>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Kupon 1
Olympiakos Piraeus - Lottomatica Roma (+18,5) 2 @ 1,55 Bet365
Kupon 2
Olympiacos - Lottomatica RM (+17,5) 2 @ 1,9 Betsafe
Czy taki dubel przez jednego gracza jest dozwolony?
jest dozwolony, nic regulamin o tym nie mówi...
aczkolwiek prosiłbym nie podawać &quot;takiego dubla&quot; ze względów etycznych i gry fair
pozdr
Baqu
To nawiązanie do mnie? Przyznam szczerze, że dopiero teraz zauważyłem, że dałem takie zbieżne typy, serio. Farcik, że takie coś jest dozwolone. ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Może to zabrzmi głupio i paradoksalnie, ale powinniście wprowadzić zakaz podawania takich typów. Ja po prostu zapomniałem, że przy pierwszym kuponie to dałem i dlatego potem jeszcze dołożyłem jako singiel. Ale tak nie powinno być, bo jedna osoba może podać 7 takich typów zbieżnych.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To jak to jest, bo nie ogarniam, jak ja podałem typ na Kings ML, to czy mój przeciwnik może grać na Kings z handi czy nie :?:
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Działa to w obie strony. Równie dobrze te 7 typów może nie wejść i już się robi ⛔700.
No, ale jak ktoś już nie ma nic do stracenia to może liczyć na farta i takie coś zrobić, a to nie powinno być dozwolone. Więc radziłbym wprowadzić aneks do regulaminu, że nie można takich typów zbieżnych podawać, a najlepiej 1 typ na 1 mecz. ;)
 
czort 31

czort

Użytkownik
No, ale jak ktoś już nie ma nic do stracenia to może liczyć na farta i takie coś zrobić, a to nie powinno być dozwolone. Więc radziłbym wprowadzić aneks do regulaminu, że nie można takich typów zbieżnych podawać, a najlepiej 1 typ na 1 mecz. ;)
To można nazwać taktyką właśnie to jest tu super że nie muszę się martwić o to żeby wyprzedzić ponad stu przeciwników tylko obserwować jednego czuć co on zagra i po siedmiu kuponach być lepszym w końcowym AKO o 0,01 Taktyka
-----------------------------------------------------------------------------------
Wesołych spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich prowadzących konkursy na forum bukmacherskim dla wszystkich uczestników no i przede wszystkim sponsorów dzięki którym tak świetnie się bawimy. (bo nie oszukujmy się można się bawić bez nagród ale rywalizacja o marchewkę nie jest już taka fascynująca i uczestników garstka była by.)
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Do której godziny którego dnia gramy 1/32 ??
oj dawczan :)
zaczęliśmy 23.12.2010, zgodnie z regulaminem kolejka trwa 10 dni, co za tym
idzie... kończymy 1 stycznia o godzinie 19:59 ma być podliczony bilans ( też
jest to w regulaminie napisane ).
pozdr,
Baqu
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Mała pomyłka cwiartka3 post 46. Typ na Memphis ma być -6,5 pkt, zapomniałem dopisać minusa. Żeby potem nie było jakiś niedomówień ;) sorry za problem ????


ted // OK ale kurde nastepnym razem LINK
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mam takie pytanie.
Gram typ w singlu na jednym kuponie.To czy mogę ten sam typ zagrać na drugim kuponie, ale już akumulowanym ?
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Mam takie pytanie.

Gram typ w singlu na jednym kuponie.To czy mogę ten sam typ zagrać na drugim kuponie, ale już akumulowanym ?
w regulaminie nie ma nic napisane o tym ze nie wolno
aczkolwiek prosilbym jezeli mozna tak nie grać
pozdr,
Baqu
 
G 277

geryx

Użytkownik
ćwiartka 2
geryx-Qozi

#5
Toronto-Dallas poniżej 208,5 @ 1,48
Spurs-Lakers (+6,5) @1,5
aco:2,2
Bet365

w tym typie przy meczu Spurs -Lakers nie dodalem że to typ na lakers, choć niby oczywiste, poprosze o dopisanie:
2 @ 1,5

zrobione
Baqu
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
proszę o poprawę tego kuponu:

8. Obserwator (M) - snoopdogg

6 kupon:

Charlotte Bobcats - Golden State Warriors
typ: 1 ( -2.5)
kurs: 1.90

Indiana Pacers - Washington Wizards
typ: 1 ( -4.5)
kurs: 1.71

ako: 3.24
buk: bet365
podałem typ który podał mój przeciwnik. Proszę o zmianę

Indiana Pacers - Washington Wizards
typ: 1 ( -4.5)
kurs: 1.71

na :

Houston Rockets - Toronto Raptors
typ: 1 ( -5.5)
kurs: 1.54

ako: 2.92

link do kupon:

http://forum.bukmacherskie.com/f316/runda-1-32-cwiartka-nr-1-pary-1-8-a-52105-6.html#post2021412

zrobione
Baqu
 
armor 12

armor

Użytkownik
1/16
4. armor - bkt1

2 Kupon

NYK-Indiana over 209.5ptk @ 1.9
Clipers-Atlanta(-1) @ 1.9

ako:3.61

Bet365

Zapomnialem dodac ze stawiam na atlante czyli jakby mozna bylo dopisac 2 w tym zdarzeniu z gory dziekuje


ted // ok
 
armor 12

armor

Użytkownik
znow ja przepraszam;) 1/16
4. armor - bkt1

Boston(-4.5)-Minnesota 1polowa 1 @ 1.9
Charllote-Miami(-5) 1plowa 2 @ 1.9
New orleans(-3.5)-Philadelphia 1polowa 1 @ 1.9

ako:7.03

Bet365

zapomnialem dodac ze kupon 3;d


ted // ok, ale zlitujcie się i link dawajcie
 
Do góry Bottom