>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, przeglądam Swoje typy w poszukiwaniu wyników no i widze że postawiłem puchar włoch... pewnie będę miał te mecze liczone po 1.00 Czy moge jeszcze podać jakieś mecze rezerwowe na jutro?? Grupa 4
Też zastanawiałem się czy można typować Puchar Włoch. Bo to w końcu nie liga. Zerknąłem, że jeden mod od konkursu typował Puchar Włoch to chyba można typować... Ale na wszelki wypadek dałem sobie spokój. Przecież mod też człowiek. Też może się pomylić ;)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Też zastanawiałem się czy można typować Puchar Włoch. Bo to w końcu nie liga. Zerknąłem, że jeden mod od konkursu typował Puchar Włoch to chyba można typować... Ale na wszelki wypadek dałem sobie spokój. Przecież mod też człowiek. Też może się pomylić ;)
Tak ...
Miałem podobnie, ale gdy zobaczyłem, że mod który zajmuje się ligą zagrał, nie zastanawiajac sie rowniez typowalem wloska ;)
wiec raczej mozna ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Mam pytanie ...
Nie mozna grac tego samego typu ...

Jak wiec rozpatrywac takie cos ?!

X-Y 1
X-Y (-1,5/+1,5) 1

itp. typy z handi ... ?

Robson// Mozna grac tak jak podales.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Problem w tym, że dałem na prawdę galante peFFk oprócz jednej ???? i i tak to za mało ????
ale spoko, tylko uczciwe zwycięstwo mnie interesuję. Pytam się, bo po prostu jak sprawdzałem wyniki to mnie ten Puchar Włoch zaciekawił. Bo zanim wpadłem że to może takie rozgrywki podał mój rywal, to się tych wyników naszukałem:p
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Grupa I

Zwycięstwo Muszynianki z hc -1,5 seta zostało mi błędnie określone jako nietrafione.Proszę to poprawić

Gutek84// Poprawione
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Grupa 12:
31 stycznia 2009 16:15 Lube Banca Marche Macerata - Copra Nordmeccanica Piacenza 1 @ 1.60 Unibet
Dlaczego typ nie zaliczony :?: Wynik 3-1
Gutek84// Dlatego że to był Puchar Włoch a tych rozgrywek nie typujemy
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Albo mi sie wydaje ...
ale chyba w grupie 3 w tabeli jest błedne AKO wpisane.
User MadAngel, user Pietaszek ...
albo jzu powinienem isc spac :p

Gutek84// Bystre oko ;).............już poprawione
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Kiedy można się spodziewać podliczenia 4 kolejki w grupie 9? Za jakiś miesiąc może?

Robson// zluzuj szpony, w najbliższym czasie będize podliczona:!:
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
grupa 17 prosze o dopisanie z kim rywalizuje w 5 kolejce bo mi umknelo
kierasckm -akomos1
z gory dzieki
Pawlik// poprawione
 
G 277

geryx

Użytkownik
grupa 17, kolejka 5
w 1 typie wpisałem błędny kurs ( wziąłem z handi +1,5 a nie jak typowałem +2,5) meczu olsztyn-rzeszów, prawidłowy kurs 1,3 a co za tym idzie aco mniejsze, prawidłowe 10,25

sor za pomyłkę:-(

flamaster// poprawione
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Chyba nie będziecie dawali minusów przy błędnej godzinie? Datę podałem dobrą, ale jak się okazało nie wszystkie godziny tak. Wynika to z tego, że takie miał w ofercie unibet. Nie będziecie wyciągali z tego konsekwencji? Proszę o odpowiedź. Pzdr ;-).
 
Do góry Bottom