>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
5/5 trafionych typow to za malo by znalezc sie w czolowej 5 osob ktore odpadly?? szok!!! ako 54 lol
no w sumie fakt ni eznam was ani wy mnie wiec z gory bylo przesadzane ze nie mam szans...
przesadzasz ... bo co nie znasz modów i się nie dostałeś to od razu oskarżasz ich o nieuczciwość ?? Ja też ich nie znam i oni mnie również ... także zastanów się troszkę ...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeden typ podałeś ten sam co Twój rywal, jeden uznałem, a ostatni był w inny dzień. Co mnie obchodzi jakaś strona, pewnie brałeś to z www.betexplorer.com, ale mnie to nie obchodzi. Wchodzisz na bukmachera i tam masz wszystko prawidłowo wraz z godzinami.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
I :?: Po co mi podałeś tego buka :?: Typy był w innym dniu, a Twoim obowiązkiem, jako iż zapoznałeś się z regulaminem było sprawdzenie godziny spotkania. A wiadomo, że NHL nie zaczyna się o 23:55, to chyba logiczne. Zaczynają raczej o pełnych godzinach. :]

pzDr :]
 
L 105

legolas

Użytkownik
przesadzasz ... bo co nie znasz modów i się nie dostałeś to od razu oskarżasz ich o nieuczciwość ?? Ja też ich nie znam i oni mnie również ... także zastanów się troszkę ...
nie oskarzam nikogo o nieuczciwosc tylko dziwny jest dla mni efakt ze ty grasz dalej a ja nie w 2 rundzie ni epodales wcale lepszych typow ode mnie wiec sie zastanawiam czemu nie gram dalej i tyle ale nie wazne swiat sie nie konczym na tym konkursie
powodzenia wszystkim co awansowali do 3 rundy
P.S.
Lysy bedzie zwyciezca calego turnieju ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
maniu16, to nie jest jakieś tam 5 minut. To zupełnie inna data. I nie pisz o innych bo sam jesteś nie lepszy. I kup &#39;se&#39; słownik ortograficzny.

pzDr
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
mam jedno pytanie ???? Jak teraz bedzie sie liczylo punkty w grupach? za zwyciestwo beda punkty czy znow bedzie sie liczylo najwieksze AKO?
Acha mam jeszcze jedno pytanie. Czy liczy sie zajęte miejsce w grupie? Chodzi mi o to czy 1 miejsce z grupy A bedzie galo z 4 miejscem grupy B?
pozdrawiam
 
Do góry Bottom