>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności.

weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Witam.
Panowie co to za amatorski sposób prowadzenia konkursu. Dlaczego moje typy uważacie, że ich nie było ???? Macko18 ty słuchasz userow ze ktoś napisał ze tych typow na pewno nie było. ... devillo a dlaczego piszesz ze takiej oferty nie było. Ty patrzysz w ofertę czy spisujesz. To mi się nie podoba. Macie dowody? ??? Nie masz!!! to jakim prawem mi nie liczysz pkt za to ???? Słucham.??? Ja tu nie mam 18 lat żeby ktoś mnie w konia robił. ..
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam.

Panowie co to za amatorski sposób prowadzenia konkursu. Dlaczego moje typy uważacie, że ich nie było ???? Macko18 ty słuchasz userow ze ktoś napisał ze tych typow na pewno nie było. ... devillo a dlaczego piszesz ze takiej oferty nie było. Ty patrzysz w ofertę czy spisujesz. To mi się nie podoba. Macie dowody? ??? Nie masz!!! to jakim prawem mi nie liczysz pkt za to ???? Słucham.??? Ja tu nie mam 18 lat żeby ktoś mnie w konia robił. ..
Sprawdzam porównując z ofertą innych bukmacherów i po prostu widzę, że na dany typ był kurs 1.3-1.4, a ktoś podaje 1.6-1.8 to widać, że coś jest nie tak. Do tego zauważyłem, że parę osób pomyślało, że 1H przy typie na handi na gospodarza oznacza pierwszą połowę.

Co do prowadzenia konkursu. Skoro uważasz, że jest amatorskie, to następnym razem zgłoś się i sam poprowadź, będzie mi to na rękę.
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Sprawa wyjaśniona. Trochę mnie poniosło z amatorstwem prowadzenia konkursu. Ale strona totolotka mnie oszukała, bo tam był ten hc pod 1 połowa. Nawet zagrałem to i pokazałem screeny Macko18. Ale on uważa, że to było na całe spotkanie. No nic nie wiem ja byłem pewien na 100%, że gram na 1 połowę.
Pozdrawiam
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Witam
Jak podajemy typy jak zostało tylko 16 uczestników gdyz regulamin się zmienił wczesniej i teraz nie wiem tak do konca jak mam typy podawac?
Proszę o szybka odpowiedz.
Podajemy identycznie, jak to miało miejsce. Różnicą jest tylko ilość uczestników. Bilans z fazy grupowej liczy się dalej z bilansem z pozostałej fazy. Na koniec o miejscu w klasyfikacji decyduje całościowy bilans z Mistrzostw.
 
Do góry Bottom