>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
To dziwna sprawa bo ja w regulaminie jakoś zapisu o czasie posta nie widzę, a już na pewno żeby rozstrzygał w przypadku remisu, no ale cóż... Czy może ktoś napisac dlaczego został podjęta taka a nie inna decyzja odnośnie klasyfikacji za 2.kolejkę bo ja tego nie rozumiem?
Pozdrawiam
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
To dziwna sprawa bo ja w regulaminie jakoś zapisu o czasie posta nie widzę, a już na pewno żeby rozstrzygał w przypadku remisu, no ale cóż... Czy może ktoś napisac dlaczego został podjęta taka a nie inna decyzja odnośnie klasyfikacji za 2.kolejkę bo ja tego nie rozumiem?
Pozdrawiam
nie zebym sie wtracal bo to nie moj konkurs, ale we wszystkich konkursach w jakich gralem przy jednakowej liczbie postow zawsze zwyciezala osoba, ktora wczesniej podala typy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak moderator easy napisał, przy dokładnej liczbie punktów liczy się prędkość oddania typów. Osoba, która wcześniej podała typy jest wyżej w tabeli.
To informacja dla wszystkich na przyszłość.
Żeby kolega nie czuł się pokrzywdzony to obaj otrzymacie talię karty. Więc proszę na PW dane do wysyłki.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Przepraszamy, aktualnie jest czas ostrego zasuwania w szkole inaczej mówiąc sesja :] każdy ma wiele nauki i wiele na głowie... Tak się stało ze odpowiedzialnym za tabelke jest snajper a On jest właśnie studentem i nie był w stanie się wyrobić ... Jeżeli nie będzie tabeli do jutra to w przyszłym tygodniu będzie już na 100% zawierająca wszystkie kolejki, czyli 4 ;)
pozdrawiam ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
ja mam taki problem bo teraz dopiero to zauwazylem sprawdzajac wyniki

http://forum.bukmacherskie.com/f212/4-kolejka-30-01-01-02-2010-a-40891
.html#post1429263

30.01.2010 Birmingham City-Tottenham Hotspur
Wynik - 1-1
U/O - Under
Pierwszy gol - Tottenham
HT - 1-0

dalem ze pierwszy gol strzeli Tottenham i zrobilem blad ze jest w polowie 1-0 to jest nielogiczne co za czym idzie zrobielm blad. Wiec nie wiem czy takie nielogiczne sytuacje sa rozpatrywane. Pozdrawiam
 
travism 190

travism

Forum VIP
Niestety w tej kwestii juz o tej porze Cie nie moge pomóc... jakbyś zgłosił przed meczem to tak ale teraz nie ma takiej opcji ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no wiem nie chodzi mi o zmiane rozumiem ze jest to typ nielogiczny. ale chodzi mi czy dostane plusa za tottenham bo strzelil on pierwszy bramke

BB: Dostaniesz plusa. Typy &quot;nielogiczne&quot;, mimo iż są nielogiczne, są dozwolone.
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
Witam. Popełniłem kilka błędów co do under/over Ale te mecze już minęły czy można to poprawić. Bardzo proszę jeśli jest taka możliwość wytypowałem poprawny wynik ale nie zmienił np: z under na over.
BB: Niestety, już za późno. Gdybyś zorientował się wcześniej, przed rozpoczęciem spotkań, to nie byłoby problemu.
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
30.01.2010 Liverpool-Bolton Wanderers
2:0
Liverpool
under
0:1
tak typowałem, błąd mam w wyniku połowy. Miało być odwrotnie 1:0. Widać to z wyniku całego meczu bo typowałem 2:0. Pewnie i tak po ptokach, ale pisze. ????

BB: Niestety, nie możemy Ci już tego poprawić. Mecz już się odbył i tak, jak napisałeś - już po ptokach.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Wykryłem niewielki błąd przy podliczeniu moich typowań z 3. kolejki (strona 3). Co ciekawe punkty przy poszczególnych meczach są dobrze przyznane, tyle że ich łączna suma wynosi 23, a nie 22 jak to zostało wpisane, więc prosiłbym o poprawę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam! ;)

BB: Poprawione. Snajper przy następnej aktualizacji tabeli dopisze Ci ten &quot;stracony&quot; punkcik.
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
Cheelse wygrała 1:2 taki też podałem wynik ale dostałem tylko 1pkt zamiast 3.
BB: Poprawione.
 
Do góry Bottom