>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie:
Philadelphia Phillies - Atlanta Braves godz. 01:05 (SB)
Typ: 1 (-1,5)
Kurs:
2,80
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Od czasu powrotu do składu Ryana Howard&#39;a oraz Chase Utley&#39;a zespół z Philadelphii jest inną drużyną niż dwa miesiące temu. Wraz z powrotem dwóch najlepszych gwiazd swojego zespołu przyszły zwycięstwo i coś coś dwa miesiące temu wydawało się niemożliwe, teraz ma miejsce czyli to że Phillies walczą o miejsce w playoffs a konkretnie o drugą dziką kartę w National League, bowiem ich dywizja wydaja się już przesądzona a po pierwszą dziką kartę sięgną zawodnicy z Atlanty. Dzisiaj dla gospodarzy miotał bedzie Kyle Kendrick który ma jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze oraz w tym sezonie zaliczył już kilka dominujących występów. Po drugiej stronie borykający się z problemami Tommy Hanson, który w niczym nie przypomina gwiazdy początku sezonu i walczy o utrzymanie się w rotacji. W dzisiejszym meczu zdeterminowani Phillies, w których składzie obudziła się ofensywa, odniosą wysokie zwycięstwo nad rywalami z dywizji przedłużą swoje nadzieje na awans do fazy playoffs.


Zła data
Ok od zawsze było tak że jak podajemy nocny mecz to jeśli jest on jutro naszego czasu o 01:00 to liczony był jako dzisiejszy. Oficjalna data meczu to był 21 wrześnie a nie 22 września dlatego proszę o poprawę tej niekompetencji.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ok od zawsze było tak że jak podajemy nocny mecz to jeśli jest on jutro naszego czasu o 01:00 to liczony był jako dzisiejszy. Oficjalna data meczu to był 21 wrześnie a nie 22 września dlatego proszę o poprawę tej niekompetencji.
Chyba Ci się coś pomyliło. Od zawsze było, że trzymamy się Polskiego czasu, a ten mecz właśnie odbył się już 22 września
Z regulaminu...
Typy podajemy w/g czasu polskiego.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panowie zapomniałem dopisać spotkanie: w swoim typie.Jest napisane Orelans - Poitiers ale zaraz przy dyscyplinie.Poprawcie jeśli mozna prosić.
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie &quot;zawyżania i zaniżania kursów&quot;. Otóż w dzisiejszych &#39;typach dnia&#39; postanowiłem postawić na Milan (w meczu z Parma) i gdy szykowałem posta, kurs na Betfair wynosił w przybliżeniu 1,7 (wahał się od 1,69-1,72), natomiast gdy teraz patrze to wynosi on w przybliżeniu 1,6. Na Betfair dość często mam taką sytuację i mam pytanko: co mam zrobić, aby takie coś nie było traktowane jako zawyżenie typu? Powinienem robić na wszelki wypadek jakieś screeny czy coś w tym stylu żeby w razie czego udowodnić niewinność? ;p

010// wpisuj aktualny w danym momencie kurs i to wszystko, zdajemy sobie sprawę, że rano może być niższy/wyższy kurs. Wiele portali daje możliwość sprawdzenia wahania kursów, więc jeśli twój zmieści się w przedziale to nie posądzimy cię o zawyżenie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: League Two, Anglia
Spotkanie: Wycombe vs Plymouth Argyle
Typ: x
Kurs: 2.88
Bukmacher: Unibet

Analiza.

