>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 1,5K

kulu

Użytkownik
Mam następne pytanie. Czy mecz o 3 miejsce ma jakieś znaczenie? Wg rozpiski przegrani w 1/2 finału zbierają taką samą nagrodę. Będzie jakaś korekta czy chodzi tylko o prestiż?
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Na śmierć zapomniałem przed chwilką dopisać bukmachera pod spodem, prosiłbym o poprawę i mam nadzieję, że na tym etapie nie dostanę za to kary ????
s90/ Na tym etapie nie powinny mieć miejsca takie błędy. Będzie zero.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Trochę to &quot;harde&quot; bo 3 min po dodaniu typów już tu się poprawiłem, ale jak chcecie...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Trochę to &quot;harde&quot; bo 3 min po dodaniu typów już tu się poprawiłem, ale jak chcecie...
Akurat w tym przypadku brakowało bukmachera (który jest obowiązkowy) dlatego taka decyzja a nie inna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
1 baku193-Chapi

2 mecz 11.05.

1.Sothampton-Man Utd / Man utd wygra 1 golem / 4.50⛔
2.Norwich-Arsenal / Arsenal wygra 1 golem / 3.80⛔
3.Korona-Podbeskidzie / Korona wygra 1 golem / 3.80⛔
4.Ruch-Zawisza / Ruch wygra 1 golem / 3.75⛔
5.Livorno-Fiorentina / Fiorentina wygra 1 golem / 3.80⛔

Kursy Sportingbet

NIEPOPRAWNE TYPY

Co ma oznaczać że moje typy są niepoprawne?? Jest to handicap -1 typ x , co oznacza że druzyna wygra jednym golem.
porugalia - TommyTSW
2 kolejka: 19.04 gr A

Lazio (-1) v Torino X @ 3.75 ⛔
Parma-Inter 2 @ 2.90 ✅
Udinese v SSC Napoli x @ 3.3 ✅
Juventus (-2) -Bologna x @ 3.8 ⛔
Chievo (-1) vs Sassuolo 1 @ 3.75 ⛔
Typy innego użytkownika , z poprzednich rozgrywek zostały zaliczone , tylko zapis jest inny, także interweniuję żeby poprawić.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
GRUPA C

1 kolejka:
henry- baku193

1.Los Caimanes-Cesar Vallejo / Gospodarze wygraja jedną bramką / 4.00 -Peru ✅
2.Sampaio Correa -Parana / x / 3.10 Brazylia serie B ⛔
3.Joiville-Portuguesa / x / 3.30 Brazylia serie B ✅
4.Vila Nova-Luverdense / x / 3.25 Brazylia serie B ✅
5.Ponte Preta-Icasa / Gospodarze wygraja jedną bramką / 3.50 Brazylia serie B ⛔&lt;table title=&quot;&quot; class=&quot;soccer odds&quot;&gt;&lt;tbody title=&quot;&quot;&gt;&lt;tr title=&quot;&quot; class=&quot;tr-first even stage-scheduled&quot; id=&quot;g_1_YBLaaIJt&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ad time&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Kursy Sportingbet

42,9
Kolejny dowód na taki zapis, w konkursie, tylko to rozliczał pestka. Tak że prosze o poprawę i dopisanie mnie do finału. Dzięki.
&lt;hr style=&quot;color:#D1D1E1; background-color:#D1D1E1&quot; size=&quot;1&quot;&gt; Ostatnio edytowane przez pestka7 ; 23-04-2014 o 13:16

SORRY MÓJ BŁĄD ???? // MP
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kolejna edycja za nami. Wielkie słowa uznania dla sumady90 i maciekpoland, którzy pociągneli ten konkurs do końca! ???? Reputa dla nich się od każdego obowiązkowo należy.
Loginy można podsyłać do mnie:
Nick z sportingbet:
Wysokoś nagrody:
Miejsce w grupie/LM/LE:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dzięki Panowie za konkurs, czuwanie nad przebiegiem i szybkie podliczanie! Świetna zabawa i już czekam na kolejną edycję ???? . Jeszcze raz dzięki !
 
Do góry Bottom