>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dobra... już chyba wszystko dobrze w C...
Sorki panowie. Jednak nie mogę oglądać meczów i podliczać. Karne były fajne w meczu CAR - TBL ;)
Już obiecuję że nie będę robił tyle błędów...
 
L 0

lupus-canus

Użytkownik
wiekszość userów nie stosuje się do regulaminu, powinno być podane przy typie czy jest to typ na pełny wymiar czasu czy regulaminowy.
Bardzo często kurs wskazuje na wynik w regulaminowym czasie, dany zespół wygrywa ale dopiero po OT , a mecz zostaje mu zaliczony jako wygrany.
Nie chcę tu nikogo wskazywać palcem, ale modzi powinni uczulić, żeby userzy podawali typ z pełnym czasem lub tylko regulaminowy.
pozdrav.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
ja popieram kolege wyzej ... powinno byc zaznaczone w regulaminie ze trzeba napisac przy meczu czy jest to zaklad (1X2) czy (ML), osobiscie ja tak wllasnie pisze zeby nie bylo komplikacji potem, ale kazdy moglby sie do tego dostosowac ????
pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Na początek... Po co zakładałaś to konto? Jeśli chciałaś być anonimowa to pisz PW. Ludzie jak wstydzą się pisać tutaj to piszą donosy na PW.
Po drugie. Może napiszesz Ziuta dokładnie o jakie przypadki chodzi. Ja skupiam się na swoich 2 grupach. Jeśli widzę typ: 1 traktuję to jako typ na regulaminowy czas. Jeśli ktoś nie doda ML, Moneyline, łącznie z dogrywką i karnymi, itp. to wiadomo że chodzi o czas regulaminowy.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Niestety, Vader nie ja jestem autorką postu. Po za tym umiem odróżnić jak jest wytypowany mecz.
p.s. też śledzę ten wątek.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Długo myślałaś niby nad odpowiedzią...
Nie chce mi się tłumaczyć i przedstawiać dowodów. Ale na 99.9% wiem, że to Ty.
Proszę Ciebie nie obrażaj mnie (Kasiu?) jeśli myślisz, że nie potrafię wykryć multikont. Widać mało zaglądasz do działy Hyde Park. Tam każdy by Ci to powiedział.
To może napiszesz gdzie było tak błędnie liczone?
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
pytanie:
jak moj przeciwnik dał typy na 4 kolejke przed 16 , to ja moge sobie podac swoje typy nie patrzac na jego post bo i tak nie bedzie liczony tak?
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
Miałem awarie dostępu do sieci, przez co nie podałem typów w dwóch kolejkach. Czy mogę nadal brać udział w konkursie? czy zostaje zdyskwalifikowany?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ten wilk europejski w kilku wcieleniach ,to strasznie namolna osóbka,interesują ją min.walki kogutów i ponoć jest imienniczką Figury,lubi multilotka , multikonta i kłamie jak najęta...Pieniaczą mówimy nie ,po IP znajdziemy Cię.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Regulamin:
&quot;Osoby, które zajmą 4 miejsca w grupach awansują bezpośrednio do kolejnej rundy&quot;
Nagrody:
&quot;3 i 4 miejsce w każdej grupy - 5 euro&quot;

Oznacza to, że opłaca się wyjść z grupy z 3 lub 4 miejsca...
Czy oby na pewno tak to ma wyglądać ?? :razz:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No nie do końca. Miały wyjść po 2 osoby z grupy a osoby z miejsca 3 i 4 otrzymać nagrody. Małe niedopatrzenie.
Ale nic nie szkodzi, gdyż wyjdzie z grupy 32 zawodników, więc osoby z miejsc 17-32 otrzymają owe nagrody i na to samo wyjdzie.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
7/14 kolejka [21.11] i [29.11]

Borussia - Escabar
damianek632 - Sutek
Gostyniak - michal1090
michal91 - Escabar

Escabar gra dwa razy? Hmm...pomyłeczka :] Za ktoregos Escabara , ja powinienem byc wpisany...prosze o porawkę , grupa H.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
mam taką maluteńką prośbe do Vertiego moderatora mojej grupy (gr. H ) :p czy mógłbyś zrobić ładną tabele :p jak jest w każdej grupie ? ???? tylko u nas jest taka krzywa i mało widoczna :p a w każdej innej ładnie przejżyscie wszystko widac :p
z gory thx ???? mam nadzieje ze to nie bedzie klopot...
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
W moim ostatnim poście grupa C , nie napisałem która to kolejka , oczywiście 5 prosze jednego z modów o dopisanie tego . Z góry dzięki !
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mój rywal w 5 kolejce postawił X na spotkanie Edmont
Jeżeli nie moge zagrać [ Edmont (ML)] gdyż tam koliduje remis (a nie wiem czy można tak grać) prosze uwzględnić typ Edmond w regulaminowym czasie kurs:2.9
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
mam taką maluteńką prośbe do Vertiego moderatora mojej grupy (gr. H ) :p czy mógłbyś zrobić ładną tabele :p jak jest w każdej grupie ? ???? tylko u nas jest taka krzywa i mało widoczna :p a w każdej innej ładnie przejżyscie wszystko widac :p

z gory thx ???? mam nadzieje ze to nie bedzie klopot...
Nie tylko w grupie H, również w grupie G jest taka sytuacja. Troszkę to niewygodne. Więc przyłączam się do prośby... tym razem w grupie G. Dziękuję ;)
Pozdrawiam serdecznie!
 
R 0

richardson

Użytkownik
Bardzo przepraszam za kłopot, ale nastąpiła pomyłka w grupie D z mojej strony. mecz Magnitorsk Karpat rozpoczyna się o 16;00, a nie tak jak napisalem 15;00. JEszcze raz przepraszam, mam nadzieję ze nie będzie problemu tego poprawić
Vader // Poprawione ;)
Pewnie tak wpisałeś bo sam bwin zwinął ten mecz o 15;00. Myśleli że grają wcześniej :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom