>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

dark_1910 0

dark_1910

Użytkownik
8 kolejka, #6 post. zapomniałem dodać dokładnego wyniku i strzelca. Jeśli jest to możliwe to proszę o dodanie:

Odra Opole - Widzew Łódź
0:2
Robak
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
witam,
typy za siódmą kolejkę podliczone, ale w tabeli nadal widnieją statystyki z 6 kolejki ...

+ poprawcie nagłówek przy tabeli ????

pozd(R)awiam :spokodfhgfh:
 
kamil-kamas 0

kamil-kamas

Użytkownik
Witam. W ostatniej kolejce typowałem, że Lewandowski strzeli gola dla Lecha. Strzelił, a ja nie dostałem za to 150 punktów tylko ⛔. Proszę o poprawienie. Pozdrawiam
Jareks89 // poprawione ;)
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Mam pytanko, czy aby przypadkiem mecz GKS Katowice - GKS Jastrzębie nie powinien zostać anulowany???W końcu mecz został przerwany w 52 minucie i do końca meczu mogło sie jeszcze wiele wydarzyć???
 
john11 0

john11

Użytkownik
Może nie będe obiektywny bo sam typowałem zwycięstwo GKS-u Katowice, ale bukmacherzy u których sprawdzałem wyniki uznali, że było 1:0 więc mecz chyba nie powinien być anulowany.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Czy tabela jest już aktualna? Jeśli tak, to nie mam uwzględnionych dwóch ostatnich kolejek. Powinienem mieć ⛔ 980 punktów, a nie ⛔ 160.
&quot;Aktualna tabela - po sześciu kolejkach&quot;
więc spoko, jeszcze Ci odejmą ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
cytat z regulaminu:
&quot;10. Konkurs rozpoczynamy 19 sierpnia 2008. Będzie trwał do czasu ostatniej kolejki w 2008 roku
11. Aby być uwzględnionym w końcowej klasyfikacji należy oddać typy przynajmniej 10 kolejek&quot;

ludzie wciaz sie zapisuja a jak dobrze licze zostalo 7 kolejek, moze warto by zamkanc temat&#39;zapisy do konkursu&#39; oszczedzilo by to Wam troche pracy bo mniej by bylo do podliczania
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
A u mnie się nie zgadza tabela.. Bo brałem udział w 7 kolejkach a mam podliczone sześć... I to chyba chodzi o siódmą kolejkę.. Bo w ósmej miałem na ⛔ to punkty zostały odjęte.. Natomiast te z siódmej nie są dodane...
POZDRO ...
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
ja nie rozumiem dlaczego jak ktoś poda mniej meczy nie będzie mu się liczyć to powinno być każdego indywidualna sprawa ile meczów chce typować a tak jak w ten weekend wiele osób nie zdążyło podać swoich typów dziś są cztery mecze i nie można ich typować jest to z lekka chora sytuacja przynajmniej ja tak uważam
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
ja nie rozumiem dlaczego jak ktoś poda mniej meczy nie będzie mu się liczyć to powinno być każdego indywidualna sprawa ile meczów chce typować a tak jak w ten weekend wiele osób nie zdążyło podać swoich typów dziś są cztery mecze i nie można ich typować jest to z lekka chora sytuacja przynajmniej ja tak uważam
zaakceptowales regulamin w ktorym wyraznie jest napisane ze na kazda kolejke musi byc oddane nie mniej, nie wiecej tylko wlasnie 6 typow wiec o co Ci chodzi?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ja nie rozumiem dlaczego jak ktoś poda mniej meczy nie będzie mu się liczyć to powinno być każdego indywidualna sprawa ile meczów chce typować a tak jak w ten weekend wiele osób nie zdążyło podać swoich typów dziś są cztery mecze i nie można ich typować jest to z lekka chora sytuacja przynajmniej ja tak uważam
Już wcześniej była o tym mowa. Pomyśl, jeśli można byłoby typować mniej meczy, osoby mające sporą przewagę punktową typowaliby po 2-3 pewne spotkania by utrzymać miejsce premiowane nagrodą pieniężną.
Jak już cygeiro wspomniał, akceptowałeś regulamin w którym jasno jest napisane iż podajemy 6 typów. Także, osobom które podały mniej np. 4, kolejka nie będzie liczona.
Aha, jeszcze jedno. Kto nie zdążył oddać typów w weekend, mógł to uczynić w tygodniu. Tematy są otwierane ok. środy-czwartku wieczorem, kursy na spotkania są już wystawione więc nie widzę żadnego problemu.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Sa nie które osoby które pracują przez cały tydzień i nie mogą podać typów w tygodniu nie mowie tu tylko o sobie bo większość moich znajomych korzystających z tego forum pracują w tygodniu i maja czas tylko przy weekendzie obstawić mecze.nie będę drążył dalej tego tematu jak taki jest regulamin niech tak będzie
 
Y 32

yavor

Użytkownik
misie?? dziewiata kolejka jest podliczona, jak pisze prasa, a czy tabela rowniez zaktualizowana czy jeszcze nie ?? w naglowku jest &quot;tabela po 8 kolejce&quot; wiec smiem twierdzic, ze jeszcze nie ????
 
Do góry Bottom