Hmm, zwykle stawiam przeciwko Argyle gdyz to dosc slaba druzyna ktora w ostatnich kilku latach stoczyla sie z wyzyn angielskiej pilki na osiedlowe boiska 4 ligi Angielskiej (League Two). Zazwyczaj typowani sa oni do gry o utrzymanie i mozna dobrze zarobic na stawianie przeciw Argyle. Dzisiaj jednak mam przeczucie, ze Plymouth uda sie wywiezc punkt z terenu , bardzo slabo grajacego przeciwnika - druzyny Wycombe. Gospodarze maja wyrazny problem ze strzelaniem bramek. W rozegranych 3 spotkaniach na wlasnym boisku nie wygrali ani jednego, remisujac z Cheltenham i przegrywajac z silnym Gillingham i Wimbledonem. Bilans bramkowy to 1 strzelona bramka i 3 stracone. Argyle maja w tym sezonie niespodziewanie wiecej do powiedzenia z przodu niz w ostatnich sezonach. Niestety gra w obronie nadal pozostawia wiele do zyczenia. W ostatnich 4 spotkaniach potrafili zdobyc chocby jednego gola, ale z rowna latwoscia tracili chocby jedna bramke. Mysle, ze to jest dobry mecz dla Wycombe by odbic sie od dna i zaczac zbierac punkty lecz wygrana gospodarzy wydaje mi sie byc poza zasiegiem zawodnikow Wycombe dlatego druzyny podziela sie punktami po slabym meczu.
Czy mozecie zmienic kurs tego betu w &quot;Typach Dnia&quot; z 2,88 na 3,4 ? Pomylilem sie, Dziekuje ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szukam osoby chętnej do pomocy w Konkursie Typy Dnia. Pomoc by polegała na podliczaniu 1,2 dni w tygodniu i aktualizowaniu tabeli w miarę możliwości. Gotowy arkusz tabeli prześlę na PW, służe także pomocą w obsłudze itp wiec nie macie się czego obawiać.
Najlepiej by było jakby to była zaufana osoba ;) (czyt nikt z nowo zarejestrowanych)
Dajcie znać na PW jak coś.
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: League Two, Anglia
Spotkanie: Wycombe vs Plymouth Argyle
Typ: x
Kurs: 2.88
Bukmacher: Unibet

Analiza.

Hmm, zwykle stawiam przeciwko Argyle gdyz to dosc slaba druzyna ktora w ostatnich kilku latach stoczyla sie z wyzyn angielskiej pilki na osiedlowe boiska 4 ligi Angielskiej (League Two). Zazwyczaj typowani sa oni do gry o utrzymanie i mozna dobrze zarobic na stawianie przeciw Argyle. Dzisiaj jednak mam przeczucie, ze Plymouth uda sie wywiezc punkt z terenu , bardzo slabo grajacego przeciwnika - druzyny Wycombe. Gospodarze maja wyrazny problem ze strzelaniem bramek. W rozegranych 3 spotkaniach na wlasnym boisku nie wygrali ani jednego, remisujac z Cheltenham i przegrywajac z silnym Gillingham i Wimbledonem. Bilans bramkowy to 1 strzelona bramka i 3 stracone. Argyle maja w tym sezonie niespodziewanie wiecej do powiedzenia z przodu niz w ostatnich sezonach. Niestety gra w obronie nadal pozostawia wiele do zyczenia. W ostatnich 4 spotkaniach potrafili zdobyc chocby jednego gola, ale z rowna latwoscia tracili chocby jedna bramke. Mysle, ze to jest dobry mecz dla Wycombe by odbic sie od dna i zaczac zbierac punkty lecz wygrana gospodarzy wydaje mi sie byc poza zasiegiem zawodnikow Wycombe dlatego druzyny podziela sie punktami po slabym meczu.

Czy mozecie zmienic kurs tego betu w &quot;Typach Dnia&quot; z 2,88 na 3,4 ? Pomylilem sie, Dziekuje ????
No i nie poprawiliscie ???? . Ten typ zostal rozliczony i dostalem tylko 188 pkt a nie 240 za niego ???? mozecie to poprawic chlopaki ???? Dzieki

Post w &quot;Typach dnia&quot; z Wtorek 2/10

010// ok, ale pamiętajcie: prośby najlepiej z linkiem do typu
 
M 0

martek12

Użytkownik
Witam---niesłusznie dostalem +40
Wynik byl remisowy a ja mialem 2

Linka dodac nie moge za mało postow-----zatem ostatnia środa----strona 3---pierwszy link od góry


Pozdrawiam

010//
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom