>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

H 0

herrena

Użytkownik
Witam ja zapomniałem zagrać w 3ciej kolejce to dostaję ujemne punkty? ???? 3cia kolejka trwała tylko 1 dzień ,a każdemu może się zdarzyć nirwana.
ja zapomniałem w dwóch pierwszych, może też mi anulują ujemne ????

oczywiście żartuje, brak typów to minus i nie zadawaj dziwnych pytań :zoltakartka:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ja zapomniałem w dwóch pierwszych, może też mi anulują ujemne ????
oczywiście żartuje, brak typów to minus i nie zadawaj dziwnych pytań :zoltakartka:
Kolega ma tendencje to zadawania głupich pytań biorąc udział w konkursie. Widać każdy moderator konkursu go polubi. Pewnie &quot;nirwana&quot; ma się przytrafia dość często.
Pozdr.
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
24,01,09 18:00 Jusan Canarias - Multicaja Fábregas Sport typ:1

Czemu mi ten mecz nie zostal zaliczony skoro Jusan wygrało 3:1 *(25:22, 20:25, 25:18, 25:22)

przeczytasz regulamin to poznasz odpowiedź
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
jeszcze jedna niezgodność
Grupa 6 kolejka 3
25,01,09 12.00 Dinamo-Yantar Kaliningrad - Leningradka typ1 zwycięstwo 3:2 kaliningradu w setach było 21:25, 25:22, 25:22, 16:25, 15:6

flamaster// pozwolisz, że nie będę się już powtarzał :]
 
G 277

geryx

Użytkownik
a moze by tak rozpisać w jakich terminach pozostałe kolejki sie odbedą, a nie karzecie nam czuwać nad kompem kiedy to ogłosić termin najblizszej
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
grupa 17 zapomnialem dodac buka...wszystko wziete z bwin
(generalnie w konkursach sponsorowany zawsze dawalo sie jednego buka i nie bylo problemu no ale tu jeszcze mozna unibet daltego tez zapomnialem dodac z jakiego ja wzialem kursy)
dlatego proszeo dopisanie na koncu posta bwin
z gory dzieki i sorki za klopot

ok
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
grupa 14, post przez chwilową zawieszkę neta został wysłany o 18:00 - godzina pierwszego meczu również została podana na 18:00, a kupon trzeba wg. regulaminu wysłać na co najmniej minutę przed pierwszym meczem. Nie mogłem przewidzieć, że o te sekundy wysyłanie się opóźni, ale spotkanie jeszcze się nie zaczęło (prezentacje etc.). Czy mecz zostanie mi zaliczony na kuponie (można sprawdzić na Polsat Sport, dopiero zaprezentowana została pierwsza szóstka gości).
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
jezeli moj przeciwnik dał hcp na dana druzyne + 1.5 to ja moge dac na ta sama druzyne z innym handicapem ?np.+.2.5
// tak możesz.
 
M 25

mase

Użytkownik
Z góry przepraszam za kłopot ale zapatrzyłem się na mecz Polaków i z rozpędu zatwierdziłem post, a nie napisałem na samym końcu posta ze wszystkie typy pochodzą z UNIBET, jeżeli istnieję taka możliwość to prosiłbym o dopisanie.
Grupa 11 post 30.
//poprawione
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Mam pytanie trochę ogólne skoro można stawiac czy bedzie tie-break w danym mezu(TAK,NIE) to czemu nie można stawiać na wynik po dwóch pierwszych setach 1 X 2 wiem że remis po dwóch partiach jest troche loteryjny ale stawianie że będzie Tie Break równierz jest loteria. Jeżeli nie ma jednego to myślę że nie powinno byc też drugiego.
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
Witam, przeglądam Swoje typy w poszukiwaniu wyników no i widze że postawiłem puchar włoch... pewnie będę miał te mecze liczone po 1.00 Czy moge jeszcze podać jakieś mecze rezerwowe na jutro?? Grupa 4
 
Do góry Bottom