>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
jeśli w dotychczas w ogóle nie rozliczyłem swoich typów mogę to zrobić jeszcze teraz czy już za późno?
Nie ma takiej potrzeby i obowiązku, zresztą jest to zaznaczone w Regulaminie (typy i tak będą podliczane przez opiekunów).
Podliczanie samemu jest mile widziane, ale to tylko sugestia, głównie przez to żeby zainteresowani na bieżąco wiedzieli jaki mają stan zdobytych punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Zapomniałem podać stanu meczów w moich typie proszę o dopisanie!

Selby - Carter (5-3)
O&#39;Sullivan - Perry (3-5)

Zrobione
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem czemu nie wskakuje nazwa. Chodzi o U-ni-bet (bez myślników).
U mnie wszystko wskakuje.
Pewnie masz włączonego Adblocka i on blokuje reflinki buków, coś poszperać w ustawieniach, dac jakieś wyjątki i powinno być ok.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
U mnie wszystko wskakuje.
Pewnie masz włączonego Adblocka i on blokuje reflinki buków, coś poszperać w ustawieniach, dac jakieś wyjątki i powinno być ok.
Pewnie tak ;) Dzięki za informację.
Skoro już tutaj piszę - można spodziewać się tabeli przed końcem drugiej rundy, np. w niedzielę?
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A kiedy można się spodziewać założenia tematów na kolejne dni?
Na razie jeszcze nie ma oferty na następne dni, więc...
Zresztą, w sumie to moge założyć i teraz.
Przy okazji..
W związku z tym, że dziś i jutro może brakować meczów, żeby się nie powtarzać w typach oświadczam, że nie będzie żadnych konsekwencji regulaminowych jeśli ktoś zatypuje mecz, który już wcześnie typował. Pod warunkiem, że będzie to typ innego rodzaju (np wczesniej był win, to później może być over, albo handi).
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ja to tez zauwazylem i napisalem o tym wczesniej, wiec spokojnie. Z meczami rzeczywiscie kicha, dzieki ze mozna wybrac te mecze co sa w grze, ale Dale i Trump tak miazdza, ze trzeba bedzie pomyslec dlugo nad typem, albo poczekac na koniec sesji porannych meczow.
 
Do góry Bottom