownik
witam ja dziś od 23.30 próbowałem sie zalogować na stronę Forum i cały czas mi wyskakiwał błąd ze taka strona nie istnieje wiec dlatego swój bilans podaje z opóźnieniem.Przepraszam za opóźnienie
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Uzytkownik AcT ma zle podliczony bilans koncowy bo jego kupon #4 jest niezgodny z regulaminem a tego nie uwzglednil.
dobrze, że czuwasz ;)
nie zauważyłem pkt w regulaminie o minimalnym kursie
końcowy bilans to:
1 ⛔100
2 ✅135
3 ✅78
4 ⛔100
5 ⛔100
Razem ⛔87
 
Do góry Bottom