>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Do Marcina. Wysyłajcie mu według takiego wzoru:
1. Nazwa konkursu
2. Nick z Oddsring
3. Zajęte miejsce
4. Wysokość nagrody
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
pestka7 trochę popsułeś bo mecz Crystal Palace - Liverpool jest jutro;) rozumiem, że w takim wypadku nie zdążysz podliczyć meczu i za kupon jest -100?;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kolejna edycja za nami i mam nadzieję, że nie ostatnia. ;)
Top 4 przedstawia się następująco:
1. dfrugo
2. Wojcirej
3. Assitalia
4. mkr
Gratuluję!
Wszyscy mogą wysyłać mi loginy na PW według takiego zapisu:
Nick (e-mail nie ID) z Oddsring:
Miejsce w konkursie:
Wysokość nagrody:
Dzięki za rywalizację, mam nadzieję, że nie macie zastrzeżeń do prowadzącego. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mkr 32

mkr

Użytkownik
Gratuluję medalistom konkursu, zwłaszcza dfrugo, po półfinale ze mną wiedziałem, że nie odpuścisz zwycięstwa w tym konkursie, Assistalia juz myśląlem ze nie trafisz tego ostatniego kuponu ???? , jeszcze raz gratulacje. No i duże ???? dla Pestki za dopilnowanie sprawnego przebiegu rywalizacji. Do zobaczenia w następnej edycji
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Brawa dla finalistów i oczywiście dla pestki, który wzorowo wywiązywał się ze swoich obowiązków ;) mkr - udało się, chociaż łatwo nie było ????
Konkurs świetny, poza jednym mankamentem - bukmacherem. Oferta słaba, ciężko będzie nawet dobrze rozegrać te wygrane pieniądze, bo nie będzie za bardzo na czym. No, ale nie można mieć wszystkiego.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Dzięki za rywalizacje;) łatwo nie było. Mam jeszcze pytanie czy będzie jakieś oficjalne potwierdzenie nagrody za największy bilans w konkursie?;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
O ile dobrze liczę to właśnie Ty miałeś największy bilans. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie ;)
 
Do góry Bottom