>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
a nie lepiej np. założyć temat, w którym każda oszukana osoba wpisywalaby nick osoby, która do tego się dopuściła?

tzn. jeśli dwie osoby umowiły się na grę o 30zł, jedna osoba nie wypłaciła wygranej drugiej osobie, to wtedy można taką osobę wpisać na czarną listę; wtedy osoby rozpoczynające grę o kasę mogłyby się zapoznać czy taka osoba na takiej liście widnieje, czy też nie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
co sie podaje ,jesli ktos przelew pieniadze?jakie dane na MB?
trochę chaotycznie to napisałeś... ale spróbuję pomóc.
Gdy robisz przelew bankowy - wystarczy numer konta i pieniądze dojdą bez problemu (wskazane jest jednak podanie adresu odbiorcy)
Gdy przelewasz przez MB - wystarczy adres mailowy
 
piotr.c7 0

piotr.c7

Użytkownik
Mam propozycje co do pojedynkow na kase.Uwazam ,iz powinno wprowadzic sie ,,sędziego&#39;&#39;do ktorego gracze przed zaczeciem pojedynku wplaca kase na MB a po zakonczeniu pojedynku ,sędzia przeleje na konto wygranej osoby.Co sadzicide o propozycji?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kiedys skladalem propozycje utworzenia czarnej listy ale teraz widze ze bylo to bledne (tu przyznaje racje Vaderowi bo On mowil mi wtedy ze niewiele to zmieni). To co sie tam dzieje jest smieszne i zenujace, dzieciaki oskarzaja sie nawzajem ktory ma co komu oddac, zakladaja co chwile nowe konta na forum itd. niemajac absolutnie pojecia zadnego o takich zagadnieniach jak uczciwosc, godnosc czy odrobina honoru. Czytajac tamte posty zwyczajny czlowiek, ktorego jedynym celem nie jest dorobienie za wszelka cene paru zlotych do kieszonkowego, jest zazenowany. Jakies idiotyczne tlumaczenia ze oddam jak mi oddadza.... co to ma do rzeczy, zakladajac sie z kims od razu na poczatku pojedynku rezerwuje na MB okreslona kwote na potrzeby ewentualnej porazki, kazdy pojedynek to osobny zaklad z innym uzytkownikiem ktorego nie obchodzi ze ktos komus czegos nie oddal. Wyglada to mniej wiecej tak: &#39;Nie mam kasy bo uzytkownik X nie oddal okazujac sie ch... bez godnosci wiec ja tez narazie bede ch... bez godnosci dopoki on nim bedzie&#39; I tu sobie mozecie wstawic jakze popularne w kregach tych ludzi slowo... zal. Dla mnie jest to zalosne i przykre ze na tym forum dzieja sie takie rzeczy. Popieram calkowicie to co napisal Ass w tamtym temacie, uwazam ze forum powinno calkowicie &#39;umyc rece&#39; od pojedynkow bo niestety wiekszosc osob do tego nie dorosla. Chca sie nawzajem okradac i oszukiwac to niech to robia na wlasna reke a nie pod szyldem forum.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Podobno pojedynki o kase są zabronione, a moderator Gusto i użytkownik LubieKebeb pojedynkują się o 30zł ............ ????
Oczywiście masz rację, ale ja nie wiem po co ludzie się wtrącają w czyjeś sprawy... Co Ci tego przyszło, że naskarżyłeś jak mamusi? :jezora:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Oczywiście masz rację, ale ja nie wiem po co ludzie się wtrącają w czyjeś sprawy... Co Ci tego przyszło, że naskarżyłeś jak mamusi? :jezora:
Synku nie wychylaj się, bo wypadniesz.
Skoro zwykły user nie może, to dlaczego mod ma móc ?
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Nikt nie może - napisałem Ci że masz rację, ale nie rozumiem po co tak naskarżyłeś - MODERATORZY sobie poradzą z tą sprawą. Każdy dobrze widzi, że grają na kase. Ale przykładowo mi to zupełnie nie przeszkadza, niech sobie grają w najgorszym razie oni bana dostaną.

Pozdrawiam ???? bez napinki
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nikt nie może - napisałem Ci że masz rację, ale nie rozumiem po co tak naskarżyłeś - MODERATORZY sobie poradzą z tą sprawą. Każdy dobrze widzi, że grają na kase. Ale przykładowo mi to zupełnie nie przeszkadza, niech sobie grają w najgorszym razie oni bana dostaną.

Pozdrawiam ???? bez napinki
Jak widać nie poradzili sobie, bo pojedynek trwał ileś tam dni, a temat nie został zamknięty.
Nie dostaną bana, bo grał tam MODERATOR :!:
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Takie życie ???? dajmy sobie spokój i cieszmy się, że to forum w ogóle istnieje, bo to super sprawa i tak :spokodfhgfh: a czy Moderatorzy wcyiągną konsekwencje czy nie to już inna sprawa, ja już kończe :-D pozdro ????
 
Do góry Bottom