>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Czekam jeszcze na oficjalne wyniki z jednego turnieju. Resztę już mam. Jak tylko je dostanę, wkleję aktualną tabelę. Postaram się to zrobić przed jutrzejszym turniejem.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Hehe... po dzisiejszym dniu to jest warjacja z piekła do nieba szczęście było po mojej stronie dzisiaj (znowu hehe) dzięki panowie za grę na prawdę super poziom ligi i spoko się gra... już się nie mogę doczekać następnej kolejki ;) pozdrawiam
 
midel 189

midel

Użytkownik
Hehe... po dzisiejszym dniu to jest warjacja z piekła do nieba szczęście było po mojej stronie dzisiaj (znowu hehe) dzięki panowie za grę na prawdę super poziom ligi i spoko się gra... już się nie mogę doczekać następnej kolejki ;) pozdrawiam
Ty masz jakąś zaj****ą intuicję. Kradłeś mi blindy jak nic nie miałem, a jak coś mocnego to pasowałeś, no dosłownie za kazdym razem :jezora: No i ta 3 do strita... Liga już chyba twoja :p
 
T 0

t-bag.pl

Użytkownik
Ty masz jakąś zaj****ą intuicję. Kradłeś mi blindy jak nic nie miałem, a jak coś mocnego to pasowałeś, no dosłownie za kazdym razem :jezora: No i ta 3 do strita... Liga już chyba twoja :p
Też miałem takie odczucie zwłaszcza przy top 3 - mam 27 Suchy bije mam KK suchy pasuje.

Przy 1 vs 1 to już się nie popisałem...

Pierwsze miejsce w lidze już twoje, pozostaje mi się tylko bić o kolejne ????

I przez to dzisiejsze szaleństwo złamałem moją zasadę ???? zrobiłem 1 rebuy&#39;a ;(

No nic - gratuluje :spokodfhgfh:
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Hehe dzięki... Cóż ja powiem tyle końcowe fazy turniejów lubię najbardziej blindy wysokie można kraść ile się chce (oczywiście z pewnym dozowaniem kiedy) poza tym do kradnięcia nie zawsze miałem dobre karty zdarzało się że było to właśnie wyżej wspomniane 27. Co do HU to strasznie lubię tą rozgrywkę średni dziennie rozgrywam około 20 HU nie zawsze jestem na plus, ale przeważnie udaję się coś zaraobić ;) Co do tego że liga już moja to jeszcze poczekajmy 4 kolejki przed nami... Pozdrawiam
 
Do góry Bottom